Jaki Telefon Macie? Jaki Chcielibyscie Mieć?

Status
Zamknięty.

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Od roku- Nokia 5530 XpressMusic.
Śmiga bez zarzutu. Do telefonów nie przywykłym przywiązywać przesadnie dużej uwagi.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Ja polecam LG KP500 COOKIE
Niesamowity telefon z super dotykowym ekranem. Robi świetne zdjęcia, ma bardzo długi czas czuwania, nawet przy intensywnym dzwonieniu. Koniec z ładowaniem telefonu co 1-2 dni, denerwowaniem się, że zaraz wyczerpie sie bateria a my nie mamy jak jej naładować.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Kiedyś miałam Nokie a teraz podobają mi się LG. Zgadzam się z Karcelką ten telefon LG KP500 to rewelka ;)nie jest za drogi a ma duzo ciekawych funkcji, duży ekran dotykowy, a klawiatura QWERTY to sama wygoda :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No własnie sporo dobrego słyszałam o telefonach LG.
Sporo ludzi sobie je chwali i mysle ze coś w tym jest ,bo jednak co niektórzy poznaja sie na tych abonentowych telefonach znanych firm,które czesto mam wrazenie ze sa jednak przereklamowane.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Dokładnie, do tej pory sama kupywalam telefony znanych firm, ale za każdym razem było coś nie tak.
Choc do tej pory nie podobały mi sie dotykowe ekrany, to po tym jak wpadł w moje ręce LG zmieniłam zdanie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Oj w ogole teraz mysle ze ludzie oszaleli na punkcie dotykowych telefonów.Ale to własnie wszystko przez mode.I troszke tez prowokuje ich to do zakupu takiego telefonu.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Oj w ogole teraz mysle ze ludzie oszaleli na punkcie dotykowych telefonów.Ale to własnie wszystko przez mode.I troszke tez prowokuje ich to do zakupu takiego telefonu.
Racja, ale jakby nie było pomijając ten dotykowy ekran to telefony LG spełnia dobrze swoje funkcje, przynajmniej ja spotykałam sie do tej poty tylko z dobrymi opiniami.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Ja mam Chiński STAR X10. Fajnie się na nim telewizje ogląda w pociągu (GPS i Wifi też się przydaje) :p
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Racja, ale jakby nie było pomijając ten dotykowy ekran to telefony LG spełnia dobrze swoje funkcje, przynajmniej ja spotykałam sie do tej poty tylko z dobrymi opiniami.
A wiecie ze np. E900 Swift 7 jest jednym z najcieńszych telefonów ,bo jego grubośc to tylko 11.5mm.
Fajnie sie taki telefonik trzyma w dłoni.Moze ktos z Was go ma?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ja niestety nie mam go :) Ale czytałam,właśnie o tym że ten telefonik ma świetne parametry,oprócz tego, że jest cienki posiada duży 3,8 calowy ekran, wyświetlacz 16 mln.kolorów. Ma też dużo ciekawych funkcji. Ciekawe jak wychodzą zdjęcia?
 
N

nianiaSweet

Guest
Dokładnie, do tej pory sama kupywalam telefony znanych firm, ale za każdym razem było coś nie tak.
Choc do tej pory nie podobały mi sie dotykowe ekrany, to po tym jak wpadł w moje ręce LG zmieniłam zdanie.
Moim zdaniem sztuką jest dopasowanie telefonu do swoich indywidualnych potrzeb, nie zawsze należy kierować się tylko i wyłączenie marką ale też tym czy telefon posiada te funkcje które nas najbardziej interesują.
A wam na czym najbardziej zależy w komórkach
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja niestety nie mam go :) Ale czytałam,właśnie o tym że ten telefonik ma świetne parametry,oprócz tego, że jest cienki posiada duży 3,8 calowy ekran, wyświetlacz 16 mln.kolorów. Ma też dużo ciekawych funkcji. Ciekawe jak wychodzą zdjęcia?
Zdjęcia z pewościa wychodza swietnie bo przy tych parametrach mozna miec fotki niemal jak wrazenie w HD.
Zreszta moim zdaniem duzo daje jego wyświetlacz param.: 3,8 cala, 800x480 px.To jednak dużo znaczy.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Telefon wprost idealny :) Ja przy wyborze telefonu zwracam uwagę na wygląd, na to jakie posiada funkcję, ważne żeby robił dobrej jakości fotki i miał szybki dostęp do internetu.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
A to wszystko możemy mieć w którymś z modeli LG, zostało tylko wybrać który :) Mi się prawie wszystkie te dotykowe modele podobają. Mają ładny nowoczesny i elegancki wygląd.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A to rozumiem ze szczegolnie gustujesz w LG,stad decydujesz sie na ta firme ?
W sumie na rynku mamy naprawde duży wybór najrózniejszych telefonów i mozna sie troszke pogubic.
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja osobiście lubię Viewty bo widziałam jakie ma możliwości fotograficzne, ma aż 5 Mpixaparat Schneider-Kreuznach, przydatny będzie też duży wyświetlacz który zajmuje prawie cały przedni panel telefonu, przy tym telefonie można zapomnieć o ciągłym problemie z rozładowaną komórka bo ma on naprawdę długi czas czuwania, nawet do 330 h mimo prowadzenia dużej ilości rozmów
 
Status
Zamknięty.
Do góry