Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

Celka_2

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
lionka napisał:
Ja wlasnie stoje przed swoim zaplanowanym zadaniem nie jestem nowicjuszka w cwiczeniach poneiwaz cwicze od 2 lat. Chodze na fitnessy, na silownie z mezem i to nawet 3-4 razy w tygodniu. Problem jest taki ze mimo wszystko mam rozne niedoskonalosci (boczki, lekki brzuszek pod pepkiem, czy masywne uda) Wiem ze bedzie mi juz trudno ruszyc dalej niz to co wypracowalam do tej pory dlatego tez zastanawiam sie nad jakims srodkiem
Cześć no z własnego doświadczenia mogę Ci polecić Perfect Slim, który sama stosowałam przez 2 miesiące i efekty były takie, że zrzuciłam kilka kolejnych kilogramów, oczywiście nie przyszło mi to samo od samego zażywania tego środka, ale dodając umiejętne ćwiczenia, stosując się do zaleceń isntruktora. Dlatego z czystym sumieniem moge polecic Perfect Slim bo przetestowany ;)
 

lionka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
hej no właśnie zastanawiałam się nad tym suplementem (perfekt slim) bo bardzo dobrze wypada w różnych porównaniach i dużo dziewczyn go poleca właśnie hmm na 95% jestem przekonana żeby go kupić
 

kasiaala

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Każde suple to syf
chcesz się odchudzić nie jedz słodyczy, tłustych potraw jak boczek kiełbasy, nie pij coli ani nasty a dużo ćwicz bo nie spalony cukier zamienia się w bank tłuszczu na gorsze dni.
Jednym zadaniem bez cukru, tłuszczu i dużo ćwiczeń
 

mandi80

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z tymi suplementami to różnie, większość z nich to faktycznie syf albo zwykły efekt placebo. Podstawa to dieta i ćwiczenia. Ale suplementacja podczas odchudzania ma sens o ile jest naturalna. Ja osobiście polecam młody zielony jęczmień bo ma dużo błonnika, fajnie wspomaga odchudzanie, oczyszcza organizm z toksyn i jest prawdziwą bombą witaminową. Tylko ja niestety jak wiele osób nie jestem wstanie przekonać się do picia soku z jęczmienia bo smak i zapach jest okropny a ja mam wrazliwe kubki samkowe. Dlatego stosuję w tabletkach od polskiego producenta (to ważne, że nie jest to chiński suplement bo te chińskie mają tragiczny skład i to czysta chemia) Te tabletki które stosuję (green barely slim) zawierają ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia i dodatkowo chrom, biotynę i cynk więc fajnie też wypływają na cerę, włosy i paznokcie. Przy diecie i ćwiczeniach są świetnym uzupełnieniem. Pozdrawiam :)
 

jadwiga100

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Mam pozytywne doświadczenie z Trizerem. Jest to spalacz tłuszczu, który oprócz spalania tłuszczu także hamuje chęć na jedzenie. Dowiedziałam się o nim od znajomej z pracy, która już po kilku miesiącach po porodzie wyglądała jakby w ogóle nie rodziła. Zastanawiałam się, dlaczego i po rozmowie z nią dowiedziałam się, że nie miała pokarmu, więc bez problemu mogła przejść na dietę. Dodatkowo wspomagała się owym spalaczem. U mnie póki, co bezpiecznie i zdrowo zeszło dwa kilogramy po miesiącu.
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
Kupuję tylko herbaty Big Active. Mają bardzo dużo smaków, więc nie mogą się znudzić. Mój ulubiony to cytryna z mango, a teraz kupiłam Active Burn, żeby przygotować się do lata.
 
M

MarcysiaK

Guest
Te wszystkie suplementy to zwykla sciema, naciaganie na kase! zdrowe odzywianie, ruch to podstawa!
 

Granola

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
LukaszM88 napisał:
Kupuję tylko herbaty Big Active. Mają bardzo dużo smaków, więc nie mogą się znudzić. Mój ulubiony to cytryna z mango, a teraz kupiłam Active Burn, żeby przygotować się do lata.
Co ta herbatka ma w sobie że przygotowuje organizm do lata?
 

cherry_blossom

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
47
Punkty reakcji
0
MarcysiaK napisał:
Te wszystkie suplementy to zwykla sciema, naciaganie na kase! zdrowe odzywianie, ruch to podstawa!
Właśnie, suplementować można tylko konkretne składniki czy witaminy, których nam brakuje, i najlepiej po konsultacji z lekarzem. A głupie już jest kupowanie suplementów z wyciągiem z żurawiny, jagód, czy pokrzywy zamiast po prostu zjeść tę żurawinę, jagodę czy napar z pokrzywy.
 

MarcixM

Zbanowany
Dołączył
15 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
1
Mogę od siebie polecić spirulinę hawajską. Sam przyjmuję i efekty są bardzo dobre. Jednak do tego mam taką nieskomplikowaną dietę żeby mniej jeść i zdrowiej. Trochę też ćwiczę i razem wszystko się ładnie sklepia i powoli chudnę (nie chcę chudnąć szybko bo skóra zwisająca itp), tak średnio mi -2kg/miesiac wychodzi a już pół roku tak lecę :)
 

qlopek999

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Radomsko
Ja niedawno slyszałem o preparacie Green Magma. Znajomi mi opowiadali że jest skuteczny. Ja w opowiadania nie wierzę i musiałem poszukać o tym w internecie. Widzę że jest na wielu stronach polecany, ale nadal sam nie wiem czy warto kupić - np. tutaj zrzuctenbalast.pl/green-magma-cena-opinie-forum-oraz-gdzie-kupic-tabletki-apteka-allegro/ - co Wy o tym sądzicie?
 

jopek91

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Widzę że wszędzie polecają to samo co Ty napisałeś.
Kurcze, jak tyle o tym piszą to chyba kupuję :) Napiszę ile udało mi się schudnąć za jakiś czas:)
 

elian

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
Krosno
Witam! Zanim zaczniesz się odchudzać polecam oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów kałowych. Ja sprawdziłam na sobie zestaw Colo Vada Plus firmy Coral Club. Do tego regularne ćwiczenia i nawadnianie organizmu. Jest wiele suplementów na rynku, ale bez ruchu i zmiany diety nie dadzą większego efektu. Ja stosowałam proargi9+ firmy Synergy. Najlepszy efekt jest wtedy, gdy pijemy go pół godziny przed treningiem. Stosuję też pokrzywę indyjską, ale trzeba też jeść więcej warzyw i pić dużo wody w ciągu dnia, ewentualnie cytrrynę z wodą czy chlorofil w płynie.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Najważniejsza jest odpowiednia dawka ćwiczeń plus dieta. Bez jednego i bez drugiego się nie schudnie... Co do cudownych środków na odchudzanie sie mam dość ograniczone zaufanie. Jestem zdania, że najlepszym suplementem na odchudzanie jaki mozemy wybrać jest błonnik. Tak było przynajmniej w moim przypadku. Obecnie biorę Fibra Vitale.Nie jest taki tani, ale jest to już profesjonalny środek, Poleciła mi go moja trenerka. Działanie jest
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
jeśli chcesz się pozbyć tłuszczyku to nie ma potrzeby żeby faszerować się jakimiś suplementami. Walce z oponką pomoże kriolipoliza (np. w Coco Time we Wrocławiu). Poczytajcie sobie o tym zabiegu, myślę, że warto go rozważyć
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
No właśnie, jeśli chodzi o chęć zrzucenia zbędnych kilogramów, jakie suplementy polecacie? Moja znajoma łyka colon slim? Znacie?Zastanawiam się, co kupić, aby pomogło a nie zaszkodziło :)
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja mam taki suplement jak therm line II. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, ze suplementy tylko wspomagają odchudzanie a dieta i ćwiczenia to podstawa. Suplementy mają na celu przyspieszenie metabolizmu tłuszczy i najlepiej działają w momencie wysiłku fizycznego.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Dieta i ruch to podstawa. Ale warto takie wysyłki wspomóc. Na pewno nie zaszkodzi wypicie herbatki Active Burn,pomaga szybciej spalić tkankę tłuszczową.
 

Granola

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
mazi07 napisał:
Dieta i ruch to podstawa. Ale warto takie wysyłki wspomóc. Na pewno nie zaszkodzi wypicie herbatki Active Burn,pomaga szybciej spalić tkankę tłuszczową.
Czy te herbaty są owocowe czy ziołowe?
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
Witam
Może to zabrzmi banalnie, ale tak jak lekarstwa nie każdemu pomagają tak też jest z suplementami na odchudzanie. Nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do swojej wagi...była w miarę poprawna, aż do czasu, gdy okazało się, że zaczęłam grubnąć mimo,że jadłam tyle samo i prowadziłam taki sam tryb życia.
Wówczas zaczęłam stosować rożne diety...ale efektów nie było. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak się dzieje. Zrobiłam badania i okazało się, że mam niedoczynność tarczycy...do czego zmierzam otóż, zawsze jeżeli waga spada lub wzrasta jest jakiś powód. Warto go znaleźć wówczas można zastosować odpowiednią dietę...dietę, która pomoże powrócić do prawidłowej wagi. ,,Diety cud,, czy też suplementy to tylko chwilowy efekt. Bez znalezienia przyczyny zaistniałej sytuacji nie można liczyć na trwały efekt... i jeszcze jedno nic nie dzieje się bez ciężkiej pracy. Proponuję zamiast suplementu wizytę u dietetyczki, która po zapoznaniu się z wynikami badań opracuje odpowiednią dietę...to działa.
 
Do góry