Jaki suplement na odchudzanie polecacie?

modzi

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
To prawda , bez pracy samo nic się nie zrobi. Dlatego oprócz wspomagania przemiany materii herbatkami bog active, zaczęłam biegać, do pracy jadę rowerem. Co było trudne zrezygnowałam z ciastek. A herbatki są smaczne ,orzeźwiające i dobrze wpływają na moje samopoczucie.
 

Attachments

  • 4 slim.jpg
    4 slim.jpg
    953,1 KB · Wyświetleń: 0

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
Piję Active Burn o smaku - granatu i czerwonej pomarańczy. Nie wiem czy są inne smaki bo to był mój pierwszy wybór i od razu zasmakowała mi.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
U mnie działa najlepiej zdrowa dieta:) i codzienna dawka ruchu:) ale żeby nie było to mam jeszcze takie tabletki dla szczupłej sylwetki z humavitu z pokrzywą indyjską
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Nie potrzebujecie żadnych suplementów na odchudzanie - właściwie takie coś nie istnieje, są tylko spalacze na bazie kofeiny i tauryny wspomagające metabolizm. Podstawa to dieta + trening, oczywiście na deficycie kalorycznym. Pozdrawiam.
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mr Papuga napisał:
Nie potrzebujecie żadnych suplementów na odchudzanie - właściwie takie coś nie istnieje, są tylko spalacze na bazie kofeiny i tauryny wspomagające metabolizm. Podstawa to dieta + trening, oczywiście na deficycie kalorycznym. Pozdrawiam.
Ale przy diecie pojawiają się też problemy, niedobory i różne historie, z którymi można sobie poradzić z pomocą suplementów. Poza tym są choroby utrudniające odchudzanie takie jak np. niedoczynność tarczycy. Ja to mam i póki nie zaczęłam leczenia, choćbym nie wiem co robiła nie mogłam schudnąć, a poza leczeniem ważna jest suplementacja. Ja biorę colon slim, bo ma w sobie jod - mega ważny przy tarczycy, ma chrom, który pomaga w walce z ochotą na słodkie i wiele innych składników no a przede wszystkim błonnik, zbawienny przy zaparciach, które u mnie z dietą idą nierozłącznie.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
No tak, w takim wypadku jak najbardziej. Jeśli ktoś ma jakieś choroby to wtedy preparaty są bardzo pomocne, tak samo jak ktoś już ma dopiętą dietę i wie czego mu brakuje, co jego organizm gorzej syntetyzuje itp. Odnosiłem się tutaj do ludzi, co myślą, że kupując 500g spalacza za 100zł i monohydrat kreatyny zrobią formę w pół roku dalej objadając się batonikami i trzymając podaż białka na 1g/kgmc.
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zgodzę się z Tobą, są osoby liczące w diecie na cud :).
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Zawsze po 30-stce, można skorzystać z prozdrowotnej kuracji teściem :D Lekarze w USA przepisują bez problemów osobom po 40-stce.
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Amabilis napisał:
Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D
Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :p, także trzeba tylko chcieć.
 

maciekara

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
cercei napisał:
Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D
Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :p, także trzeba tylko chcieć.
Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a>
i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
maciekara napisał:
Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D
Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :p, także trzeba tylko chcieć.
Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a>
i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.




Jaki to suplement? Gdzie dostępny?
 

Amabilis

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
gniewnyy napisał:
Herbaty nie są skuteczne. Przetestowałem ich wiele. I jakieś czerwone i zielone. Lubię i piję codziennie ale nie wiem kto jest taki naiwny aby myśleć, że herbata mu pomoże
To nad czym się natomiast zastanawiam to błonnik. Czy branie błonnika rzeczywiście może pohamować apetyt?
Pamiętaj, że przy błonniku musisz pić duuuużo wody bo inaczej Cię "zapcha".
 

zabam

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o odżywki na rzeźbę, zajrzyj do gruby-trener.pl/odzywki-na-rzezbe/ oferuje darmowe porady :)
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
ipr napisał:
Jesli chodzi o błonniki to najlepsze są te na bazie babki w suszu ( w tabletakch nie ponieawż nie maja dobrego działania) Polecam Fibra Vitale. Skład ogólnie super:
siemie lniane
Siemie lniane nie wspomaga przypadkiem pracy jelit? Bo to w sumie przy odchudzaniu też ważne, żeby pozbyć się tych resztek i oczyścić organizm.
 

maciekara

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
cercei napisał:
Te wszystkie suplementy to tylko nabijanie kasy firmom "farmaceutycznym". Taki pic na wodę ;) trzeba mniej jeść a więcej się ruszać! Tylko kurczę po 30-ce to chyba trochę za mało.... oj jakby się chciało jakiś eliksir po którym zbędne kg by szybciej poszły precz :D
Bo ja wiem czy pic na wodę? Jak się mądrze wybierze, to można naprawdę czerpać korzyści. Tak jak pisałam, ja długo szukałam i znalazłam colon slim i serio schudłam, a wyniki TSH mam lepsze niż wcześniej. Także jak się poszuka czegoś dla siebie to można znaleźć. Ja jestem przed 30 (27l) i mnie się udało schudnąć :p, także trzeba tylko chcieć.
Nabijanie nabijaniem, też jestem zdania że bez ćwiczeń to się nic nie zdziała, ale tak jak cercei napisała są fajne naturalne suplementy, które powodują spadek TSH a to przy nadczynności tarczycy jest ważne, ja kupiłem suplement z pokrzywy indyjskiej

<a>forskolinoptima.com</a>
i moje wyniki też się sporo poprawiły, najważniejsze żeby wybierać mądrze i nie dać się zrobić w balona.




Jaki to suplement? Gdzie dostępny?



Możesz go znaleźć na stronie producenta forskolinoptima.com
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Jeśli ktoś szuka dobrego suplementu to moje doświadczenie podpowie Wam colon c. Wiadomo, najpierw stawiam na dietę. Ale czasem mam już dość płatków owsianych, wieć sobie wolę wypić drinka z suplementem. A dzięki systematyczności zdecydowanie poczułam różnicę. Kiedyś miałam wypchany brzuch, ciągłe wzdęcia. Teraz mam płaski brzuszek, nic mi nie zalega w jelitach. Nie sądziłam, że można to załatwić suplementem :D
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jak się już jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: lepszytrener.pl/trening-personalny
Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek :)
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej kupuję suplementy na odchudzanie w aptece internetowej i jak dla mnie apteka, która ma dobre ceny to ta apteka -Apteki Podlasie , która ma swoją stronę wiec warto.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ja ostatnio zastanawiałam się nad suplementami, żeby trochę się wspomóc przy odchudzaniu. Koleżanka mówiła, że jest jakaś nowość Citrosept Slim, który podobno pomaga z prawidłowym metabolizmem tłuszczów. Ktoś może korzysta już?
 
Do góry