Jaki kolor łazienki?

Erun

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
dla mnie łazienka wymarzona to zieleń, dużo bieli i wielka fototapeta na suficie:D aha + telefon:)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie będę oryginalna. Lubię ciepłe kolory, a mianowicie brązy z odcieniami, żółty czy pomarańczowy. W przypadku tych ostrzejszych - domieszki z innymi kolorami, np. białym, by za bardzo po oczach nie dawało.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja mam podobnie, że lubię ciepłe barwy i kolory, ale też nowoczene aranżacje wnętrz także robią na mnie niesamowiete wrażenie, ostatnio jak przeglądałam różnego rodzaju zdjęcia trafiłam na tą galerię http://www.facebook.com/media/set/?set=a.363603660345126.78744.101682149870613&type=3 przyznajcie, że mimo że w bieli też robi niesamowite wrażenie.
 

lubtak5

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
może ta strona pomoże ci podjąć odpowiednią decyzję [http://galeria.roca.pl/najlepsze.html?sid=&tid=&start=42&sort=ocena&order=DESC]roca.pl[/ur] obejrzyj galerię zdjęć
 

arye

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
na pewno jasne kolory. beż albo błękit, ale taki na prawde jaśniutki. unikac intensywnych i mocnych, no chyba, że tylko jakieś małe elementy
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Na pewno ciemnych kolorów nie polecam raczej jakieś jasne np biały lub beżowy ciemnych nie polecam bo jeśli lak piszesz nie ma okna w łazience to potrzebujesz czegoś co to pomieszczenie rozjaśni.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Nie zgodzę się, widziałam kilka fajnych aranżacji łazienek blokowych - więc bez okna gdzie były zastosowane kolory czarny, ciemna czekolada, gafit. Dużo zależy od oświetlenia a nie tego czy masz okno w łazience czy nie.Czasem łamanie pewnych standardów daje fajny efekt. Porpozycje biało czarnej łazienki, którą podał Manoloo bardzo fajna, zresztą znam tę kolekcję ceramstic jest bardzo elegancka. Ostatnio widziałam nietypowe łączenie kolorów - czerń, zieleń, złoto. Na pozór totalny bałagan a jednak wyglądało to bardzo fajnie.
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Jeśli chce się osiągnąć efekt łazienki nowoczesnej i sterylnej najlepiej jest postawić na kolor biały. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Zgadzam się, że łazienki mogą elegancko wyglądać w czerni, brązie i kolorze niebieskim. Sam posiadam akcenty czarne w swojej łazience i doskonale wkompnują się w całość pomieszczenia.
 

maciejk1

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
NIe polecałbym kilku kolorów w łazience mi osobiście podobają się ciemne płytki
 

bebeta35

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Na ciemnych płytakch niestety bardzo widać zacieki, dlatego wolałabym łazienkę w białym kolorze przełamaną kontrastowymi dodatkami
 
E

Ejan87

Guest
A ja mam beż z fioletem :) łazienka wygląda fajnie, ciepło i przytulnie. Ubikację zrobiłam w tych samych płytkach, tylko całą beżową, z pasem motywu, który był w zestawie i efekt wyszedł super :) zawsze twierdziłam, że podoba mi się połączenie biel i czerń, jednak moja połówka się nie zgodziła na to i może w sumie dobrze ;p
 
A

anastazja20

Guest
Jak nie ma okna, to ja bym tym bardziej poszła w ciemną łazienkę z odpowiednim, nastrojowym ledowym oświetleniem:) obecnie mi się takie grafity ciemne podobają, coś w stylu jak na zdjęciu, może odrobine złamane czymś jaśniejszym. (inspiracja z salonyhoff.pl)
 

Attachments

  • glow-arpa-1.750.450.s.jpg
    glow-arpa-1.750.450.s.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 0

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
biel? No nie wiem :) dla mnie lazienka to miejsce, gdzie można trochę popuścić wodze fantazji. Nie jest to miejsce tak reprezentacyjne jak salon, ani też nie służy tylko i wyłącznie relaksowi jak sypialnia. Ja sobie ostatnio zafundowałam w łazience farbę velatura magnat style. Po naniesieniu farba tworzy takie niejednolite warstwy, które pod wpływem swiatła zaczynają opalizować. Wygląda to pięknie, jak tylko zrobię zdjęcie, to na pewno tutaj wrzucę, żebyście mogli zobaczyć to cudo :)
 
I

Infiner

Guest
Podobają mi się też białe odcienie. Nie wyobrażam sobie, aby łazienka była w jakiś ciemnych, czarnych kolorach tak jak to ma miejsce u niektórych. Normalnie depresji człowiek może dostać.
 
Do góry