Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
byłam dzisiaj na filmie "Most do Terabithii". bardzo mi sie spodobał. aż sie popłakałam :D ehh... pewne wspomnienia wróciły. film polecam. :)
 

sidorczuk

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Olsztyn
Hejka :) Ja ostatnio oglądałem "Testosteron" w kinie :D. Świetna komedia, świetni aktorzy, ubaw maksymalny, teksty kapitalne :D....POLECAM !!!!
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Dziś w nocy obejrzałem film "Burzowa Brama". Film jest produkcji rosyjskiej, przedstawia walki żołnierzy rosyjskich w Czeczenii-polecam wszystkim fanom filmów wojennych.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
'Wredne dziewczyny'
A wczoraj 'Dziewczyna z Alabamy'
teraz patrze na jakas komedie na polsacie :' Krolestwo niebieskie' z Whoopi Goldberg ;p
 

Demolka84

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
obywatelka świata ;)
Ja Lake House /z Sandrą Bullock i Keanu Reeves/i super jak dla kogos kto lubi romanse.ja tak :sexy: ..i Borata wczoraj-też fajny,ale troszkę się rozczarowałam :niepewny:,ale polecam :eek:k:

A filmy na których ostatnio płakałam i byłam naprawdę pod wrażeniem to Shooting Dogs -->na faktach , i 9kompania,niezapomiane wrazenie po tych filmach nie mogłam zasnąć,szczególnie po pierwszym.
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Ziemia Potępionych. Jestem załamana.

I Wredne Dziewczyny. To akurat niezłe było, chociaż już widziałam.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
yyy 16 odcinków Married with Children !!! :eek:k: Nie ma to jak Al Bundy! :p :lol2:
 
Do góry