Jaki film ostatnio zobaczyliście?

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Wczoraj "Terminal". Miałam zamiar oglądnąć "Pasję", ale już oglądałam ten film i w końcu zrezygnowałam - zbyt duże wrażenie jak dla mnie.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
"Gladiator" - nie oglądam telewizji ale mogę wam powiedzieć, że dziś bankowo obejrzę film pt. "Joe Black"
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
hmm.. wczoraj oglądałam "Pamiętnik księżniczki", "Czego pragną dziewczyny" i "kawałek Nigdy w życiu". Dzisiaj obejrzałam "Sposób na teściową" z JLo, a teraz czekam na "Szkołę uczuć" .. ahh..ta TV xP
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja wczoraj oglądałam Madhouse //ach! musze to dzisiaj jeszcze raz oglądnąć. nic z tego filmu nie zrozumiałam. no, może troszeczkę xP//, dzisiaj Miłość na żądanie - łoj. dziwny film. Bardzo dziwny ;P Przed chwilką kawałek Nigdy w życiu ;P
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
"Szkoła uczuć" kolejny raz :) I jak zwykle ryczałam jak nienormalna :bag: Czemu ja się tak muszę wzruszać na filmach ? <_<
 

Monika vel Desiree

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Chlopaki mojego życia

Ja też oglądałam. Duże wrażenie na mnie zrobił. Historia o tym, jak wiele nawet najbardziej błahych kwestii wpływa na nasze życie. Oraz o tym, że niektórzy ludzie potrafią wybudować w okół siebie pancerną ścianę, za którą chronią się przed światem.

Hejka :) Ja ostatnio oglądałem "Testosteron" w kinie :D. Świetna komedia, świetni aktorzy, ubaw maksymalny, teksty kapitalne :D....POLECAM !!!!

Byłam wczoraj na tym filmie, chociaż się przed tym wzbraniałam :) Nie lubię seksistowskich płytkich komedii, a po obejrzeniu z czystym sumieniem stwierdzam, że była ona naprawdę seksistowska, płytka i w dodatku zawiodłam się na poziomie humoru tego filmu. Spodziewałam się czegoś więcej.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Szkoła uczuć. Jak ja nie lubię na filmach płakać.
 
Do góry