Jaki film ostatnio zobaczyliście?

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Próbowalam obejrzeć "Co robimy w ukryciu" ale to dla mnie za dużo, nie dałam rady :O
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Whiplash - 9/10
Pięćdziesiąt twarzy Greya - 5/10
 
M

MacaN

Guest
Czarownica. Taka trochę bajka, albo jak kto woli - film rodzinny. Powiedzmy, że " Śpiąca królewna - prawdziwa historia ".

W tym roku nominowana do oscara za kostiumy ( tworzone przez Polkę ). Ogólnie to polecam.
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Mnie tez urzekł w tej roli, myślałam że nie udżwignie talentu rodziców a tu proszę,.. talent komediowy - scena jak tańczy przy "ona tańczy dla mnie" bezcenna :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wielka Szóstka - 9/10
Lucy - 6/10
Rogi - 6/10
Begotten - 4/10
 
M

MacaN

Guest
Interstellar - film inny, z ciekawą fabułą, z pomysłem. 9/10. minus za wątek ze złym charakterem.

The Hurt Locker - To nie był mój film, 6/10

Pingwiny z Madagaskaru - Seria bajek jest zdecydowanie lepsza. Dla mnie to miała być komedia, a zrobili bajkę z morałem... Trudno. 7/10 za sentyment.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Pięćdziesiąt twarzy Greya - Dakota jeszcze dała radę, gorzej z Dornanem. Spodziewałam się, że będzie odwrotnie a tu zaskoczenie. Ogólnie nie rozumiem nagonki na ten film, ja od siebie dam 7/10

Laggies - kobieta dwudziestoparoletnia spotyka nastolatkę, zaprzyjaźniają się i ta pierwsza ukrywa się przez parę dni od swoich problemów i życia w domu tej drugiej. Historia o kobiecie, która nie chciała dorosnąć albo może zmierzyć się z rzeczywistością raczej. Warto zobaczyć. 7/10

Klub dla wybrańców - a raczej dzieciaków z bogatych domów studiujących na Oksfordzie. Nie robią nic innego jak balują od rana do nocy i uważają, że wszystko ujdzie im płazem bo mają pieniądze. 7/10

Ten niezręczny moment - fajna komedia romantyczna. 8/10

Whiplash - film jest całkiem dobry ale nie rozumiem jego fenomenu. Główny aktor trochę mnie irytował. 8/10

Two night stand - komedia romantyczna ale nie taka całkiem banalna. 7/10

John Wick - krew, trupy, krew, trupy a wszystko przez pieska. Nie przepadam za takimi filmami. 6/10
 
M

MacaN

Guest
Podziemny krąg - Baaardzo dobry film, wywarł na mnie ogromne wrażenie, za które mogę śmiało wystawić ocenę 10/10.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
7 dni - 6/10
Miasto 44 - 7/10
Ida - 7/10
Kapitan Phillips - 8/10
Co robimy w ukryciu - 8/10
Serena - 6/10
Gra tajemnic - 7/10
 
M

MacaN

Guest
Hobbit - Bitwa pięciu armii - Bardzo dobry film, nie rozumiem nagonki na niego. Dla mnie to takie zwieńczenie całej podróży, tej bitwie należało się dużo więcej miejsca, niż poświęcił jej Tolkien w książce, a film naprawił ten błąd. W dodatku za nawiązanie do 1 części Władcy pierścieni naprawdę duży plus. 9/10
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
z ostatnio obejrzanych polecam "furię" z bradem pittem i nasze polskie "miasto 44".
 
Do góry