Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Pouster

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
"Czyż nie dobija się koni" z Jane Fonda - mega poruszające kino, polecam tym którzy lubią się pozastanawiac nad sensem ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Szybcy i wściekli 6 - film słaby nie jest, ale też mianem arcydzieła nie można go określić. 6/10
Premonition - lubię ten film, oglądałem go drugi raz. Główna bohaterka świetnie zagrana 8/10
Obrońca 2 - film na wzór Ong Bak aczkolwiek mniej w nim walki 6.5/10
Notatnik śmierci - ten film oglądałem chyba 4 albo 5 raz i szczerz powiedziawszy bardzo mi się podobał i ani przez chwilę się nie nudziłem podczas jego oglądania 8.5/10
Milczenie owiec - klasyk do którego uwielbiam wracać 9/10
Jumper - jeden z moich ulubionych filmów ostatnich lat. Mimo, że jest tandety to ma w sobie to "coś" co sprawia, że ogląda się go z zapartym tchem.
Here comes the devil - niszowy film. Powstał niedawno, ale ciężko się go ogląda. Efekty dźwiękowe jakby film miał minimum 15 lat. Sam scenariusz jednak nie był taki zły i obejrzałem go do końca. Drugi raz jednak tego nie zrobię. 3/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Gra Endera - książkę pamiętam już dosyć słabo, więc nie porównuję, ale film dobry. 7/10
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Zła kobieta - 7/10
Adrenalina - 8/10
Kac Vegas - 7,5/10
Heca w zoo - 6/10
Duże dzieci - 8/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Długo i szczęśliwie (1998) - trochę jak baśń o Kopciuszku ale jednak nie do końca. Dodatkowo bardzo ładne krajobrazy.. Zamki, zachody słońca.. ;) Film w sam raz na niedzielne popołudnie. 7,5/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Number 23 - thriller psychologiczny. Świetna rola Jima Carreya. Najlepszy film jak widziałem w ciągu ostatniego roku. 10/10
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Jeszcze większe dzieci - 8/10
Raj dla par - 6/10
Adrenalina 2. Pod napięciem - 8/10
Państwo młodzi: Chuck i Larry - 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
V/H/S - 7/10
V/H/S/2 - 2/10
Kult (1973) - 4/10
Maczeta zabija - 4/10
 

Noob_44

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
War Photographer - 9/10 Dostępny na YT w wersji angielskiej. Jeden z najlepszych filmów dokumentalnych jakie w dotychczasowym życiu widziałem. Bardzo wartościowy i uważam że obowiązkowy tak jak wycieczka do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Wg mnie pokazuje ogromny kontrast pomiędzy poszczególnymi rejonami świata, szczególnie gdy wchodzimi do centrum handlowego nadal mając świeży obraz filmu w umyśle, no po prostu isny cyrk.
Detachment - 9/10 Kolejny obowiązkowy film szczególnie dla ludzi młodych będących w okresie liceum i studiów. Orientuje się ktoś czy nadawali go w kinach? Osobiście nie widziałem reklam a pominięcie takiego filmu jest dla mnie jawnym ogłupianiem społeczeństwa. Na ten film z całą pewnością mogłyby być organizowane wycieszki szkolne. Szkoda że zamiast takich filmów w kinan w większości jest za przeproszeniem gówno robiące papkę z mózgu.
Lektor 8/10 - Film pokazał mi że zanim kogoś surowo ocenimy powinniśmy przynajmniej chociaż trochę zastanowić się nad motywami człowieka. Gorąco polecam.
 
Do góry