Jaki film ostatnio zobaczyliście?

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Skazani na Shawshank - 9.5/10 - taki tam klasyk, który naprawdę warto obejrzeć! Świetnie przekazana historia bazująca na powieści Kinga. Freeman bardzo dobry w swojej roli. Mógłbym dać 10/10, ale po zastanowieniu się, czy wyobrażam sobie, by ktoś inny mógł zagrać główną rolę (Tim Robbins) stwierdzam, że tak. Tak jak nie wyobrażam sobie "Milczenia owiec" bez Hopkinsa, tak tutaj jest możliwe, aby ktoś inny grał w zamian wspomnianego Robbinsa.
Niemniej jednak film ujmujący. :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
The heat - komedia z Sandrą Bullock i Melissą McCarthy. Stworzyły śmieszny duet :) . Na filmwebie opinie nie zachęcały ale nie wiem czego ludzie się spodziewali po takiej komedii. Może nie jest to film "wielkich lotów" ale miał być zabawny i był. W końcu ma to być rozrywka. Mi się podobał :) 7/10

The ultimate gift - wyciskacz łez. Lubię takie ;) 8/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Sokół maltański - 6/10
Czas na miłość - 8/10
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
RoboCop - 9/10 - już pomijając efekty specjalne i całą tą robotykę - zrobili z tego RoboCopa film akcjo/filozoficzny. ;) Trochę ryzykownie, bo dali też Murphiemu świadomość (a nie jak wczęśniej, kiedy był całkiem robotem), ale zamiast policjanta, miłego misia, to było coś odwrotnego.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ja cię kocham a ty śpisz - staroć ale jakoś nigdy nie miałam okazji obejrzeć. 7/10
 
A

alfabeta11

Guest
Ludzka stonoga - 7/10 - film taki sobie. Koncepcja bardzo dziwna.
Ludzka stonoga 2 - Jeśli ktoś lubi mega obrzydliwe kino to 10/10. Jeśli nie to lepiej się za to po prostu nie zabierać. Film jest delikatnie mówiąc chory. Szczęście, że emitowany jest na czarno-biało bo w innym wypadku chyba trzeba by mieć przy sobie kosz na reakcje organizmu na ten film. Odradzam ludziom o słabych nerwach.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Sucker Punch - Ścieżka dźwiękowa mnie do niego przyciągnęła. Za co należy się 10/10 wg mnie. Film oryginalnie zrobiony, daje do myślenia. Dla niedomyślnych morał jest objaśniony :D
Jeden z kilku filmów który mi się naprawdę spodobał. Polecam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kult (2006) - 4/10
Europa Report - 5/10
 
Do góry