Jaki film ostatnio zobaczyliście?

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Ja oglądałem RoboCopa z 1987 roku. Trochę się przygotowuję do nowej wersji i chciałem sobie przypomnieć pierwotną. Ogólnie film dobry, ale efekty na dzisiejsze standardy po prostu były nieciekawe. Szczególnie samemu Robocopowi brakowało dynamiki.
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
happybird napisał:
Ja oglądałem RoboCopa z 1987 roku. Trochę się przygotowuję do nowej wersji i chciałem sobie przypomnieć pierwotną. Ogólnie film dobry, ale efekty na dzisiejsze standardy po prostu były nieciekawe. Szczególnie samemu Robocopowi brakowało dynamiki.
No stary dobry robozłom:D Naprawdę wyglądał bardziej na puszkę albo konserwę niż na prawdziwego mega bosa wymiatającego ulice z syfu ludzkiego. Przy tym sztywny był napięty jak plandeka na żuku. Choć to wszystko nie zmienia jednego faktu, to była jednak klasyka. Klasyka w największym wydaniu kina akcji w latach 80 - tych.

Ja ogłądałem ostatnio The Road - 9/10
 

Mrs_Films

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ojoj ostatnio obejrzałam "Eraserhead" czyli "Głowa do wycierania" film w stylu retro nagrany w 1977. Jest to pełnometrażowy debiut znanego i cenionego reżysera amerykańskiego Davida Lyncha. Fabuła : Henry żyje w zindustrializowanym świecie. Podczas kolacji u rodziców swojej dziewczyny, dowiaduje się, że został ojcem.Jednak dziecko rodzi się z dziwną wadą. Czytałam wiele rażących opinii na temat tej produkcji ale mnie się bardzo podoba. Ciekawy i nietuzinkowy.


4t4t.jpg
 
M

MacaN

Guest
Po raz pierwszy - Czas Surferów.

Moim zdaniem bardzo śmieszny film. Głupi, bo głupi, niskobudżetowy, ale teksty świetne. Ostatnia scena z supermarketem rozłożyła mnie na łopatki :p ) Ode mnie - 8 punktów na 10 możliwych.
 

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Egzekutor - 7,5/10
Last Vegas - 7/10
Percy Jackson: Morze Potworów - 6/10
Dary Anioła: Miasto Kości - 7/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Stuck in Love - bardzo polecam! 9/10
 
Do góry