Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Anonim23

Bywalec
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
223
Punkty reakcji
30
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia - 7/10
Carrie - 6/10
Elizjum - 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Naznaczony: rozdział 2 - 7/10
Dary Anioła: Miasto kości - 7/10
Don Jon - 8/10
Aeon Flux - 2/10
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
ostatnio:
- Thor (2011)
- Thor: Mroczny świat (2013)

jestem w trakcie: Ghost Rider (2007)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
The Presence - film o dwóch duchach zamieszkujących stary dom na wyspie i kobiecie która się do niego wprowadza. Na początku film może wydawać się nudny, ale jak już się rozkręci to daje do myślenia. 7/10
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
"W imię..."

Mimo popularnej krytyki, mi się film spodobał.
 
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
273
Punkty reakcji
38
Plecam film pt: "About time". Tytuł przetłumaczony niestety na język polski w wyjątkowo kretyński i spłycający sposób jako: "Czas na miłość".... o_O

Ocena 8/10. A jestem bardzo surowym oceniającym :)

Początkowo myślałem, że będzie to głupkowata komedia, którą obejrzę do snu. Jednak film niesie ze sobą bardzo mądre przesłanie, skłania do refleksji. Stwierdzam, że zdecydowanie warto było poświęcić nieco ponad 2 godziny na obejrzenie tego filmu (w przeciwieństwie do 99 proc. dzisiejszego kina).
 
A

alfabeta11

Guest
Wilk z Wall Street - 9/10 genialne kino. 3 godziny a super szybko się to ogląda. Można się pośmiać i w ogóle. Polecam!
Shutter Widmo - 2/10 żałosna namiastka horroru. Nawet nie ma co się za to zabierać.
Freerunner - 7/10 taki tam. Do zobaczenia po prostu.
Dom woskowych ciał - 9/10 klasyk gatunku. Zawsze fajnie się go ogląda ;)
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
Robocop obejrzany. 8/10, wcale bez żadnej przesady. Dobre, wciągające kino akcji, bez zbytniego przyśpieszenia czy zwolnienia. Kinnaman, grjący główną rolę dał radę, gra tak jak powinien po prostu, mówiąc prosto:) Jestem zadowolony i wg mnie nie ma najmniejszej potrzeby porównywać tego filmu do starych produkcji. Zupełnie inny film na poziomie na pewno nie niższym niż tamte. Póki co tyle z kina:)
 
A

alfabeta11

Guest
Wielki Gatsby - 8/10 w gruncie rzeczy bardzo fajny film. Przyjemnie się ogląda. Nie wiem co można o tym filmie napisać. Trzeba po prosty samemu zobaczyć.
 
Do góry