Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
The Craft/Szkoła czarownic - 7/10

Livstid/Dożywocie - film na podstawie książki kryminalnej. Podobno jest ich cała seria. I filmów, i książek. Obejrzałam tylko ten na razie. Nie jest najgorszy 7/10

Killers/Pan i Pani Killer - obejrzałam po raz kolejny z nudów 7/10

Leap year/Oświadczyny po irlandzku - też po raz kolejny ale dlatego, że bardzo lubię do tego filmu wracać :) 8/10
 
M

MacaN

Guest
Układ zamknięty - niby człowiek zdaje sobie sprawę z tego, jak jest, a mimo to po obejrzeniu filmu takie lekkie niedowierzanie. Film zrobiony perfekcyjnie, powinni go puścić na całym świecie, żeby inni zobaczyli, jak władze u nas potrafią zniszczyć człowieka. 10/10
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Red i Red 2 - 9/10 Druga część dla mnie lepsza, a ogółem uwielbiam oba filmy :)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
I jeszcze kinowe nowości z ostatniego tygodnia - 'Wilk z Wall Street' (9/10) i 'Sekretne życie Waltera Mitty' (8 z tendencją do 9/10) - oba gorąco polecam :)
 
A

alfabeta11

Guest
Millerowie - 8/10 - przyjemna komedia. Można zobaczyć. Jest trochę zabawnych momentów.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Agenci - 7/10
Apollo 18 - 2/10
Carrie (2013) - 7/10
Tajemnica Zielonego Królestwa - 7/10
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
"Pięknotki na wojnie"
Dwie grupy Pięknotek współzawodniczą nie tylko o tytuł miss.
Mobilizacja jest tak duża, że do udziału w "wojnie" namawia się dziewczyny z subkultur (Emo jest ładna!). Wygrywa Pięknotka, której obywatelstwo w jednym z miast przyznano "wczoraj", a przedtem wygrała parę innych konkursów piękności w innych miejscowościach.
PO ogłoszeniu werdyktu jury okazuje się, że zwycięska Pięknotka nie ujawniła swoich niedozwolonych cech, ale to ma tylko znaczenie etyczne, bo "wynik poszedł w świat".

Zakończenie potwierdza trafność porzekadła "i ostatni bywają pierwszymi"

6/9
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Constantine - nie podobał mi się. Powiedziałabym nawet, że jest nudny. Obejrzałam jednak do końca a to już coś. 5/10 i to tylko za Keanu ;)


FrozenSky napisał:
A był ktoś na "Wilku z Wall Street"? Warto iść? :)
Dobre pytanie. Też jestem ciekawa czy warto bo jakoś nie uśmiecha mi się siedzieć w kinie przez 3 godziny ;)
 
A

alfabeta11

Guest
Ostatnio Kick Ass 2. Szczerze mówiąc to film dosyć kiepski. Oglądało się bo oglądało. 6/10.
Zdecydowanie gorszy był To Już Jest Koniec, który oceniam na 1/10. Niby komedia ale nie uśmiechnąłem się ani razu. Po prostu dno.
Oglądałem też Jeszcze większe dzieci. Ten film oceniam na 8/10. Bardzo przyjemnie się ogląda. Można się pośmiać. Ogólnie polecam ;)
 
Do góry