Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Elysium, taki sobie, troche sie rozczarowalem, ale 7/10
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
20 ans d'écart (Miłość po francusku) - fajna, zabawna komedia romantyczna !


Crazy, Stupid, Love. (Kocha, lubi, szanuje) - świetna komedia !!!
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Widziałam Stockera, a teraz wybieram się na Riddicka, jak tylko wejdzie do kin we wrześniu - ciekawa jestem jak po tylu latach będą wyglądały efekty specjalne. Pierwsza część była zekranizowana już jakieś 13 lat temu, więc teraz na pewno będzie robiła dużo większe wrażenie.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
kimbra napisał:
wybieram się na Riddicka, jak tylko wejdzie do kin we wrześniu - ciekawa jestem jak po tylu latach będą wyglądały efekty specjalne. Pierwsza część była zekranizowana już jakieś 13 lat temu, więc teraz na pewno będzie robiła dużo większe wrażenie.
Wiesz, że potem powstała jeszcze druga część? :) Najpierw był Pich Black, potem Kroniki Riddicka, a teraz będzie Riddick. :) Przynajmniej jeśli chodzi o filmy nieanimowane, ale o tych to wiem tylko że są. Średnio przepadam za animacjami.
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Mrówa oczywiście :) Pitch Black widziałam jako dziecko w zasadzie, i teraz sobie przed premierą odświeżyłam, klimat filmu jest niesamowity :) A za animacjami też nie przepadam. Chociaż Riddick najbardziej jest chyba znany chyba z gier.
 
0

03092010

Guest
Red lights. 6,5/10.
Fabula bardzo wciagajaca, jednak ocena bylaby wyzsza, gdyby historia byla prawdziwa.

http://www.youtube.com/watch?v=IzDOkA6O6rE
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Ostatnio obejrzane:
singielka z LA - nie ambitnie, ale miałam słabszy dzień... Da się przełknąć ;)
Cloe - na podstawie filmu Nathalie - moim zdaniem dużo ciekawszy, lepszy, fascynujacy wręcz...
Próbowalam Intruza, ale po 30 minutach się poddałam - nie, nie, nie!

Miałam ochotę iść do kina, ale nie ma nic, może Riddick w najbliższym czasie, to raczej pewniak dobrej rozrywki.
 
Do góry