Jaki film ostatnio zobaczyliście?

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ja ostatnio widzialam jezdzca znikad i szczerze mowiac szalu nie bylo, ale teraz bede szla na sztanga i cash i nastawiam sie na dobre amerykanskie kino akcji.
 

aneczka00817

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio poszłam w ciemno na nowy film Woodiego Allena Blue Jasmin :) Na prawde bardzo mi się spodobał Woodie jest w formie
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
aneczka00817 napisał:
Ostatnio poszłam w ciemno na nowy film Woodiego Allena Blue Jasmin :) Na prawde bardzo mi się spodobał Woodie jest w formie
oo, może i ja się wybiorę, też mnie zaintrygował jak zobaczyłam w tv reklame. Ale najpierw Pain & Gain, już obiecałam sobie (i mężowi) dużo wcześniej i nie mam zamiaru już rezygnować bo za bardzo mnie wkręciło. Idziemy w weekend, ktoś jeszcze się wybiera
 

wojcieszek91

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ola44 napisał:
Ostatnio poszłam w ciemno na nowy film Woodiego Allena Blue Jasmin :) Na prawde bardzo mi się spodobał Woodie jest w formie
oo, może i ja się wybiorę, też mnie zaintrygował jak zobaczyłam w tv reklame. Ale najpierw Pain & Gain, już obiecałam sobie (i mężowi) dużo wcześniej i nie mam zamiaru już rezygnować bo za bardzo mnie wkręciło. Idziemy w weekend, ktoś jeszcze się wybiera
Tez ostatnio na nim byłem i na prawdę jest dobry! Polecam!
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
tak jak planowałam tak zrobiłam, Sztanga okazał się niezłym filmem - polecam nie tylko facetom ale i kobietkom, my się wczoraj na nim dobrze bawiliśmy :)
 

modelarz

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
HEJ. Ja ostatnio oglądałem "Akt odwagi". Świetny film o żołnierzach amerykańskich poleca. Oglądałem na HBO. Ostatnio włączyli mi ten program. Zmieniłem Vectre na UPC. Vectra zaczęła coś świrować i chcieli zmieniac regulamin i ceny. A w UPC mam wszystko (TV, net i telefon) za 75 zeta i jest bajka. No i więcej programów. Dzięki temu mogę oglądać takie hiciory jak "Akt odwagi".
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Kochanie , poznaj moich kumpli - 9/10
Yip Man 2 - 9/10
Kocha , lubi , szanuje - 8/10
28 tygodni później - 5/10
 

ZlodziejNickow

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
116
Punkty reakcji
6
A mi się Iluzja podobała. Fajne zakończenie, chociaż jak już się je obejrzy, to nadziwić sie nie można, czemu po najprostszej linii poszli. Fajnie zrealizowany film :) 6/10
 
Do góry