Jaki film ostatnio zobaczyliście?

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
ja ostatnio, ściśle mówiąc w niedzielę obejrzałam kolejną część Mrocznego Rycerza i muszę powiedzieć, że fajny, chociaż pierwsza część nie powaliła mnie, po prostu zasnęłam :D
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Men in Black III- jak zwykle kupa śmiechu- Will Smith znów nie zawiódł i zagrał na wysokim poziomie ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Igrzyska śmierci - kolejna produkcja której fabułę dało się przewidzieć. A co za tym idzie - była nudna. Film bardzo mi przypomniał Tekken (pod względem fabuły) bardzo średni i przereklamowany. 5/10

Świątynia- akcja filmu toczy się w Polsce a aktorzy grający polaków nawet nie potrafią dobrze mówić po polsku. Co to ma być ? Film ratuje jedynie dość ciekawa fabuła. Poza tym dno. 3/10

Dyktator- jeżeli komuś podobał się Borat to ten film też się mu spodoba. Podobny rodzaj humoru. Momentami strasznie denny ale ogólnie nie jest źle. 6/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Protektor (2012) - film akcji z Jasonem Stathamem, lubię go :) 7/10
Wioska przeklętych (1995) - niezły horror, 6/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Ja na dziś sobie zaplanowałem cała trylogie bourne'a. obejżałem już tożsamość, następnie krucjata i ultimatum. Piffko się chłodzi.
A tak nawiasem jest bardzo atrakcyjna promocja w biedronce, sześciopak warki za dychę.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Bez smyczy - ugh. Ze dwie sceny były zabawne, w tym 'dzień 4', poza tym nuda. 3/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Dark Shadows - szkoda czasu. Robiłam do niego 3 podejścia żeby go wreszcie skończyć oglądać. Nudny :/ 5/10
 
M

MacaN

Guest
Prometeusz - Ciekawa koncepcja, lecz film przewidywalny, zalatuje mi Obcym no i przede wszystkim jest za krótki. jak dla mnie 8/10
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Właśnie się zastaanawiałem jak wypada ten Prometeusz., mam zamiar na dniach go sobie zobaczyć- ogólnie jestem fanem filmów z alienem i predziem :D chociaż predzio to tylko dwie piewsze części. A obycy wszytskie 3 mały w napięciu . Mam nadzije że Prometeusz nie ma nadwyraz wyglądu nad fabułą-jak to teraz bywa
 
M

MacaN

Guest
Chodzi Ci o efekty ? Te niespecjalnie odbiegają od samego Obcego :) Tam po prostu nie mają gdzie te efekty występować :p Film nie trzyma w napięciu, jak wspomniałem jest mega przewidywalny. Jedyne co mi się w nim podoba to sama koncepcja naszego istnienia i powstania, choć nie jest wyjaśniona do końca, a być powinna.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Trochę się tego zebrało :p więc wypiszę zbiorczo:

W stronę słońca- 9/10 świetny pomysł i KAPITALNY soundtrack
Event Horizont- 6/10
Cargo- 6+/10
Moon- 7+/10 fajny pomysł na film
6 Bullets- 7/10
Interview with a hitman- 6+/10
Prometeusz- 7/10 bzdurna fabuła :(
Magnolia- 7+/10
True Grit- 7/10
One in the chamber- 7/10
Transit- 7+/10
The book of Eli- 8/10
Faceci w czerni 3- 7/10
Project X- 6+/10
Resident Evil: Retribution- 6+/10
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
W kinie "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości" -warto pójść! przyzwoity humor :)


A w domu: Jestem bogiem - mega film, wciąga jak kokaina ;)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Komisarz Blond ale mu dam nawet 8+ za to, że jest pierwszą dobrą komedią od wielu lat:) Bez przeklinania a zabawne - w końcu filmowcy odkryli, że tak też można.
 

poczwara887

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio oglądałem Teda. Jak dla mnie jest nieco przekrelamowany. Więcej wątku miłosnego niż samej komedii.

6/10
 
M

Monixa752

Guest
ja ostatnio oglądałam jeszcze dłuższe zaręczyny i igrzyska śmierci (ja daleko z nowościami dużo wyjeżdzałam jak było ciepło, teraz nadrobię, a do igrzysk fajne ale jest jak w hostelu, że ludzie czerpią satysfakcje z krzywdy innych, nie nawidzę tego.</p>
 
Do góry