Jaki film ostatnio zobaczyliście?

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Byłem wczoraj na Avengers - nie ma co się rozwodzić, jedyne co to mogę polecić.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Demony (2012) - średnie, końcówka przekombinowana trochę, 5/10
Zuzanna i chłopcy - niedawno leciało w tv, właściwie nie miałam zamiaru tego oglądać, ale jakoś mnie wciągnęło ;) Trójka znajomych zostaje uwięziona w tatrzańskiej grocie, próbują odnaleźć wyjście. 7/10
Kobieta w czerni (2012) - przyzwoity horror, 7/10
Drive - 7/10
Nietykalni (2011) - genialne po prostu, polecam! 10/10
Wściekłe psy - 8/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Anatomia Strachu - miernota, szkoda czasu 2/10 - 2 za głównego bohatera
BlinkyTM - krótkometrażowy (chyba)horror warto obejrzeć jako ciekawostkę 4/10
Przebudzenie- dawno tak dobrego filmu nie oglądałem. Straszy, zaskakuje, zmusza do zastanowienia. Polecam 8.5/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Eksperymynet SS ,nie sugerujcie się niskimi notami na niektórych portalach ,film ma wszystko co powinien mieć dobry horror ,klimat i trzyma w napięciu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Paranormal Activity 3 - film nie był tak dobry jak pierwsza i druga część ale nie żałuję, że go obejrzałem. Wciąż jest to horror w bardzo dobrym wydaniu. Trzymający w napięciu. Początek może i nie jest zbyt obiecujący, jest kilka scen przy których można się zaśmiać ale generalnie warto obejrzeć. 9/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
"Prawdziwy romans" nie ,nie to żadne romansidło ,no może trochę. Akcja w stylu tarantino ponieważ iż to on napisał scenariusz. Film MEGA a do tego cała śmietanka aktorska jak np. Samuel l. Jackson ,Val Kilmer , Oldman ,Brad Pitt i Christopher Walken oraz Christian Slater w roli głownej.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Lesbian Vampire Killers - tak głupi, że aż śmieszny ;) 6/10
Avengers - zdecydowanie 10/10
Mroczne cienie - kolejny dobry film Burtona, 8/10
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Insidious ( 2010 ) - bardzo dobry, trzymający w napięciu horror 9/10
INK ( 2009 ) - mroczny, refleksyjny thriller 10/10
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
OPstatnio zebrałem się i podszedłem do kina na Avengers , przed pokazem byłem nakręcony bardzo pozytywnymi opiniami jakie słyszałem od wielu znajomych. Film jednym słowem wcisnął mnie w fotel kinowy, efekty specjalne bardzo ładne, aktorzy dobrani do ról wręcz idealnie. Największym sukcesem filmu jest w mojej opinii Hulk, dobrze dobrany aktor i dobrze pokazana postać samego Hulka. Tak więc z niecierpliwością czekam na drugą część filmu.
 
M

MacaN

Guest
hmmm... ostatnio to Niepokonani ( 8/10 ),

jestem Bogiem( 6/10 wciągający na początku, duży potencjał a potem przewidywalny i ogólnie klapa ) ,

Egzorcyzmy Emily Rose ( 7/10 film daje do myślenia, szczególnie gdy sie go ogląda samemu ok. 1 w nocy ;) )

i 60 sekund.( 6/10 lubię filmy z Cagem i za sama jego rolę jeden punkt więcej, ale ogólnie strasznie przewidywalny i nudny film, aczkolwiek mający w sobie to coś. )

Paranormal Activity 3 - film nie był tak dobry jak pierwsza i druga część ale nie żałuję, że go obejrzałem. Wciąż jest to horror w bardzo dobrym wydaniu. Trzymający w napięciu. Początek może i nie jest zbyt obiecujący, jest kilka scen przy których można się zaśmiać ale generalnie warto obejrzeć. 9/10

heh ;) każdy się zachwyca tym filmem, nawet w moim otoczeniu a ja o mały włos na nim nie zasnąłem...
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
Il Postino, czyli Listonosz - przyjemny, subtelny film o przyjaźni. to, co typowe dla kina włoskiego - ładne krajobrazy, prosty lud, wątek miłosny, wzruszające zakończenie i naiwny humor; szczególnie przekonanie księdza, że skoro Pablo Neruda jest komunistą, to na pewno zjada własne dzieci. wątek polityczny niepotrzebny wg mnie. film niezły 6/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Jesli lubisz tego typu kino polecam jeszcze Cinema Paradiso ,również z noiretem.
To jeden z moich ulubionych aktorów.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
hmmm... ostatnio to Niepokonani ( 8/10 ),

jestem Bogiem( 6/10 wciągający na początku, duży potencjał a potem przewidywalny i ogólnie klapa ) ,

Egzorcyzmy Emily Rose ( 7/10 film daje do myślenia, szczególnie gdy sie go ogląda samemu ok. 1 w nocy ;) )

i 60 sekund.( 6/10 lubię filmy z Cagem i za sama jego rolę jeden punkt więcej, ale ogólnie strasznie przewidywalny i nudny film, aczkolwiek mający w sobie to coś. )



heh ;) każdy się zachwyca tym filmem, nawet w moim otoczeniu a ja o mały włos na nim nie zasnąłem...



Jestem Bogiem moim zdaniem jest bardzo ciekawym filmem, może nie robi szału ale sam pomysł jest 10\10. Bradly Cooper dobrze pasuje do roli Endiego, co mni w filmie brakowało to niewyjaśnienie do końca pewych wątków( ale niestety bardzo często tak się dzieje obecnie ze coś niedopowiadają w filmach\serialach)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Ostatnio też widziałem Johna Cartera, mam bardzo mieszane uczucia co do filmu, zwiastun mnie bardzo na niego nakręcił ( ale z zwiastunami często tak bywa). Efekty specjalne bardzo dobre, kreacje bohaterów także. Podobała mi się też mała dawka humoru wpleciona w film. Co mnie zniesmaczyło, to wiele dziur z fabule, z tego co czytałem jest to ekranizacja książki, więc czekam na drugą część. Przymierzam się także do przeczytania samej książki i skonfrontowania jej z filmem.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
A więc wojna - komedia romantyczna. Fajna nawet na nudne popołudnie. 6/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Paranormal Xperience 3D - ten film to jakieś nieporozumienie. Tandetny horror. Miał potencjał ale go zmarnowano. 1/10 (chociaż sam nie wiem za co ten 1 punkt, chyba za fabułę która w sumie była całkiem fajna ale tylko jak czytałem ją przed obejrzeniem filmu)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Także oglądałem "A więc wojna", śmieszny film z elementami akcji, niektóre sceny są rozbrajające np. w schronisku :D. W dużym stopniu film oglądałem dla Reese Witherspoon, przepiekna kobieta i ma co pokazać :) Aktorzy męscy też dobrze dobrani, taka komediowa wersja bondów :p
 
Do góry