Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Death Note: Notatnik śmierci - 8/10
Death Note: Ostatnie imię - 9/10

Wiadomo, że wydarzenia różniły się od tych z anime, zawsze tak jest w przypadku adaptacji, ale jednak obie części podobały mi się.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
13 Zabójców ( Jusan-nin no shikaku) (2010) 10/10 Tak wysoka ocena ze względu na emocje, które ten film we mnie wywołał.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
You Pet (2011) - dziewczyna pozwala mieszkać u siebie pewnemu chłopakowi, w zamian za to, że będzie mogła go traktować jak swoje zwierzątko domowe. Scenariusz jest trochę dziwny, ale myślałam, że film będzie przyzwoity, zawiodłam się. 4/10
Thor - niezły film fantasy, 7/10
Oko kota - trzy historie, które łączy postać kota. Scenariusz napisał Stephen King :) Ciekawe, pierwsza opowieść najlepsza :) 7/10
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Natural Born Killers [1994] - świetny film ;) naprawde bardzo mnie wciągnął :) i z wielkim zaciekawieniem obejrzałem do samego końca ;)


Ocena - 9/10
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Ostatnia stacja czyli film przedstawiający po krótce życie i twórczość Tołstoja. Jak dla mnie zbyt mało treściwe jak na biografię, niezbyt wciągające jak na film. Jedyne co przypadło mi do gustu to dobrze odegrana rola głównego bohatera. Oceniam 5/10.

W końcu udało mi się zebrać i obejrzeć piasnistke, która już z dwa lata zalega na moim komputerze. I muszę szczerze powiedzieć, że było to największe rozczarowanie odnośnie filmu jakiego doznałam ostatnio. Ciągnął się jak flaki z olejem, i wydał mi się na tyle obleśny jak fantazja starego erotomana. Nie oceniam nawet.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
To tylko sex - amerykańska komedia romantyczna, niezbyt porywająca, ale coś w niej jest. Bardzo dobrze mi się ją oglądało. A kilka z tekstów było naprawdę świetnych. Ocena:7/10
Nagi Instynkt - stary dobry film i tyle tylko powiem. Ocena:8/10
Kod Nieśmiertelności - film może i trochę miejsca,mi słaby i w kilku momentach nudził, jednak nie uznaje tego czasu za źle spędzonego. Ocena: 6/10
 

Gecho

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio natknąłem się na fajną niekomercyjną komedię zrealizowaną przez studentów z Gdańska. Jest to parodia Prison Break osadzona w realiach Polibudy. Początek nie zachwyca ale później nie chce się wstawać od filmu:p

Jakie macie odczucia?? Bo jak dla mnie bomba :tongue:

Link do YT
http://www.youtube.com/watch?v=4r4_ZCwCoik
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Drive - nie wiem czy mi się podobało, czy nie...na pewno nie podobało mi się to jak zagrał swojego bohatera Ryan Gosling. Czasem miałam wrażenie jakby wszystko szło na zwolnionych obrotach. Aaaaaa wiem...muzyka mi się podobała a resztę jak chcecie oceńcie sobie sami, ja nie umiem sie do tego ustosunkować, także nie oceniam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Pamiętnik księżniczki - książka była lepsza, 6/10
D-War: Wojna smoków - przyzwoity, niezłe efekty specjalne, 6/10
Kłamstwo - fajny thriller, takiego końca się nie spodziewałam, 8/10
Sherlock Holmes: Gra cieni - świetna kontynuacja, 10/10
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Wstyd się przyznać, ale dopiero kilka dni temu obejrzałem "Lot nad kukułczym gniazdem" Film rewelacja, z czystym sumieniem daję 9/10. Polecam jeśli ktoś jeszcze nie widział :D
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Paranormal Activity 2 - dość dobry film, potrafił zainteresować mnie i innych seansowiczów, ale na tle pierwszej części nie wypada najlepiej. Mimo wszystko, leci 7/10.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Annapolis - tak film dla facetów raczej:) ale mi najbardziej w filmie spodobał się soundtrack. Można chyba i tak ?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Niania" - bardzo fajny, rodzinny film 9/10
"Ludzka stonoga 2" - nie wiem co Ci reżyserzy ćpają ale sądzę, że czas iść się leczyć 0/10
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ludzka Stonoga 2 - hm.. ciekawy pomysł na film :D ale bardzo dobra rola głównego bohatera, moim zdaniem film zasługuje na 4/10 - o wiele lepsza część niż pierwsza !!!

Droga bez powrotu 3 - eh.. szkoda gadać niczym mnie nie urzekł 2/10
 
Do góry