Jaki film ostatnio zobaczyliście?

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Opętanie" to w sumie nie był nawet horror w znaczeniu - film zrobiony po to żeby sobie postraszył widzów. Elementy grozy jednak są.
Film niby nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego, ale mi za każdym (z dwóch) razy jak go oglądałem - robiło to się bardzo przyjemnie.
Najbardziej podobał mi się w okolicach "ogródka".
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Tekken - polecam ale tylko fanom serii. Ja takim jestem więc ciężko mi ocenić czy ten film tak naprawdę był taki dobry jak mi się wydawało.
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Ja się poddałam magii świąt i oglądnęłam wczoraj Ekspres Polarny w tvn :) Jeśli by jednak pominąć ten film to oglądałam Deja vu z Denzelem Washingtonem.Bardzo dobry film,ale trzeba się skupić porządnie :)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Wczoraj kolejny ciekawy film proponowany przez kanał Wojna i Pokój - Nawa anioła. Dobry klimatyczny dramat, jak ktoś słusznie stwierdził to ortodoksyjni Rosjanie robią dobre filmy. A w święta zamiast Kevina obejrzałam w końcu Alicję w krainie czarów - na hbo HD. Bardzo barwna produkcja.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Black Swan = Najlepszy film 2010 :eek:k:

Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go na dużym ekranie BB)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Into the wild - o chłopaku, który zostawił wszystko i wyruszył w podróż życia do wymarzonego miejsca - Alaski. Świetny film, bardzo mi się podobał.

Mikołajek - zabawny film dla dzieci, ale i dorośli też będą mieć niezły ubaw ;)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Blondynka w koszarach- słaby film, to taki "Szeregowiec Benjamin" z tym, że tamten mi się podobał, a "Blondynka" to marna podróbka.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
"Cześć Tereska" - Często do tego wracam, bardzo głęboki film. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział to gorąco polecam.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
"Opętanie" to w sumie nie był nawet horror w znaczeniu - film zrobiony po to żeby sobie postraszył widzów. Elementy grozy jednak są.
Film niby nie ma w sobie niczego nadzwyczajnego, ale mi za każdym (z dwóch) razy jak go oglądałem - robiło to się bardzo przyjemnie.
Najbardziej podobał mi się w okolicach "ogródka".

Obejrzalam ostatnio i znudzil mnie, ale to po prostu efekt tego, ze ja juz tyle horrow obejrzalam, na razie mam przesyt i teraz inne filmy ogladam.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Black Swan = Najlepszy film 2010 :eek:k:

Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go na dużym ekranie BB)

nie wiem czy najlepszy ale bardzo dobry, muszę przyznać ^_^


The blinde side - film biograficzny o życiu pewnego gracza futbolu amerykańskiego. Bardzo dobry, wzruszający. Warto zobaczyć :eek:k:
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Oooo tego nie ogladalam, chociaz wpadlam w pewne uzaleznienie od takich filmow (juz obejrzalam dzis thiller , moze jeszcze jakis horrorek obejrze hehehe, wiem przesam z tym ), ale czy ten podobal ci sie >

No on na mnie wrażenia nie zrobił, oglądałam bo spać nie mogłam, z nudów po prostu.
Chyba człowiek właśnie za dużo się horrorów się naoglądał i już mało co go zachwyca albo przestrasza.. ;)

A ostatnio - "Paranormal activity" - chyba znany większości o parze która postanawia na noc zamontować kamerę, ponieważ dziewczyna twierdzi że słyszy głosy i czuję czyjąś obecność.
 
C

cifrao

Guest
"Czarny łabędź" - choć nie jest to najlepszy film Aronofskyego, cieszy mnie powrót po "Zapaśniku" do klimatów psychodelii. Jestem pełen obaw natomiast o jego dalszą karierę, skoro chce brnąć w sequele mało udanych filmów o superbohaterach ("Wolverine 2").
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ostatnio oglądałąm same 'starocie' ;):
Thelma i Louise - bardzo fajny, chociaż strasznie wkurzała mnie łatwowierność Thelmy ;)
Casablanca - bardzo mi się podobał i żałuję, że dopiero teraz go obejrzałam
Przebudzenie - z Robinem Williamsem i Robertem de Niro, też mi się podobał, wzruszający
Filadelfia - wczoraj w tv leciało akurat, bardzo dobry, zresztą nie ma chyba filmu z Tomem Hanksem, który by mi się nie podobał ;)

A z nowszych to ostatnio obejrzałam Autora Widmo Polańskiego, zaskoczyło mnie trochę zakończenie, ale ogółem mi się podobał.
Obejrzałam też Magic Man, w sumie to przez przypadek, bo myślałam że to 'Iluzjonista' :D niestety była to tylko strata czasu... Nie polecam.
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Ostatnio oglądałąm same 'starocie' ;):
Thelma i Louise - bardzo fajny, chociaż strasznie wkurzała mnie łatwowierność Thelmy ;)
Casablanca - bardzo mi się podobał i żałuję, że dopiero teraz go obejrzałam
Przebudzenie - z Robinem Williamsem i Robertem de Niro, też mi się podobał, wzruszający
Filadelfia - wczoraj w tv leciało akurat, bardzo dobry, zresztą nie ma chyba filmu z Tomem Hanksem, który by mi się nie podobał ;)

A z nowszych to ostatnio obejrzałam Autora Widmo Polańskiego, zaskoczyło mnie trochę zakończenie, ale ogółem mi się podobał.
Obejrzałam też Magic Man, w sumie to przez przypadek, bo myślałam że to 'Iluzjonista' :D niestety była to tylko strata czasu... Nie polecam.
Uwielbiam takie filmy jak filadelfia wczoraj go nie oglądałam ale nagrywałam go i dziś sobie go zacznę oglądać wczoraj oglądałam zieloną milę bardzo podoba mi się ten film oraz oglądałam chodź goni nas czas piekny film o śmierci tyle jej teraz wogół mnie uwielbiam filmy gdzie mozna popłakać i takie o zyciu
 

wojtas032k

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
91
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Miasto
Brooklyn NY
Book of Eil - Rok 2044. Postapokaliptyczny krajobraz zniszczonej Ameryki przemierza Eli samotnik i wolny strzelec. Mężczyzna jest w posiadaniu tajemniczej księgi, w której znajduje się „klucz” i wiedza niezbędna do ocalenia ludzkości. Naprawde polecam ten film ^^

Devil-Film opowiada o grupie przypadkowo spotkanych ludzi, którzy zostają uwięzieni w windzie. Nieznajomi szybko odkrywają, że mają do czynienia z mocami piekielnymi. Chcąc przeżyć, będą musieli pokonać własne lęki, a przede wszystkim ich największe zagrożenie - samego diabła.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Mr.Nobody... Główną rolę gra Jared Leto, można by powiedzieć, że podwójną. Na plakacie z filmu jest napis coś w stylu "Incepcja była tylko rozgrzewką"... no i po obejrzeniu filmu uświadomiłem sobie, że to chyba prawda :]

Otóż film jest bardzo pokręcony, przy tym Incepcję rozumiałem w 100 procentach. Starzec Nemo Nobody(Leto) żyje w przyszłości, gdzie ludzie są nieśmiertelni a Nobody jest ostatnim żyjącym śmiertelnikiem. Zaczyna opowiadać lekarzowi całe swoje życie...ale nie w normalny sposób, bo wszystko mu się miesza ze starości. Reszty nie zdradzam :)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Keith - Obejrzałem bo historia wydawała mi się ciekawa i miał wysoką (za wysoką) ocenę na filmwebie. Nie podobała mi się rola Keitha, przekombinowana postać, na każde pytanie odpowiada albo pytaniem, albo zagadką, z tym swoim dziwnym, cwaniackim tonem. To miało chyba na celu sprawić żeby wydał się inteligentny, intrygujący...mi to nie pasowało.
No i jeszcze ten cały love affair z Natalie, zupełnie niewiarygodne. Film byłby dobry gdyby Keitha zagrał kto inny, lub chociaż był on bardziej naturalny. Ja odniosłem wrażenie jakby na siłę był taki olewczy i pewny siebie.
Film zapowiadał się świetnie, był nijaki.
 
Do góry