Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Madzia310588 ja też oglądałem film ciacho... i tak za daje sobie pytanie co ma tytuł do całośći? opis "prawdziwa komedia" na plakatach to chyba lekka przesada... Niczym mnie nie zaskoczył ten film...
tyle czekałam na ten film i jak już go obejrzałam to to tej pory zadaje sobie pytanie komu on się podobał chyba młodzieży a nie dorosłym ludziom w tv pokazali tylko urywki filmu to dobre niby urywki ten film to kompletna masakra jestem ciekawa czy kołysanka też będzie do bani
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
tyle czekałam na ten film i jak już go obejrzałam to to tej pory zadaje sobie pytanie komu on się podobał chyba młodzieży a nie dorosłym ludziom w tv pokazali tylko urywki filmu to dobre niby urywki ten film to kompletna masakra jestem ciekawa czy kołysanka też będzie do bani

"Kołysanka" jest bez porównania lepsza, byłam na obu filmach w kinie, po 10 minutach oglądania "Ciacha" miałam ochotę wyjść i zażądać zwrotu za bilet :D dawno już nie widziałam tak beznadziejnego filmu....za to "Kołysanka"- dla mnie bomba ;)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
"Kołysanka" jest bez porównania lepsza, byłam na obu filmach w kinie, po 10 minutach oglądania "Ciacha" miałam ochotę wyjść i zażądać zwrotu za bilet :D dawno już nie widziałam tak beznadziejnego filmu....za to "Kołysanka"- dla mnie bomba ;)
ja jak oglądałam ciacho to myślałam tylko o tym że dzięki bogu nie poszłam na to do kina bo tylko kasę bym nie potrzebnie wydała ale dużo osób pisze i mówi ze kołysanka jest super i mam nadzieję że się nie zawiodę
 

oto_to

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Przed chwilą właśnie skończyłam oglądać film "Życie za życie" ("Life of David Gale"). Film robi duże wrażenie (a bynajmniej na mnie, gdyż mam już dość typowych gniotów, które bardzo łatwo przewidzieć) i dobrze się go ogląda.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Wyspa tajemnic" Scorsese - bardzo lubię ten typ filmów. Ostatnio sięga się po ten gatunek coraz częsciej, ale nie wszystkie są sprawnie wykonane. Tu wykonanie było ok. Lepsze i gorsze sceny były, ale zdecydowanie więcej tych pierwszych. Zakończenie mnie rozczarowało (nie tyle rozwiązanie zagadki, co sposób jego przedstawienia). Podobało mi się.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
To musisz jeszcze duużo filmów się naoglądać ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Człowiek, który gapił się na kozy - bardzo dobra komedia chociaż moim zdaniem to bardziej komediodramat. Tytuł może wydawać się głupi ale sam film na szczęście taki nie jest ;) poza tym dla samej obsady warto go zobaczyć. Polecam ^_^
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
kick-ass

najlepszy film jaki widzialem

To najlepsze przed Tobą. :)
Także polska produkcja ale zdecydowanie o czym innym - młodzi, zbuntowani ale z Młodymi Wilkami nie mają nic wspólnego poza scenami nad brzegiem Bałtyku. Mowa o filmie Wszystko co kocham (na razie tylko n vod) - czemu takich filmów nie zapuszczą w tv? Czemu nic nie mówi się o takich tytułach a zapodają nam jakieś denne komedie? I jeszcze ta muza!
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
To najlepsze przed Tobą. :)
Także polska produkcja ale zdecydowanie o czym innym - młodzi, zbuntowani ale z Młodymi Wilkami nie mają nic wspólnego poza scenami nad brzegiem Bałtyku. Mowa o filmie Wszystko co kocham (na razie tylko n vod) - czemu takich filmów nie zapuszczą w tv? Czemu nic nie mówi się o takich tytułach a zapodają nam jakieś denne komedie? I jeszcze ta muza!
mówi się mówi, ja przynajmniej słyszałam o tym filmie :) muszę koniecznie go obejrzeć :)
 
G

gotkot

Guest
"Chaos" Xawerego Ż.
I "Enen" Feliksa Falka
Chaos nie zrobił jakiegoś dużego wrażenia. Ale zwrócił uwagę na takie zwykłe sprawy.
A Enen zaczynający się jak kolejny dramat, o wariacie i jego dzielnym uzdrowicielu w ostatnich scenach przyciskał do fotela gwoźdźmi.
I jeszcze Edi.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nareszcie obejrzałam Avatara i co tu dużo będę mówić- bardzo dobry. Zresztą wszyscy już go zapewne obejrzeli to wiedzą jaki ten film jest ^_^
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
2012- w ogóle mi się nie podobał...za bardzo przekombinowany, efekty ok, ale może gdyby odjęto trochę "dramatycznych scen" ( w stylu- uff w ostatnim momencie nam się udało :/) to bardziej by mi się podobał, a tak- szału nie ma :]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nareszcie obejrzałam Avatara i co tu dużo będę mówić- bardzo dobry. Zresztą wszyscy już go zapewne obejrzeli to wiedzą jaki ten film jest ^_^
Ja nie podzielam szału na ten film. Fabularnie to drugie Pocahontas. Można zobaczyć tylko dla efektów.
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Władca pierścieni

w końcu się zmusiłam, żeby obejrzeć
jakoś zawsze mnie odrzucało od tej całej serii
okazało się nie takie złe
kto wie, może poczytam nawet Tolkiena, Hobbit mi się podobał ;D
 
G

gotkot

Guest
Argentyńska "Antena" (La Antena/ 2007/reż: Esteban Sapir/wyk: Valeria Bertuccelli, Alejandro Urdapilleta, Gustavo Pastorini, Florencia Raggi, Julieta Cardinali) Film mnie poruszył, i wywarł ogromne wrażenie! Historia niebanalna. W pewnym mieście nie ma dźwięku (bo zły pan TV zabrał ludziom głosy a rzeczom dźwięki... Nawet sobie samemu... Poza piosenkarką... Kolejna antyutopia w stylu powieści A.E.Blaira (G.Orwell)
A oto zwiastun. Może Ambitne kino wciągnie kogoś jeszcze ;]La Antena / Telepolis
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
36
ostatnio oglądałam pamiętnik dla nicolasa bardzo podoba mi się ten film chodź lepsza jest książka ale polecam ten film każdemu kto lubi płakać a poprawna nazwa filmu powinna być pamiętnik pisany miłością
 

Jaworock

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Nibylandia
Ja ostatnio obejrzałem z kolegą "Wrota do piekieł", średnio mi się podobał, niektórzy skomentowali ten film jako powrót prawdziwego horroru, czy coś w tym stylu, ale jak dla mnie bez żadnej ekscytacji.
 

tessaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja obejrzalam wczoraj "Piksele" - polska komedia. Bardzo fajny film, bylam zaskoczona az, ze taki dobry. Mial moze kilka wad, ale w sumie nie mialy one w ogole zadnego znaczenia! Wszystkie watki wciagajace, caly film calkowicie spojny, swietna sprawa, Lusinski ma talent!
teraz dolaczylam do fanpage filmu na facebooku, jest tam duzo ciekawostek itp. no i konkursy :)
 
Do góry