Jaki film ostatnio zobaczyliście?

K.B.

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
5
Miasto
bywa różna
zdecydowanie wolę stare filmy niż te powstające aktualnie, dlatego po raz n-ty oglądałam Ptaki i Psychozę Hitchcocka :lol: a teraz mam chrapkę na Bulwar Zachodzącego Słońca
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Mi też się Czarny Łabędź podobał. Pod koniec było trochę niepotrzebnego efekciarstwa, ale cały film jak na obecne, kasowe produkcje - dobry.

Przy budżecie 13mln raczej kasową produkcja nie był, chyba że chodzi ci o wpływy :lol:

Tak czy siak wspaniały film :eek:k:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
zdecydowanie wolę stare filmy niż te powstające aktualnie, dlatego po raz n-ty oglądałam Ptaki i Psychozę Hitchcocka :lol: a teraz mam chrapkę na Bulwar Zachodzącego Słońca
"Ptaki" - nie lubię.
"Psychoza" - bardzo dobry film.

"Bulwar Zachodzącego Słońca" - bardzo dobry, ale najmniej widowiskowy z wymienionych. Mało kryminalny, bardziej psychologiczny film noir. Na wstępie dowiadujemy się o smierci głównego bohatera. Następnie obserwujemy krok po kroku co do tego doprowadziło.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A mi "Ptaki" nawet sie podobaly. No, ale fakt "Psychoza" bardziej.
Moge polecic tez inny film, nowszy , podobny do "Psychozy" , ktory moim zdaniem tez jest ciekawy. Tytul jego to "Insane" http://www.filmweb.pl/film/Insane-2010-538336
ocena na filmweb niska , ale mi sie podobalo i moge dac nawet 7/10 , czesto cos ma niska ocene i mi sie poodba takze wiecie


 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Pół żartem, pół serio - kolejny argument za tym, że stare komedie miały więcej polotu niż dzisiejsze. No i Monroe - wiem, że będę trywialny, ale kobieta wyglądała wspaniale.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Świetna komedia, świetna. Co do Monroe - to ja nie jestem może wielkim fanem jej urody, ale jest nieporównanie seksowniejsza niż jakieś nowomodne kościotrupy.

"Zatochi" - na tym zasypiając poobijałem sobie głowę o ścianę. Efekciarskie japońskie walki mieczem z nieciekawymi postaciami w formie jakiejś bajędy.

"Nasza klasa" - A na tym się obudziłem. Od ok pół roku żaden film mi się tak nie spodobał. Mocna rzecz.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Co do Monroe, to ikona, myslalam kiedys, ze nie znajdzie sie ktos kto nie szalaby za nia, ale jak widac wszedzie jest kwestia gustu :)

"Wolf creek" --> przecietny, ale da sie obejrzec.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
"Wszystko Co Kocham" wspaniałe zdjęcia ,niebanalna fabuła, dobrze przekazany klimat stanu wojennego a że w latach 80' byłem fanem punk rocka osobiście doznałem wzruszenia ... polecam !! żal jedynie że młodziaki po okrągłostołowe nie nic z tego nie zrozumieją ...
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Wampiry i świry- nuuuuda, nie warto oglądać.
Dotrwałaś do końca? Ja nie mogłam, wyłączyłam po jakiś 30 minutach ;)

Londyński bulwar - czytałam o nim dosyć dobre recenzje a zawiodłam się. Nic ciekawego i nawet Keira Knightley w obsadzie nie pomogła ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ostatnio oglądnąłem pierdyliard filmów, ale chyba najlepszy był Ten Inch Hero. Subtelne połączenie komedii, romansu i obyczajówki bez zbędnych smutów, ciekawe postacie i fabuła opowiadająca szczegółowo o losach nie tylko głównej bohaterki. Nic, tylko polecić. :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Dotrwałaś do końca? Ja nie mogłam, wyłączyłam po jakiś 30 minutach ;)
Nie, ale potem przewijałam, bo nie lubię nie kończyć filmów i tak natrafiłam na jeden moment, w którym Jacob przemienił się w Chihuahuę i stwierdził, że jeszcze nad tym nie panuje :lol:
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ostatnio oglądnąłem pierdyliard filmów, ale chyba najlepszy był Ten Inch Hero. Subtelne połączenie komedii, romansu i obyczajówki bez zbędnych smutów, ciekawe postacie i fabuła opowiadająca szczegółowo o losach nie tylko głównej bohaterki. Nic, tylko polecić. :)
również mi się podobał, niby taki banalny, większość akcji działa się w jednym miejscu a jednak ciekawy :)

Nie, ale potem przewijałam, bo nie lubię nie kończyć filmów i tak natrafiłam na jeden moment, w którym Jacob przemienił się w Chihuahuę i stwierdził, że jeszcze nad tym nie panuje :lol:
nie dotrwałam do tego momentu. Chyba muszę zrobić drugie podejście :D


Ostatnio też obejrzałam kilka filmów, napiszę o dwóch:
Tydzień tu, tydzień tam - francuski komedio-dramat. Podobał mi się mimo, że narratorem jest dwunastolatka ;). Przedstawiał smutki i radości życia codziennego; bardzo lekki i przyjemny chociaż wcale nie jest to komedia romantyczna ;) . Naprawdę polecam!

Śniadanie do łóżka - polska komedia romantyczna z Sochą i Karolakiem. Nie najgorsza, nawet zabawna. Również polecam ;)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Śniadanie do łóżka - polska komedia romantyczna z Sochą i Karolakiem. Nie najgorsza, nawet zabawna. Również polecam ;)

Wczoraj obejrzałam ten film. Nie trawię Karolaka także niechętnie zabierałam się za ten film. Ku mojemu zdziwieniu film zaskoczył mnie pozytywnie - nie dlatego, że Karolak zagrał super, ale dlatego że mnie jego osoba nie drażniła :p Fajna, lekka, czasem zabawna komedia romantyczna. Polecam jak macie ochotę na prostą, nie wymagającą myślenia opowiastkę z happy endem 6/10.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
The Social Network - dość dobry film, ale bez przesady, żeby nominować go do Oscara. Niezłe dialogi, poprawna gra aktorska, historia zaprezentowana dość ciekawie, ale... na tym koniec. Dla mnie ten film jest zbyt zwyczajny i to jest jego problem. Na razie dam notę: 6+/10, choć drugie obejrzenie filmu może ją zwiększyć. :)

Senseless - chodzi mi tutaj o komedię z Wayansem, bo istnieje kilka filmów o tym tytule. Spodziewałem się niezłej dawki śmiechu, z niekoniecznie wyszukaną fabułą, a otrzymałem przezabawną komedię z wciągającym wątkiem głównym i zaskakującym zakończeniem. Jedna z lepszych komedii, jakie widziałem. :D Ocena: 9/10.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
The Clinic 2010 ---> http://www.filmweb.pl/film/Clinic,The-2010-499193

Moja ocena 7/ 10

Beth, która jest w ciąży, podróżuje po kraju ze swoim narzeczonym. Pewnego razu po wizycie w motelu kobieta budzi się w odizolowanej klinice. Na dodatek spełnia się jej najgorszy koszmar - dziecko zostało zabrane. Uwięziona Beth musi zmierzyć się z nieznanym wrogiem i rozwikłać sekret tajemniczej kliniki.


Dość ciekawy film, choć jest trochę nielogiczności, mimo wszystko ciekawy, zagadkowy, no i jak okazuje się moim zdaniem dość realistyczny i z tego powodu smutny, przerażający. Trzyma w napięciu./ Gra aktorska nie jest zła, choć mogłaby być lepsza. Zakończenie ciekawe, podobało mi się.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Poznaj naszą rodzinkę - odgrzewane kluchy, już niesmaczne. Masakra na całej linii, zero pomysłu, zero śmiesznie, irytujący Owen Wilson. Teoretycznie taka obsada, jak w tym filmie powinna wybronić się sama - niestety, nawet tak świetny aktor jak Robert De Niro nie uratował tego filmu. Nie polecam, a wręcz odradzam;) 2/10 (tylko za nazwiska, a nie za ich grę).
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Poznaj naszą rodzinkę - odgrzewane kluchy, już niesmaczne. Masakra na całej linii, zero pomysłu, zero śmiesznie, irytujący Owen Wilson. Teoretycznie taka obsada, jak w tym filmie powinna wybronić się sama - niestety, nawet tak świetny aktor jak Robert De Niro nie uratował tego filmu. Nie polecam, a wręcz odradzam;) 2/10 (tylko za nazwiska, a nie za ich grę).
masz rację ni to było śmieszne ni to zabawne... Mimo, że obsada niby nie byle jaka to szkoda czasu ;)
 

bolek24

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja juz dawno nie ogladalem dobrego filmu ostatnio bylem z zona na wojnie zensko meskiej, masakra
 
Do góry