Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Ostatnio obejrzałem "Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz" nie jest najlepszy ale może być:)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
127 hours - kino dobre, ale na pewno nie wybitne. Przepiękne zdjęcia ;) kilka niedociągnięć (przynajmniej w mojej ocenie - choć mogę się mylić, bo niech mi ktoś wyjaśni jak gościowi nie padła kamera, gdzie bateria na wyczerpaniu a on ciągle z niej korzystał ;) Przyznam, że scena kulminacyjna była mocna. Polecam 7/10

The kids are all right - film o parze lesbijek i ich dorastających dzieciach, które chcą poznać swojego biologicznego ojca. Film wart uwagi. Dodatkowy plus dla Julianne Moore ;) 7/10

Eagle Eye - fajny film akcji i polecam z czystym sumieniem 7/10
 

Keight

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Gdzieś.
`Czarny Czwartek Janek Wiśniewski padł` - POLECAM :) pokazuje w miare bez zakłamań prawdę historyczną, sytuacja w tamtych czasach w Polsce jest doskonale pokazana niektóre sceny robią wrażenie na człowieku ogólnie sam się zdziwiłem ze polski film wypadł tak dobrze ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Skazany na Bluesa - nie słucham bluesa, nie jestem fanem Dżemu ale film mi się podobał. Dobrze dobrani aktorzy, ciekawa realizacja. 7.5/10
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
127 hours - kino dobre, ale na pewno nie wybitne. Przepiękne zdjęcia ;) kilka niedociągnięć (przynajmniej w mojej ocenie - choć mogę się mylić, bo niech mi ktoś wyjaśni jak gościowi nie padła kamera, gdzie bateria na wyczerpaniu a on ciągle z niej korzystał
Czy ja wiem czy ciągle. Jesli korzystał tylko tyle co było widać na filmie, to chyba mogła mu spokojnie wystarczyć.
Poza tym - zdaje się, że prawdziwy Aron Ralston też bawił się kamerą podczas uwięzienia (cos teraz nawet wyszperałem, że podobno - mowa pożegnalna z filmu na nią nagrana była dokładnie skopiowana z tasmy oryginalnej, ale źródło wątpliwe, a niezbyt mnie problem nurtuje, żeby szukać dalej)
 

ania90

Bywalec
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
49
Jestem fanką horrorów i ostatnio miałam okazję zobaczyć 3 produkcje z 2010 roku czyli te najnowsze i... bardzo się zawiodłam. Jeśli ktoś zamierza oglądać "Wilkołaka", "Koszmar z ulicy Wiązów" czy "I Spit on Your Grave" to zdecydowanie odradzam. Dwa pierwsze daleko odbiegają od wcześniejszych produkcji pod tym samym tytułem a ten trzeci, no cóż zależy jak leży. Jednym się spodoba, drugim nie. Mi osobiście się w miarę podobał ale tak do końca nie byłam do niego przekonana. A tak poza tym, to polecam "The Social Network" i "Autor Widmo".
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jestem fanką horrorów i ostatnio miałam okazję zobaczyć 3 produkcje z 2010 roku czyli te najnowsze i... bardzo się zawiodłam. Jeśli ktoś zamierza oglądać "Wilkołaka", "Koszmar z ulicy Wiązów" czy "I Spit on Your Grave" to zdecydowanie odradzam. Dwa pierwsze daleko odbiegają od wcześniejszych produkcji pod tym samym tytułem a ten trzeci, no cóż zależy jak leży. Jednym się spodoba, drugim nie. Mi osobiście się w miarę podobał ale tak do końca nie byłam do niego przekonana. A tak poza tym, to polecam "The Social Network" i "Autor Widmo".

Ten najnowszy "Koszmar z ulicy Wiazow" to dla mnie tez nieporozumienie, nic ciekawego, " I Spit on Your Grave" to nie mialam okazji obejrzec pierwotnej wersji tego filmu, to ciezko powiedziec, ale tez nie wydal mi sie zachwycajacy.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ostatnio obejrzałam "Godziny" - bardzo mi się podobał i nie mogłam się napatrzyć na tak 'zmienioną' Nicole Kidman ;)
A z nowości:
Czarny Łabędź - dobry, ale nie powala na kolana.
The Social Network - bardzo mi się podobał, fajna muzyka.

Aaa ostatnio obejrzałam sobie jeszcze The Spongebob Squarepants Movie :D ale jednak wolę wersję serialową ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
The kids are all right - film o parze lesbijek i ich dorastających dzieciach, które chcą poznać swojego biologicznego ojca. Film wart uwagi. Dodatkowy plus dla Julianne Moore ;) 7/10
Przyznaję, nie jest zły :)

August Rush - aleee mi się podobał ;) . Piękny i wzruszający film o znaczeniu muzyki w życiu.

Dla niej wszystko - muszę przyznać, że całkowicie mnie zaskoczył :) Ciekawy i sporo się dzieje a co najważniejsze, poczynania głównego bohatera nie są przewidywalne, jak to bywa w takich filmach. Polecam!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"Fighter" - taki "Rocky" na bazie biografii boksera Micky Warda (obowiązkowo trzeba sobie poczytać o Wardzie po obejrzeniu filmu, bo choćby analiza tego: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=3603&cat=boxer może zdecydowanie zmienić nasze wyobrażenie dotyczące tej osoby)

Film Bale. On go ukradł całkowicie i to on go ciągnął. Oby więcej takich ról (w pełni na miarę De Niro z "Wściekłego byka").
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
"Tekken" - postanowiłam obejrzeć z sentymentu do gry ;) Fabuła filmu i serii gier średnio się pokrywa, ale chyba bardziej im chodziło o same sceny walki (których wg mnie było za mało ;) ). No i brakowało mi takich postaci, jak np. Paul :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dla niej wszystko - muszę przyznać, że całkowicie mnie zaskoczył :) Ciekawy i sporo się dzieje a co najważniejsze, poczynania głównego bohatera nie są przewidywalne, jak to bywa w takich filmach. Polecam!


Tez mi sie bardzo podobal. Ogladalam w kinie z kolezanka jak byl. Ogladalam z zapartym tchem. Ciekawy tez byl watek z gnebiona w szkole siostra tego naszego wampira Edwarda, wiecie Pattisona.. Zauwazylam tam siebie z lat podstawowki.. pewnie dlatego tak bardzo mnie to wzruszylo

Ogladalam ostatnio horror The Fiinal i znow kurczacek usypiam 5 rano) :/
Moja ocena 8/ 10 .. bardzo mi sie podobal i tez wzrusza bo tez o gnebionych uczniach, ktorzy mszcza sie pozniej na oprawcach
Ocena nizsza tylko dlatego, ze bylo tam pare niedociagniec
Jednak ogolnie byl ok, trzymal w napieciu, kibicowalam, zeby jak najbardziej ich torturowali, bo w takich filmach, wlasnie chyba aklzdy by im kibicowal... ;P Film takze ouczajacy jakby nie aptrzec.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Tez mi sie bardzo podobal. Ogladalam w kinie z kolezanka jak byl. Ogladalam z zapartym tchem. Ciekawy tez byl watek z gnebiona w szkole siostra tego naszego wampira Edwarda, wiecie Pattisona.. Zauwazylam tam siebie z lat podstawowki.. pewnie dlatego tak bardzo mnie to wzruszylo
chyba nie mówimy o tym samym filmie bo nie kojarzę tego wątku :niepewny: . Chodziło mi o The next three days - Dla niej wszystko. Kryminał z 2010 roku z Russell'em Crowe :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Essential Killing - mnie te "arcydzieło" nie porwało, choć za pewne ma nie jednego zwolennika. Mnie film znużył i mimo tylko 83 min sprawia wrażenie długiego. Nic specjalnie ciekawego się nie dzieje - można wyjść do kuchni zrobić sobie kolacyjkę i jak się wróci ma się wrażenie że jest się w tym samym miejscu. Film bez jakiś fajerwerków. Nie polecam i nie odradzam!
 

Meredith

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
249
Punkty reakcji
26
Miasto
Gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...
"Czarny łabędź". Wrażenia pozytywne, nie zawiodłam się na nim. Podczas oglądania wzbudza lekki niepokój, dzięki czemu fabuła trzyma w napięciu. Film ten jest tak skonstruowany, by widz się zastanawiał; nie wyjaśnia niczego do końca i pozostawia pewną dowolność w interpretacji, co czyni go jeszcze bardziej intrygującym. Tematyka do łatwych nie należy, polecam więc w szczególności miłośnikom ambitniejszego kina ;)
 
Do góry