Jaki film ostatnio zobaczyliście?

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
"American history X" - słabiutkie. W żadnym elemencie nie zachwyca, począwszy od gry aktorskiej, poprzez reżserie i zdjęcia, na muzyce kończąc.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
'to nie tak jak myslisz kotku' jestem pozytywnie zaskoczony. calkiem dobra komedia :)
 

Softly_

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja też oglądałam ostatnio "to nie tak jak myslisz kotku" i przyznam ze mi sie podobało. Takie zagmatwane troche ale ogólnie można sie pośmiać. :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
W ramach akcji: obejrzeć wreszcie słynne hollywoodzkie hiciory:
"Gladiator" (tak, pierwszy raz).
W zasadzie nawet słabszy niż się spodziewałem. Nie wiem po co oglądać takie filmy. Po rozpoczęciu niemal każdej sceny niemal bezbłędnie można przewidzieć jej dalszy przebieg i zakończenie.
Obejrzenie filmu byłoby w zasadzie równoważne przeczytaniu planu wydarzeń. Nic godnego uwagi się nie straci. (ja 2.5h film poprzewijałem w godzinę).

Dotychczasowy efekt pojedynku z hiciorami: Zapaśnik(4+/10), Piękny umysl(5/10), Amarican History X(3/10), Gladiator(4/10).
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Gliniarz z beverly hills 1 i 2
Kochaj albo żuć
Nie ma mocnych
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
'Gran Torino 'z Clintem Eastwoodem.
Mogę wysoko ocenić :) porusza tematy m.in. starości, rozliczeń z przeszłością i wewnętrznej przemiany, multikulturowości i rasizmu.
 

areck!

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
"Jestem Sam" - polecam wszystkim. Perfekcyjna gra Seana Penna, Dakota Fanning też nieźle. I przede wszystkim ujęcia i sposób montażu niesamowicie "wkręcają" w tematykę filmu. Co prawda obejrzałem go jakiś czas temu, ale wrażenia pozostały :)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
"Pi" Już obejrzałem prawie wszystkie filmy Arfonskiego i uważam, że to świetny reżyser, sam film surowy, ale mocny, no i to zakończenie :p
 
Do góry