Jaka Wódzeczka jest najlepsza ? !

  • Thread starter ciekawy_świata
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

DagaCk

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce_Miasto_W_Koronie
he podobnie jak Febe finlandia żurawinowa i mango <mniam>
A jest jeszce taka różowa taniocha w Lidlu... mm.... też jest super :)
 

pr0mil

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
xx
jak w tej ankiecie mógł sie znaleźć absolwent :|
ogólnie każda byle była zimna i dodatki były odpowiednie ;)
nie wolno pić :p
 

absolutek

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Jak wódka to na pewno polska. A jak polska to czysta. A z czystych najlepsza jest Soplica. WTK zdecydowanie korzystnie prezentuje się jeżeli chodzi o ceny, a wchodzi ślicznie. Dodatkowo obecnie opłaca się bawić z Soplicą, bo do wygrania całkiem ciekawe nagrody, m.in. oryginalne kieliszki.. Tylko nie grajcie jeszcze, bo jeszcze wysłałem swojego kodu ;)
 

reptile

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
jaki konkurs? czemu ja nic nie wiem i dopiero teraz się dowiaduje? kurcze, kieliszków zawsze mało w domu, bo co impreza to trzeba jakiś sprzątać z podłogi. więc by się niewątpliwie przydały. soplica powiadasz? zobaczymy, posmakujemy...
 

absolutek

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
jaki konkurs? czemu ja nic nie wiem i dopiero teraz się dowiaduje? kurcze, kieliszków zawsze mało w domu, bo co impreza to trzeba jakiś sprzątać z podłogi. więc by się niewątpliwie przydały. soplica powiadasz? zobaczymy, posmakujemy...

NO normalny konkurs, kupujesz flaszeczkę, raczysz się nią z przyjaciólm, a potem 1 SMS o określonej godznie i wszystko.

Co do poprzednika - Absolut? Ostatnio na weselu u kumpla było suto, właśnie z Abolutem i nie stwierdziłem większych rozczarowań, choć mógł być troszkę lepiej schłodzony.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Nie ma to jak Wyborowa i Absolwent. Z zwłaszcza ta pierwsza. Nie wyobrażam sobie większej popijawy bez wódki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry