Jaką spacerówke wybrać dla dziecka

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
tez bym polecala model elea ze wzgledu na to ze fajnie sie sklada, tylko jak chcesz pompowane kola to juz ich nie ma ale amortyzacja jest ok, sprawdza sie tez dobrze w terenie...
 
I

ItaliaAmore

Guest
a kto powiedział, że pompowane koła są lepsze? wyobraź sobie, ze jesteś kilometr od domu a tu łapiesz gumę i co wtedy? dobre koła piankowe na prawdę są lepsze, a w wózku elea takie są
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
teraz koła pompowane są tak zrobione że nie łapią gumy:)i nie trzeba ich pompować,jeśli chodzi o wózki to całkiem fajny jest model yezz z tych mniejszych i lżejszych
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
elea bardzo fajny wózek,mnie zachwycił sposobem rozkładania,kółka ma fajne lekkie i miękkie,ogólnie model ok
 
I

ItaliaAmore

Guest
slodziak napisał:
elea bardzo fajny wózek,mnie zachwycił sposobem rozkładania,kółka ma fajne lekkie i miękkie,ogólnie model ok
no elea skłądasz i rozkładasz w dwóch ruchach właściwie i zajmuje to kilka sekund, wszystko przez te przyciski pamięci, których nie musisz trzymać w momencie skłądania
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
ten drugi model wydaje mi się fajniejszy,jednak jeśli chcesz lekki wózek to właśnie coś pod typ parasolka np model yezz jest dość wysoki,a fajnie się nim jeździ zerknij sobie najlepiej w sklepie
 

igrazka

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
mnie zaciekawił ten wózek elea o którym wspominacie,powiedzcie mi jak jest z kolorem?
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o kolor to widziałam kolory czerwony i czarny,mnie się ten czarny spodobał;]
 
J

jessi_ca

Guest
moja siostra ma speedi i jest bardzo zadowolona. chociaz jak teraz patrze na stronie producenta to najbardziej spodobal mi sie moodd. ale wiadomo- nie o sam wyglad chodzi :)
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
spacerowka z mura plus dla nas jest ok, ale my mamy spory bagaznik to mi sie mieszcza zakupy bez problemu, w mura plus 4 lubie to ze spacerowka ma funkcje spania dla dziecka
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
igrazka napisał:
mnie zaciekawił ten wózek elea o którym wspominacie,powiedzcie mi jak jest z kolorem?
elea to wiem ze na pewno ma czerwony, czarnego nie widzilam ale jest jeszcze taki szaro kremowy? nie wiem sama musialabys sprawdzic na stronie producenta mozesz zobaczyc :)
 
J

jessi_ca

Guest
dudu23 napisał:
mnie zaciekawił ten wózek elea o którym wspominacie,powiedzcie mi jak jest z kolorem?
elea to wiem ze na pewno ma czerwony, czarnego nie widzilam ale jest jeszcze taki szaro kremowy? nie wiem sama musialabys sprawdzic na stronie producenta mozesz zobaczyc :)
elea na stronie producenta jest w czerni- total black- i w brązie- walnut brown. to jest kolekcja 2014. ale na roznych stronach pewnie krążą starsze wersje, wlasnie widzialam czerwien
 
I

ItaliaAmore

Guest
jest duzo kolorów do wyboru jesli chodzi o elea, ja mam czerwony intensywny, posłuzy mi tez jako spacerówka, tez wybralam czerną, natomiast na parasolke jeszcze mam czas takze wtedy sie bede zastanawiac, pojawia sie nowosci itp
 
J

jessi_ca

Guest
slicznie musi wygladac ta czerwona elea :) widzialam taki jej bordowy odcien, super kolorek :)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
slicznie musi wygladac ta czerwona elea :) widzialam taki jej bordowy odcien, super kolorek :)
dokladnie tak, ja mam czerwona mure to taki uniwersalny kolorek bo i dla chlopca i dla dziewczynki pasuje :)
 
J

jessi_ca

Guest
dudu23 napisał:
slicznie musi wygladac ta czerwona elea :) widzialam taki jej bordowy odcien, super kolorek
dokladnie tak, ja mam czerwona mure to taki uniwersalny kolorek bo i dla chlopca i dla dziewczynki pasuje
dokladnie :) a czerwona mure ma moja kuzynka i rzeczywiscie fajnie to wyglada, ona kupila go z mysla o corce zanim poznala plec dziecka a urodzil jej sie chlopczyk :)
 
Do góry