Jaką spacerówke wybrać dla dziecka

I

ItaliaAmore

Guest
a u mnie stanęło na quinny zapp xtra 2, bo ma rozkladane siedzisko, duuuuzy daszek i jest lekki, zakup za miesiac po wypacie męża:D
 
O

oladobak

Guest
Jaką spacerówkę wybrać dla dziecka? taką, która Tobie będzie odpowiadała, Twojemu stylowi zycia. Ja np. jestem bardzo aktywna, wszędzie w biegu, do tego mieszkam na 3 piętrze i wózek muszę ciągle z sobą po schodach dygać, więc dla mnie ważne było, aby wozek był lekki, zwinny, mało miejsca zajmował po złożeniu.
My zdecydowaliśmy się na Firmę Quinny, model zapp xtra i jeździmy od 6 miesięcy i chwalę sobie. bardzo fajny, lekki i stabilny wózeczek.
 
I

ItaliaAmore

Guest
to z tym zajmowaniem malej ilosci miejsca tez fakt, tym bardziej, ze zapp xtra2 sklada sie w calosci
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
jak zawsze ile mam tyle opinii :) i to jest piękne, że każda z nas ma swoje zdanie ^^
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
ja bym wybrała, bo mam Maxi Cosi i idealnie się sprawdza wszędzie, gdzie tylko pójdę na spacer z moim skarbem
 
O

oladobak

Guest
my mamy od Quinny model zapp xtra i ten się nie rozkłada do pozycji leżącej, ale już nowszy model zapp xtra2 rozkłąda się.
najlżejszy i zajmujący najmniej miejsca po złożeniu jest model yezz, ale tam też oparcie nie rozkłada się.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Mam najnowszą spacerówkę zapp xtra 2 jest to wózek wielofunkcyjny na tym właśnie mi zależało abym nie musiała kupować wielu wózków tylko mieć jeden, jest lekki i przyjemnie się prowadzi, dzięki trmu, że ma obrotowe kółka;-)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Ja od siebie mogę polecic Murę z Maxi Cosi- dla mnie jest ekstra wozkiem, bo potrafi sobie proadzic w kazdym terenie, a ze mieszkamy na wsi to wiadomo jak to bywa z drogami, sciezkami, zwlaszcza zimą :./
 
I

ItaliaAmore

Guest
no tak, ale dla starszego dziecka sie nie nada bo jest ciezka, wole lzejsze spacerowki nie od wozkow 3w1, tym bardziej, ze moj syn wazy juz 13 kg
 
A

Aleksa24

Guest
Ale wózki zazwyczaj w zakresie do 15 kg, więc jezeli chodzi Ci o wage to może Mila stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Wózek wazy ok.6kg bardzo łatwo sie składa i zajmuje bardzo malo miejsca :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
my mamy od Quinny model zapp xtra i ten się nie rozkłada do pozycji leżącej, ale już nowszy model zapp xtra2 rozkłąda się.
najlżejszy i zajmujący najmniej miejsca po złożeniu jest model yezz, ale tam też oparcie nie rozkłada się.
Yezz jest super lekki i składa sie bardzo szybko, sama kupiłam ten model z racji tych cech, bo męża często nie ma w PL i muszę sama zmagać się z wnoszeniem, wynoszeniem czy przenoszeniem;) na szczęście teraz to nie jest wielki problem
 
O

oladobak

Guest
mój zapp nie jest dużo cięższy od yezza, róznica to chyba niecałe 3 kg :D ale fakt waga wózka jest bardzo ważna :) my mieszkamy w bloku bez windy, spacer, potem zakupy i juz się robi ciężko :) ale ja nie tylko za wagę lubię nasz wózek, jest zwrotny, łatwo się go składa, a tapicerkę można łatwo wyczyścić :)
 
M

MarcysiaK

Guest
Ja nie mam wprawdzie zappa, ale również dużo pozytywnego słyszałam o firmie Quinny :) zresztą już 2 koleżanki mają tej firmy wózki, jedna parasolkę, a druga spacerówkę i też sobie bardzo zachwalają.
 
A

acidic

Guest
Quinny to swietna marka, ich wozeczki sa ultra lekkie i zwinne :) Najlżeszy jest Yezz :)
 

gabakulka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Byłam w piątek w przyjaciółką w kilku sklepach z wózkami bo chce kupić spacerówkę wlasnie dla synka. No i poprosiła mnie o pomoc,. Miałam okazję przetestowac nową spacerówkę Graco Blox. Widziałyście? Oj piekny wózek, leciutki, bardzo skrętny. Fajny
 
C

Calibri

Guest
Co mama to inny pojazd. U nas czterokołowa Mura od Maxi Cosi, ale niestety kupiona jakiś czas temu, kiedy producent nie dawał jeszcze dożywotniej gwarancji na wózki i foteliki, ale mimo to spróbuję się podobijać do nich o tą gwarancję.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
acidic napisał:
Quinny to swietna marka, ich wozeczki sa ultra lekkie i zwinne :) Najlżeszy jest Yezz :)
oj tak yezz od quinny jest bardzo designerski, w dodatku leciutki, cos kolo 6 kg jesli sie nie mylę :) chcialabym go miec, ale małzon by mnie z domu wywalil :p obecnie uzytkujemy zapp xtra, tez narzerkac nie moge, ciezki nie jest, prowadzi sie lekko, mlodej wygodnie wiec nic wiecj nam nie trzeba :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
Jaką spacerówkę wybrać dla dziecka? taką, która Tobie będzie odpowiadała, Twojemu stylowi zycia. Ja np. jestem bardzo aktywna, wszędzie w biegu, do tego mieszkam na 3 piętrze i wózek muszę ciągle z sobą po schodach dygać, więc dla mnie ważne było, aby wozek był lekki, zwinny, mało miejsca zajmował po złożeniu.
My zdecydowaliśmy się na Firmę Quinny, model zapp xtra i jeździmy od 6 miesięcy i chwalę sobie. bardzo fajny, lekki i stabilny wózeczek.
a jaka jest jego waga około? bo mam podobny problem a mianowicie blok bez windy..modele wygladaja bardzo atrakcyjnie, ale nie wiem czy będzie jakis wystarczająco lekki aby go dzwigać
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ja póki co użytkuję wózek 3w1 barlettę i dobrze się sprawdza, ale pewnie zdecyduje się też na zakup spacerówki, jak maluszek trochę podrośnie, no zobaczymy. Tak czy inaczej, warto wybierać spośród polskich producentów, są trochę tańsze, a wcale nie są gorsze.
 
Do góry