Jaka sieć

Status
Zamknięty.

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
mistal, ale w innych sieciach też dostajesz różne bonusy. także to 60 gr to jednak, no może nie dużo, ale więcej niż gdzie indziej... ;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
fajna sprawa dla laików w tej kwestii ... ;) ale dla ludzi którzy mieli do czynienia już z komórką to coś ciekawego zaczyna się dopiero w połowie :) niemniej szacun, że pomyśleli o czymś takim...
 
A

Alek06

Guest
Buhaha...
Ja na tak tak jestem na nie nie ;p
Wciąż mi imponuje 36.6, bo nawet jeśli mają min. za 60gr. to zawsze na czymś innym zyskujesz, te doładowania i taniocha do plusa.
Inne oferty maja taniej, ale w sumie co się bardziej opłaca?


W sumie w Simplusie jak pisalam jest taniej bo 40groszy ale dla mnie to zawsze Plus a do tej sieci jestem bardzo przywiazana.I tez dla mnie tat tak to porazka.
 

modelarz

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
a co sądzicie o 36i6 ?? mi się podoba, fajne i ciekawe promocje, jak gadka szmatka i esy floresy :) co o tym sądzicie, korzysta ktoś ?? :)
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
1. Chciałabym poinformować, że filmik znów działa. To była jakaś chwilowa awaria, na którą mnie oczywiście udało się naciąć :-/
2. modelarz, to niezła oferta dla wiecznie spłukanych nastolatków... nie mniej, jako trochę rzadziej spłukana studentka uzależniona od internetu, wolę Heyah. Dla każdego coś dobrego - i każdy decyduje za siebie i w ogóle :p
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
mi 36,6 też kojarzy się ze spłukanymi dzieciakami, ale może to to tylko złudzenie...

a co do doładowania w serwisie blue - konkurs dla bogaczy? podejrzewam, że wygra osoba, którą stać na kupienie sobie iPhone'a -_-' ... nie lubię takich konkursów, ale i tak nie mam TT więc mnie nie dotyczy ;) może warto próbować jeśli ktoś tak czy siak miał w planie duże doładowanie...
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Tak przy okazji, jakby się ktoś jeszcze zastanawiał, to Era TT ma nowy muzyczny starter, w prezencie karta pamięci microSd i bezpłatne granie na czekanie przez dwa miesiące- może się przydać, a przy tym jest całkiem opłacalne.
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Mi w tym jedynie atrakcyjna wydaje się ta karta i nie wiem, jak "granie na czekanie" może się "przydać" :p
Bambocha, nawet w reklamie są spłukane nastolatki ;-)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
A może się przydać, na przykład do tego żeby dzwoniącym czas oczekiwanie uprzyjemnić. A co do pojemności karty- 1Gb:)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
o, ładnie :) no ja niestety muszę zainwestować sama w kartę, dopiero co zmieniałam na Heyah, więc nie będę TT tylko dla karty kupować ;)
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja używam tylko telefonu do dzwonienia/smsowania/sprawdzania maila itp., więc i bez karty się obędę ;-)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Ja używam tylko telefonu do dzwonienia/smsowania/sprawdzania maila itp., więc i bez karty się obędę ;-)

a mi by się przydała - robię dużo fotek telefonem, często miejsca brakuje ;) że o muzyce nie wspomnę - czasami chcę od kogoś pobrać jakiś kawałek a że nie mam miejsca to muszę kasować to co miałam na telefonie już...
 

kolejarz81

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem prawdziwym hitem jest marka "36,6".
Spytacie: dlaczego?
Przede wszystkim dlatego, że można za odsłuchanie reklam dostawać co miesiąc 10 PLN
i dlatego, że nawet przy zerowym stanie konta (niech pierwszy podniesie myszę ten, co nie miał
zero PLN ne koncie) można wysyłać SMSy do sieci PLUS ;)
 
K

kinga_sc

Guest
Moim zdaniem prawdziwym hitem jest marka "36,6".
Spytacie: dlaczego?
Przede wszystkim dlatego, że można za odsłuchanie reklam dostawać co miesiąc 10 PLN
i dlatego, że nawet przy zerowym stanie konta (niech pierwszy podniesie myszę ten, co nie miał
zero PLN ne koncie) można wysyłać SMSy do sieci PLUS ;)
a moim nie:D
nie mam czasu na słuchanie jakiś reklam, poza tym Plus jest mało popularna siecią, w Polsce dominuje Orange i moim zdaniem to jest jedyna normalna sieć w tym kraju. Do Plusa zraziłam się, a z Erą walczę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry