Jaka sieć

Status
Zamknięty.

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Hmmm, a ja zastanawiam się, czy mobilking zareaguje na ruchy konkurencji i wypuści nową ofertę jakoś w okolicach świąt???...Moim zdaniem są szanse, że dostaniemy jeszcze coś nowego od MK przed końcem roku....
 
K

kinga_sc

Guest
no więc po:
1. polecam wybrać operatora który ma tanie połączenia do pozostałych sieci
2. wybrać tego w który ma się więcej znajomych
3. taki w którym jak nie załadujesz konta przez jakiś czas od razu ci je zablokują...


ja osobiście posiadam orange mixa, idea pop... jaka ta karta stara oraz plusa... jednak najbardziej przemawia do mnie orange
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Warto by operator oferował też dodatkowe pakiety minut lub smsów oraz promocje i bonusy, ja osobiście bardzo cenię ekstra minuty za każde odebrane połączenie w TT:)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ja osobiście posiadam orange mixa, idea pop... jaka ta karta stara oraz plusa... jednak najbardziej przemawia do mnie orange
Wow, ja rozumiem jak ktoś ma dwie karty np. jedną do dzwonienia, drugą do smsowania, albo jedną do polski drugą za granicę, ale że aż trzy? :)
 
K

kinga_sc

Guest
no jakby nie patrzeć posiadam mixa w tym pakiet 1000minut do wybranego numeru, i pakiety smsow...

co do popa to moj sluzbowy tel kiedys byl i jakos mi dali jak mi sie umowa skonczyla z ta firma:D

a plusa mam ale tylko p oto ze jak fona kiedys kupowalam to simlocka sciagnac sie nie dalo i jakos na tym plusie jechalam

no dodam iz mam jeszcze ere w abonamencie:/ porazka dobrze ze na firme:D


duzo tego nie ma osobiscie nosze tylko 3 telefony jeden prywatny i dwa służbowe:D
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
duzo tego nie ma osobiscie nosze tylko 3 telefony jeden prywatny i dwa służbowe:D

:hahaha: no ja jak swego czasu nosiłam dwa to się już obładowana czułam ;) fakt, że to były czasy kiedy telefon mógł służyć do samoobrony bo ważył z kilogram i mierzył 20 cm :D teraz chodziłam cały czas z jednym, a od paru dni dołączył się drugi z kartą Heyah (Równa Taryfa :p ) no ale te już są malutkie więc nie jest źle... :)
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
ja też mam dwie karty ;p ale najczęściej korzystam z heyah, nie patrząc, nawet gdzie dzwonię, brak ograniczeń daje mi 44gr do wszystkich, do play'a akurat wcale nie dzwonię ;p
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ja się przymierzam do zakupu telefonu na dwie karty, ale znam tylko samsunga duo, a on mi się nie podoba. :/ Są w ogóle jeszcze jakieś aparaty na dwie karty sim?

ale najczęściej korzystam z heyah, nie patrząc, nawet gdzie dzwonię, brak ograniczeń daje mi 44gr do wszystkich

łapię się na tym, że ja też częściej korzystam z Heyah niż z mojego abonamentowca (ten mi służy tylko do czasu wydzwonienia wszystkich darmowych minut :p )
 

Distance

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Elbląg
Ja polecam ORANGE.
Sama na razie mam tą sieć ale musze zmienić,bo i tak więcej piszę do plusa więc w Orange mi się nie opłaca.Ale orange jest naprawde dobre.Polecam :)Avatar_For.gif
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Ja polecam ORANGE.
Sama na razie mam tą sieć ale musze zmienić,bo i tak więcej piszę do plusa więc w Orange mi się nie opłaca.Ale orange jest naprawde dobre.Polecam :)Pokaż załącznik: 28850

Heh, no ale sama widzisz, że to tak na prawdę nie sieć musi być dobra, a stawki za to co robimy (w sensie dzwonimi/piszemy/netujemy) :) Dlatego trzeba wybrać taką w której będzie się miało najtaniej do osoby z którą najczęściej się kontaktujemy lub po prostu równą stawkę do wszystkich jeśli dzwonimy to tu to tam :)
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
ta, zapewne... szkoda tylko, że wciąż w konwencji półnagiej panny

Hmmm, no mnie tam specjalnie taka konwencja nie przeszkadza BB) Spoko, wiadomo, że i tak najważniejsza jest oferta. Ciekawe czy zejdą w okolice 40 gr/min do wszystkich? To byłaby już całkiem niezła propozycja.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Hmmm, no mnie tam specjalnie taka konwencja nie przeszkadza BB)
A mnie by tam przeszkadzało jakbym była grupą docelową. Nie chciałabym być postrzegana jako ktoś komu wystarczy pokazać niezłe ciało, żeby sprzedać produkt :p No ale...

No fakt, jakby zeszli do 40 gr do wszystkich przedstawiałoby się nieźle, pytanie czy za granicę też ;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
No i zeszli nawet niżej, bo do 39 :) http://media2.pl/telekomunikacja/44123-mob...kich-sieci.html

O zagranicy nic nie piszą, ale nawet na samą Polskę to i tak nieźle.
Nie no, spoko, jeśli ktoś nie dzwoni za granicę, to fakt, oferta jest bardzo dobra. Ale przy telefonowaniu poza granice PL to MK nie oferuje znowu nic wielkiego. Wobec tego ja pozostaję przy Równej Taryfie Heyah - w końcu ona po to głównie powstała, żeby za granicę dzwonić (przynajmniej w moim odczuciu) ;)
 
K

kinga_sc

Guest
kika noki jest na dwie karty, obecnie nie pamietam ale jest rozsuwana od dolu i od gory na gorze rozuwa sie przyciski od muzyki a od dolu klawiature... modelu nie pamietam:D

ja osobiscie wiecej dzwonie niz smsmuje... a abonamencie mam tylko 1000minut:( troszke malo taki prywatny telefon, na allegro mam osobny jak mam dosc ludu to wylaczam i po klopocie a znajomi i tak sie skontaktuja:)

a służbowe sa bo są...


ten nowy prepaid heyah nie jest taki dobry podobno on ma ta ceche ze za granice, ale nie da sie tam zaladowac podobno tych pakietow innych? kto wie?
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ten nowy prepaid heyah nie jest taki dobry podobno on ma ta ceche ze za granice, ale nie da sie tam zaladowac podobno tych pakietow innych? kto wie?

No bo to zależy jaką taryfę sobie włączysz. W Równej nie ma pakietów, ale za to są bardzo tanie połączenia za granicę i net za 2 gr, a Multipakiecie możesz sobie włączyć to co Ci najbardziej pasuje. Generalnie i tak ma się możliwość dopasowania taryfy pod siebie. A nigdzie nie ma tak, żeby wszystko było najtańsze :) Chociażby teraz ta oferta MK - mają co prawda o 5 gr taniej rozmowy na terenie PL w porównaniu z Heyah, ale za to sms są o grosz droższe, internet mają droższy aż o 48 gr!! (dokładnie 25 razy droższy od Heyah :p ) a połączenia międzynarodowe mają za 2 zł , dla porównania Heyah ma za 44 gr... Przeliczyć jest łatwo .. to co oszczędzisz na minutach rozmowy w PL to stracisz na pozostałych usługach.... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry