Jaka sieć

Status
Zamknięty.

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
reklamy, głupie podejście do kobiet (mężczyzn zresztą też), słabe chwyty... generalnie wzbudzają we mnie tylko negatywne uczucia...
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ok, ok, na tym polu zdecydowanie wygrywa Heyah ze swoją najnowszą równą taryfą:)

No, na prawdę niezła oferta. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że być może najlepsza uniwersalna oferta na rynku obecnie. Ja przynajmniej nie znam lepszej. No i taka... kosmopolityczna ;-) Nie dość, że do wszystkich w polsce za tę samą stawkę się dzwoni, to jeszcze do Eurpy i na Martynikę [i kilka innych miejsc, z tego co wyczytałam].
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
Ja mam Orange - ale to tylko dlatego że sporo znajomych ma w tej sieci, i taniej im pisać do mnie. Starter nigdy nie naładowany, kończy się ważność - zmieniam nr bo taniej niż przedłużyć. Generalnie do Orange jtem trochę zrażony z różnych powodow, ale cóż.


A do własnego użytku - mBank mobile - na moje potrzeby styka. Jakoś z zasięgiem (przekaźniki Plusa) nie miałem problemu, a i stawki 45gr/min i 14 gr/sms są całkiem OK. Brak pakietów jakoś mi nie przeszkadza, nie piszę milionów SMSów i wiszę na słuchawce godzinami.
 
Z

zofia2007

Guest
Ja mam Orange - ale to tylko dlatego że sporo znajomych ma w tej sieci, i taniej im pisać do mnie. Starter nigdy nie naładowany, kończy się ważność - zmieniam nr bo taniej niż przedłużyć. Generalnie do Orange jtem trochę zrażony z różnych powodow, ale cóż.

:eek:k:

PROMOCJA
Za regularne doładowania telefonu w Nowym ORANGE Go
- co 31 dni lub częściej otrzymasz dodatkowe minuty na rozmowy.
Ilość minut zależy od wartości doładowania.
Za doładowanie 25zł - 30 minut,
za doładowanie 50 zł - 120 minut,
a za doładowanie 100 zł - 240 minut.
Dodatkowe minuty przyznawane są automatycznie.

Może ta promocja cię zainteresuje

:eek:k:

Zarobisz też dodatkowo doładowując
przez
blue


:eek:k:
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
w orange nie mam ani jednej znajomej osoby o_O i zasięg niezadowalający
a 44 gr w heyah? toż to fajna sprawa, i to na międzynarodowe
prosta uniwersalna taryfa ;)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Warto zwracać uwagę także na bonusy, które niektórzy operatorzy dają swoim użytkownikom już na starcie, na przykład jutro wchodzi w Tak Tak fonie pakiet zimowy, czyli 600 smsów wliczonych w cenę startera;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Warto zwracać uwagę także na bonusy, które niektórzy operatorzy dają swoim użytkownikom już na starcie, na przykład jutro wchodzi w Tak Tak fonie pakiet zimowy, czyli 600 smsów wliczonych w cenę startera;)
dla dużo piszących to faktycznie niezły bonus :) ja jednak częściej dzwonię, więc osobiście akurat nie skorzystałabym :)
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
No tak, ale z drugiej strony mieć 600 darmowych smsów a nie mieć wcale to różnica;P
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
hmm ja w heyah częściej dzwonię ale smsy też mają tanie, 14gr to dobra opcja ;)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Ja może jakaś dziwna jestem, ale mi szkoda czasu na stukanie smsów. Wolę zadzwonić - za tą samą cenę dowiem się więcej. A jak będę szybko mówić to jeszcze więcej :p
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
a nie jesteś dziwna ;p
ja też nie mam na to czasu ;)
połączenia w heyah są tak tanie, że nie trzeba się juz ograniczać ^^
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Ja miałem już Erę, Heyah, Ale najlepiej jest w Play'u. Bardzo tanio, i co najważniejsze - od 2 minut odebranych połączeń od WSZYSTKICH sieci dostajesz darmową minutę do WSZYSTKICH ^_^
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
W Erze taki bonus jest od dawna, ekstra minuty za każde dwie minuty połączenia przychodzącego, nie korzystałeś z tego w TT?
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
No właśnie od dawna, tyle, że podkreśliłem w moim ostatnim poście - OD WSZYSTKICH DO WSZYSTKICH. A w Erze było, że dostajesz darmowe minuty tylko jeśli ktoś do Ciebie zadzwoni z Ery, i możesz je wykorzystać tylko na tą sieć.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
A to nie lepiej mieć po prostu tak tanie minuty, żeby się nie zastanawiać nad tym czy do nas zadzwonią, czy nie? ^_^
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Nie pamiętam dokładnych stawek, lecz w Play'u jest taniej do wszystkich sieci, niż wewnątrz innych sieci :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry