Jaką płytę ostatnio przesłuchaliście?

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
The White Stripes - Elephant (słucha się w tej chwili), taki powrót do starych ulubionych.
Bongzilla - Nuggets
Tummler - Queen to Bishop VI (kozak!!)
Trippy Wicked & The Cosmic Children Of The Knight - Movin On
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Scar Symmetry - Holographic Universe Kawal dobrego Melo Deathu
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Dio - The last in line. Już od dłuższego czasu leżała i czekała żebym ją w spokoju przesłuchał. Dobra, hard rockowa płyta, ale bez ogromnego zachwytu.

Opeth - Watershed. Tanio na Allegro leżała, a słyszałem, że dobry zespół to łyknąłem w ciemno. Świetny krążek, kilka słabszych momentów (czyste wokale), ale to tylko dodaje :cenzura:istości reszcie. A wprowadzający kawałek - magia.

Anthrax - Among the living. Nic odkrywczego, ale mimo to pozytywnie. Szczególne wryły się w pamięć refreny, bo riffy ze zwrotek, jak pisałem - nic odkrywczego.

Hunter - Requiem. Dawno już bardzo nie słuchałem i postanowiłem odświeżyć. Kiedyś sporo ją katowałem, teraz też mi się podoba, ale mniej.

Mastodon - Remission. Crack the skye nie podszedł mi ni krzty, więc za radą Bishopa sięgnąłem po debiut. Lepsza niż wymieniona wcześniej Crack... ale i tak bardzo przeciętna. Dwa kawałki warte posłuchania, reszta do zaorania.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wiedziony, że co raz czytam tu coś o Mastodonie i ja to wypróbowałem. Wcześniej nie miałem przyjemności posłuchać i warto było nadrobić. ,,Leviatan" o tak :eek:k: .

Teraz testuję Running Wild. Kapela gra klasyczny heavy-metal z elementami folku (mają zacięcie do motywów pirackich).
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Mastodon rządzi. Nie wiem dlaczego niektórzy nie są w stanie uznać jego wspaniałości :)

Bongzilla - Gateway (wpadł mi w ucho ten zespół) - słucha się właśnie.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Mastodon - Remission. Crack the skye nie podszedł mi ni krzty, więc za radą Bishopa sięgnąłem po debiut. Lepsza niż wymieniona wcześniej Crack... ale i tak bardzo przeciętna. Dwa kawałki warte posłuchania, reszta do zaorania.


Wreszcie znalazlem kogos kto podziela moje zdanie co do Mastodona
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ale piszcie coś o tych płytach. Chociaż co to jest i czy warto. Pozwoli to się płytą zainteresować, odłożyć na później lub odrzucić całkowicie.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni
"Czy jeden kamyk jest w stanie pociągnąć za sobą lawinę? Czy od jednej iskry może spłonąć całe miasto? Doskonale znasz odpowiedź"
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Może teoretycznie ;)

Hermano - Into The Exam Room - dwa lata ma już ten album ale dopiero teraz się za niego zabrałem. Dobry chociaż niektórzy twierdzą, że nie jest to jedno z najlepszych dokonań tego bandu czy John'a Garcia.
Cowboys & Aliens - Love, Sex, Volume i A Trip To The Stonehenge Colony - kawał dobrego stoner'a
Mastodon - Leviathan - absolutnie kozacka płyta
Los Natas - El Hombre Montana - w kółko od jakiegoś czasu, wciąga
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
The Dillinger Escape Plan - Option Paralysis

Dillingerzy dalej trzymają bardzo wysoki poziom, świetnie mi się słuchało tej płyty - polecam.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A z pół godziny temu Counting Crows - August And Everything After
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
The crown - Deathrace King
Volbeat - Guitar gangsters & cadillac blood
Testament - Souls of black
 
Do góry