Jaka Jest Przyszłość Forumowiska?

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Nie rozumiem, o co ten cały szum. Dla mnie to furum jest przede wszystkim miejscem do wymiany opinii na różne poglądy, nie zaś miejscem gdzie znajduje się przyjaciół i gdzie wszyscy muszą się do siebie uśmiechać. Choć i tak jest tu bardzo fajna atmosfera. Nie wszyscy muszą mnie lubić i mają do tego święte prawo. Przychodzę tu podyskutować i tyle. I powiem Wam, że to forum nauczyło mnie tolerancji. Zrozumiałem, że ludzie mogą być fajni, nawet jeśli wybitnie się ze mną nie zgadzają. Nie zauważyłem jakiejś szczególnej cenzury, jeśli pisze się zgodnie z NETYKIETĄ (obowiązującą w całym internecie, nie tylko tu).

A co do spraw na górze, to nie moja działka. Ale moim zdaniem wszystko jest kwestią dogadania się.

Pozdrawiam.
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Mnie tak jak Serpensa dużo tu JUŻ nie trzyma... Powoli odchodzi "elita" sorry za wyrażenie, ale wydaje mi się że jednak Nika,Papillon, Milusia... Jest jeszcze kilka osób z którymi umiem się porozumieć, nie będe wymieniać oni wiedzą, że to o nich chodzi. Nie wiem może ja w którymś momencie zawiniłam, możliwe każdy popełnia błędy. Listopad,grudzień może to krótko, ale wtedy tutaj był taki klimat, że chciało się wracać, było do kogo. Nie mówie że teraz nie ma, ale ludzie nie przychodzą tu z takim stosunkiem jak kiedyś... Forumowisko traci swoje barwy, robi się takie słabe... Lubie tu być, ale powoli przestaje mnie to rajcować. Kiedyś wszyscy sie o wszystkich troszczyli a teraz nikt nie zauważa, ze kogoś nie ma, nie martwimy się o siebie, zaczynamy się robić egoistami i powinniśmy wszyscy zdać sobie z tego sprawe. Albo zaczniemy odbudowywać stare klocki, albo zburzymy to co budowali ludzie którzy z różnych powodó odchodzą, a byli tu od zawsze, od samego początku....Wybór należy do nas.
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
oj psuje sie psuje
kiedys nie umialam sie doczekac az dojde do kompa i poczytam co ci swietni ludzie znowu tu nabazgrali..... :D
a teraz....lepiej nie gadac
przez odtatnie 2 dni nie dotknelam komputera i nawet troche nie tesknilam z forum (no moze troszeczke)
ale jestem pewnia ze jesli ludzie tacy jak vito veleda nns kerio i reszta downow stad odejda to mnie tu tez nie bedzie bo zrobi sie syf :/
a niestety juz powoli robi sie coraz wiekszy syw wiec obawiam sie ze to sie stanie za niedlugo :/
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
oj psuje sie psuje
kiedys nie umialam sie doczekac az dojde do kompa i poczytam co ci swietni ludzie znowu tu nabazgrali.....
dokładnie..
a teraz..lepiej nie mowić..
coraz mniej mi zależy na tym forum, te kłotnie, ta atmosfera...
juz bym dawno odszedł, ale szkoda mi tych wszytkich ludzi..
bo mimo że to przez neta to sie do nich przywiazałem :)
i nie chce ich opuszczać..
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Eh, bo nikt nie mówi tego co naprawde mysli ...
A z resztą....
Ja mówie co naprawde myślę :) i przez to jestem z wielu stron atakowany, a sam sie nie dam i też najeżdzam i tak zaczyna sie wspólne obrażanie. Ja tam niewiem ja było wcześniej, ale odkąd tu jestem to ciągle mnie ktoś atakuje z moje poglądy. A w moim przypadku braku kóltury doznaję od ateistó i ćpunów :lol: ale mnie to nie rusza. Zanczy głównie od nich :p bo wiele osób jest normalnych co sie ze mną nie zgazają :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
To prawda. Na forumowisku nie jest juz tak jak kiedys. Wierzcie mi albo nie ale bardzo zalezy mi na tym forum ale ja wiekszosc z Was powoli odechciewa mi ie tego wszystkiego... Ludzie nie sa tacy jak kiedys i to, co nika napisala w pozegnaniu, mainowicie ze na forumowsiku wiecej nie mozna niz mozna jest szczera prawda. Jak ma sie ono rozwijac? Wogole sie nie rozwija. Ja niestety nie do konca pisze to co mysle. Na niektore tematy, do niektorych osob mam ochote napisac pare slow, niekoniecznie milych co nie znaczy ze przeklenstw, ale wiem ze niestety nie moge tego zrobic. I to jest wlasnie nasz najwiekszybol. Ze wiecej jest zakazow niz wszystkiego. ciagle trzeba sie pilnowac itp. Swoja droga fakt odejscia z forumowiska tylu osob, osob ktore wydawaloby sie ze nigdy nie odejda, fakt ten powinien zainteresowac administracje forum. Bo to chyba nie jest normalne zjawisko i nalezy ono do niepokojacych. ale mimo ze nie chce tego napisac to jednak musze, za administracje forumowiska nie bardzo ten fakt rusza. a szkoda. :(
Ja na forumowisku poznalam wielu cudownych ludzi. Z wieloma rozmawiam na gg i moze nie sa to jeszcze jakies prawdziwe przyjaznie ale wszystko idzie w tym kierunku. To forum tworza wspaniali ludzie Niekorych sie lubi bardziej niektorych mniej- to normalne. Ale czlowiek jest czlowiekiem i przywiazuje sie do niektorych tutaj. I kiedy oni odchodza-samemu tez sie chce odejsc.....
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja mówie co naprawde myślę :) i przez to jestem z wielu stron atakowany, a sam sie nie dam i też najeżdzam i tak zaczyna sie wspólne obrażanie. Ja tam niewiem ja było wcześniej, ale odkąd tu jestem to ciągle mnie ktoś atakuje z moje poglądy. A w moim przypadku braku kóltury doznaję od ateistó i ćpunów :lol: ale mnie to nie rusza. Zanczy głównie od nich :p bo wiele osób jest normalnych co sie ze mną nie zgazają :p
Zgadzam się.
Jak ktoś powie kulturalnie to, co myśli to od razu się najeżdza na tą osobę...
Ale teraz to mi to wszystko lata koło :cenzura: :)

Pozdrawiam Wszystkich :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja powiem krotko ze mnie trzyma tu jeszcze tylko grono nielicznych osob z ktorymi fajnie sie rozmawia:) czasami gdy nic sie nie chce to grono ludzi potrafi sprawic ze chce sie jeszcze cos zrobic .. otworzyc pogadac ale powoli zaczyna to sie robic jak w serialu np. w takiej modzie na sukces kolejny temat kolejne 250 postow przerobione ciagnace sie w nieskonczonosc tematy itd... niemowiac o atmosferze ktora robi sie nieciekawa te osoby na ktorych jeszcze mi jakos zalezy napewno wiedza o tym ale jezeli oni odejda to i ja bo w tedy te tematy straca sens pokryja sie bezbarwnoscia...
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
odchodzą ludzie którzy tworzyli te forum, byli tu od początku..
dzieki nim te forum istniało
a teraz..
Swoja droga fakt odejscia z forumowiska tylu osob, osob ktore wydawaloby sie ze nigdy nie odejda, fakt ten powinien zainteresowac administracje forum.
tyle ze ludzie ktorzy odchodzą to głownie global mody czyli jak by nie patrzeć po częsci administracja..
ja powiem krotko ze mnie trzyma tu jeszcze tylko grono nielicznych osob z ktorymi fajnie sie rozmawia:)
mnie tez...
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Zastanawiajacy jest fakt, iz odejscie niki bylo powodem lawiny "jak mi tu zle, jak mi tu niedobrze". Gdzie odwaga tych ktorzy uwazaja, ze forum psuje sie od jakiegos czasu ? Ja dostrzegam tu brak wlasnego zdania nic wiecej. Problemu tesh jako takiego nie widze (argumenty opisane w poprzednim moim poscie w tym temacie).

Jesli chodzi o swobode na forum i wolnosc to uwazam, ze jest jej az nadto. Wystarczy spojrzec na forum portalu wiadomosc.info (37 tys uzytkownikow i 200 tys postow !!) mam tam okolo 300 postow (od dawna tam sie nie udzielam), swoboda jest znacznie ograniczona choc oczywiscie w granicach ludzkiego rozsadku. Nie ma miejsca na nabijanie postow, OT i temu podobne...
Jest wiele takich przykladow. Czy to dobrze czy zle kazdy odpowie sobie sam. Liczy sie jednak sam przyklad i mozliwosc swobodnego wyboru pomiedzy tym czy innym forum. Wiec watpie czy jest na co narzekac...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
a może po prostu skończyły nam się tematy do rozmów..
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
w tym momencie przyszłości juz nie widze..
juz nie...
a może po prostu skończyły nam się tematy do rozmów..
to jest niemozliwe...
ludzie maja coraz to nowsze problemy i tematy nie moga sie skonczyc...

edit
jednak widze jakies małe swiatełko nadzieji :D
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ja już zadnego "światełka nadzieji" nie widze.
Już mnie to tak nie cieszy jak kiedyś. Forumowisko przyciąga i odpycha od życia realnego...
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Ludzie spokojnie :|.. to TYLKO INTERNET , troche dystansu
swoje zycie trzeba miec przeciez :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mecza mnie stale tematy typu jak znalezc chlopaka dlaczego mnie zucil itd coraz wiecej tego nie majuz normalnych tematow... albo mania Tokio Hotel jak to widze to wole sobie znalezc cos innego do robooty :]
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
to forum upadnie! tak samo jak upadł faszyzm i komunizm tak forumowisko podzieli los tych okrutnych ustrojów....koniec z wyzyskiwaniem zwykłych użyszkodników przez admina i modów! już niedługo skończą się te rządy tyranów! ojjj skończą się!
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jean_Francisco_Rodrigues nie przesadzaj dobrze?
nie widze tutaj żadnych tyranów a jeśli jako biedactwo czujesz sie uciskany to droga wolna
forumów w sieci dostatek...

i uważaj żeby sie nie skończyło co innego...
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
no tak samo w 2. strone moze działać....jest wiele forumów ja kto napisałaś więc możesz na innym być moderatorem (o ile ktoś cię tam weźmie na stanowisko wywinduje)....taka cecha każdego rządzącego...odłączacie się od nas - plebsu jak się do koryta dostaniecie....nie dam się tak łatwo zastraszyć! p[o odejściu wazuliniasza pozostałem jedynym wolnym głosem na tym forum który ma odwage przeciwstawić się elitom, tyranom wyzyskującym biednych użyszkodników! ot co!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
to forum upadnie! tak samo jak upadł faszyzm i komunizm tak forumowisko podzieli los tych okrutnych ustrojów....koniec z wyzyskiwaniem zwykłych użyszkodników przez admina i modów! już niedługo skończą się te rządy tyranów! ojjj skończą się!
jakie porownanie :lol:
 
Do góry