Jaką czytasz książkę?

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
'Zostań jeśli kochasz' - Gayle Forman
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Krew elfów Sapkowskiego - zabrałam się drugi raz za Wiedźmina :)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
ja teraz kupiłam nowego Ostachowicza" zielona wyspe", bardzo dobra! :)
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
soova napisał:
ja teraz kupiłam nowego Ostachowicza" zielona wyspe", bardzo dobra! :)
Podobna do "Nocy żywych żydów", czy cos innego, bo tytuł kojarzy mi się bardzo współczesnie i boleśnie relnie.Wiem, wiem opis sobie mogę przeczytać i już czytałam, ale chodzi mi o klimat książki itp. Zapodaj cos więcej ;-) Dzięki
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Walden napisał:
ja teraz kupiłam nowego Ostachowicza" zielona wyspe", bardzo dobra! :)
Podobna do "Nocy żywych żydów", czy cos innego, bo tytuł kojarzy mi się bardzo współczesnie i boleśnie relnie.Wiem, wiem opis sobie mogę przeczytać i już czytałam, ale chodzi mi o klimat książki itp. Zapodaj cos więcej ;-) Dzięki
Walden, poprzedniej ksiazki Ostachowicza nie czytałam, wiec średnio mogę porównywać ;) ale fakt, jest na wskroś współczesna i realna. Głowna bohaterka na przemian irytuje i wywołuje współczucie, cała sytuacja w jakiej sie znajduje jest troche tajemnicza, troche intrygujaca. A niektóre zachowania Magdy szokujące, ale jakoś tak można je zrozumieć ;) np. pomazanie pleców Jarka flamastrem ;P zresztą najlepiej przeczytaj sama
 
W

wiki9969

Guest
Chłopiec w pasiastej piżamie- John Boyne

Oglądałam kiedyś film, który mnie wciągnął. Dlatego postanowiłam sięgnąć po książkę. ;)
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
34
soova napisał:
ja teraz kupiłam nowego Ostachowicza" zielona wyspe", bardzo dobra! :)
Podobna do "Nocy żywych żydów", czy cos innego, bo tytuł kojarzy mi się bardzo współczesnie i boleśnie relnie.Wiem, wiem opis sobie mogę przeczytać i już czytałam, ale chodzi mi o klimat książki itp. Zapodaj cos więcej ;-) Dzięki
Walden, poprzedniej ksiazki Ostachowicza nie czytałam, wiec średnio mogę porównywać ale fakt, jest na wskroś współczesna i realna. Głowna bohaterka na przemian irytuje i wywołuje współczucie, cała sytuacja w jakiej sie znajduje jest troche tajemnicza, troche intrygujaca. A niektóre zachowania Magdy szokujące, ale jakoś tak można je zrozumieć np. pomazanie pleców Jarka flamastrem ;P zresztą najlepiej przeczytaj sama




i zmywanie go Kretem czy tam innym środkiem do czyszczenia :D Boahaterka jest naprawdę niezywkle orygianlana, a najgorsze jest to, że te jej dziwne zachowania strasznie mnie śmieszą :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Andrzej Sapkowski - Czas pogardy
Oscar Wilde - Portret Doriana Graya
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Andrzej Sapkowski - Chrzest ognia
John Green - Gwiazd naszych wina
Max Brooks - World War Z
 

xasandra

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Wrocław
Laurie Halse Anderson "Speak" - właśnie kończę, to zdecydowanie jedna z najlepszych książek, jakie czytałam.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
Trudi Canavan- Kapłanka w bieli, przyjemna na odstresowanie:)
 
Do góry