Jaką czytasz książkę?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ostatnio przeczytałam parę kolejnych książek Charlaine Harris: Klub Martwych, Martwy dla świata, Martwy jak zimny trup, Definitywnie martwy, Wszyscy martwi razem, Gorzej niż martwy, a obecnie czytam Martwy i nieobecny.
 

naddi

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
właśnie skończyłam czytać Mapę nieba. Przyznam, że bardzo mnie zaskoczyła, skłoniła do przemyśleń. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, co nas czeka po śmierci i czy niebo istnieje to E. Alexander odpowie na wszystkie wasze pytania.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Charlaine Harris - Martwy w rodzinie, Martwy Wróg
Stephen King - Pan Mercedes
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
"Czarownicę z Portobello" Coelho. Tyle razy zerkała na mnie w bibliotece, ale dopiero się skusiłem.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nie zadręczaj się drobiazgami w pracy Richarda Carlsona :th_to_clue:
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mrówa85 napisał:
"Czarownicę z Portobello" Coelho. Tyle razy zerkała na mnie w bibliotece, ale dopiero się skusiłem.
O! To powiedz koniecznie jak wrażenia, bo też od jakiegoś czasu to za mną chodzi ;) Zwłaszcza, że po Coelho zawsze chętnie sięgam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
E. L. James - Ciemniejsza strona Greya
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
ance napisał:
Baptis de Pepe - Sila serca :)
ance, właśnie przeglądałam ostatnio w empiku,ale nie miałąm zbyt dużo czasu, warto nabyć? Nie jest jakaś taka z tych poradników co to robią ludziom wodę z mózgu? ;) wydawałoby się, że nie, ale ciekawa jestem opinii kogoś, kto przeczytał.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
E. L. James - Nowe oblicze Greya
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Monika Domanska napisał:
Baptis de Pepe - Sila serca :)
ance, właśnie przeglądałam ostatnio w empiku,ale nie miałąm zbyt dużo czasu, warto nabyć? Nie jest jakaś taka z tych poradników co to robią ludziom wodę z mózgu? ;) wydawałoby się, że nie, ale ciekawa jestem opinii kogoś, kto przeczytał.
nie to raczej nie mózgotrzep, ale poradnik motywacyjny. Najlepiej popatrz sobie na recki w necie, fajnie ugryzła temat Edyta Zająć i lifemenagerka na swoim blogu. zajrzyj to dowiesz się więcej i zobaczysz, czy to na pewno dla Ciebie. :)
 
W

wiki9969

Guest
Co z ciebie za matka? Paula Daly


Zaciekawił mnie tytuł, ale po przeczytaniu kilku rozdziałów stwierdzam, że szału nie ma. Zobaczę co będzie dalej. :D
 
Do góry