Jaką czytasz książkę?

H

Herg_zbanowany

Guest
W chwili obecnej Inferno dana Browna- książka utrzymana w jego klimacie,ciekawe wątki,zaskakujące. Moim zdaniem warto,polecam:)
 

fura

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
W moje ręce trafiła książka duetu świetnych trenerów, menadżerów, handlarzy : Andrzeja Niemczyka i Bartłomieja Sapały.
"Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach"
Sporo praktycznej wiedzy na temat biznesu. Porady można od „zaraz” wprowadzać w swoich małych czy dużych biznesach:) W książce znajdziemy w niej bardzo wiele informacji na temat tego w jaki sposób najłatwiej jest zwiększyć sprzedaż, sama spróbiwałam i rady okazują się najczystsza prawdą:) książka godna polecenia.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Roderick Gordon, Brian Williams - Tunele: Finał
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Chyba z tysiąc razy oglądałam film, więc teraz postanowiłam przeczytać książkę... :)

King Stephen - Zielona Mila
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
calme napisał:
Chyba z tysiąc razy oglądałam film, więc teraz postanowiłam przeczytać książkę... :)

King Stephen - Zielona Mila
Ja miałem to szczęście, że najpierw przeczytałem serię książek a dopiero po tym obejrzałem film. Ekranizacja jest tylko odrobinę grosza od książki.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dan Brown - Inferno
Tahereh Mafi - Dotyk Julii
 

MeMarika

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
43
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Poznań
Właśnie skończyłam "Osobliwy dom pani Peregrine" Ransoma Riggsa. Jednak jest to genialna książka, więc zacznę ją czytać jeszcze raz :3
 
Do góry