Jaką czytasz książkę?

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
No i tu widać polskość jesteśmy narodem który wiele gada, a niewiele czyta, a jak nie czyta to ja się pytam skąd czerpie te swoje mądrości jeden z drugim? Z kapelusza? Statystyczny polak wydaje na książki ok 10 zł rocznie w tym liczone są lektury. Polska to jedno z miejsc w europie gdzie czyta się najmniej. Jedenaście procent ludzi deklaruje że czyta 7 książek rocznie - to co reszta głąby? Bo nie wiem skąd można czerpać wiedzę z neta w którym każdy pisze co mu ślina na język? Ale każdy dziwi się czemu ten kraj tak słabo ciągnie i jest w ogonie europy.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
"Słodki jak miód i kwaśny jak cytryny" - Matthew Fort

Do tego staram się przebrnąć przez drugą część Greya i ni chu chu... =]
 

bleszek28

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
"Archipelag GUŁag" - polecam - warto poznać oblicza terroru stalinowskiego, który dotknął nie tylko naród rosyjski, ale i masowo Polaków.
 

Hahtus

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Skończyłam cykl "Upadłych" (ale nie to coś Lauren jakiejśtam, tylko taki porządniejszy cykl ;))
Wzięłam się za Kod do Atalntydy, ale dziwnie pachnie jak Brown i chyba porzucę w połowie.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Andrzej Sapkowski "Wiedźmin Sezon burz".
W sumie to już przeczytałem, ale serdecznie polecam, mnie wciągnęła strasznie. Zresztą gusta i guściki, może po prostu lubię klimat starych czasów + magia, dobra za dużo się rozmyśliłem.
 
Do góry