Jaką czytasz książkę?

hiszpan_30

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
"Gdyby on tu był" Igi Karst - właśnie skończona

Teraz zabieram się za "Człowieka nietoperza" Jo Nesbo
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Wieża Jaskółki - Andrzej Sapkowski, uparłem się, że cały Wiedźmin do 10lipca będzie mój i sądzę, że na luzie się wyrobię do końca czerwca:)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
J.K. Rowling - Harry Potter i kamień filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic. Dawno nie czytałam, trzeba sobie odświeżyć ;)
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Aktualnie opartą na faktach historię kobiety, która została niesłusznie oskrażona o zabójstwo policjantów. Zanim sprawiedlwość ujrzała światło dzienne odsiedziała 17 lat.

Sunny Jacobs - Skradzione życie.
Polecam, chociaż momentami trochę nudzi...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
J.K. Rowling - Harry Potter i więzień Azkabanu, Harry Potter i Czara Ognia
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Sarah Waters- Ktoś we mnie
polecam, ciekawa książka- autorka co jakiś czas wprowadza delikatne zwroty akcji żeby czytelnik się nie nudził :)
a oto krótki opis 'z tyłu książki': Lata powojenne, Anglia. Czterdziestoletni doktor Faraday trafia do podupadłej posiadłości, będącej od paru stuleci własnością Ayresów, zubożałej rodziny ziemiańskiej. Dwór, dawniej piękny i okazały, popada w ruinę. Park i ogrody zarosły chwastami, a wskazówki zegara znieruchomiały na godzinie za dwadzieścia dziewiąta. Zdziwaczała pani Ayres, jej niezależna córka i ambitny, zagubiony syn, który nigdy nie doszedł do siebie po katastrofie samolotowej, bezskutecznie próbują iść z duchem czasu.
Mijają dni i dom staje się tłem mrocznych, niepokojących zdarzeń. Faraday nie wie, że los rodziny, której usiłuje przyjść z pomocą, nieodłącznie splecie się z jego własnym.

Autorka- Sarah Waters jest powieściopisarką, znawczynią prozy wiktoriańskiej. W 2002 roku dostała Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Powieści Kryminalnych w dziedzinie kryminalnej powieści historycznej za "Złodziejkę". Powieść "Ktoś we mnie" ukazała się na liście nominowanych do Bookera 2009.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Boris Akunin Kochanek Śmierci, Camilla Läckberg Kaznodzieja i Kamieniarz.
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
A. Rathus Psychologia współczesna - w końcu czas zacząć poważnie wziąć się za ten temat ;)
 
M

MacaN

Guest
J.K. Rowling - Harry Potter i kamień filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic. Dawno nie czytałam, trzeba sobie odświeżyć

Mnie to dziwi, bo głupotą mi się wydawało czytanie książek któryś raz, a Pottera przeczytałem ze 3 razy xD ( siódemkę 4 )

Ja się przystawiam do jakiejś ale nie wiem, co może być ciekawego no i nie chce mi się iść do biblioteki :D
 

Revengex33

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Białystok
Właściwie nie czytam teraz ani jednej książki... no chyba że liczyć te wszystkie podręczniki od biologii.
Odkąd w tamtym roku przeczytałam Harrego Pottera i Felix , Fred i Nika nie potrafię czytać innych książek...bo niestety nie potrafią mnie wciągnąć. Jest to dość wkurzające, bo zacznę czytać i potem już do niej nie wracam.-.-
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Dla głodnych przygody polecę marynistyczne powieści Patryka O'Braianiona w tym moją ulubioną "The Fortune of War "Dla chcących dowiedzieć się czegoś o Francji i jej współczesnej schedzie radzić zapoznać się mogę z alexy de tocquevillem "Dawny ustrój i rewolucja" Dla szukających ciekawego stylu zalecam Podziemny krąg Chucka Palahniuka i resztę jego powieści Dla lubiących coś lekkiego fantastycznego najlepsza będzie Podpalaczka i Łowca snów S Kinga albo S Lem "Cyberiada" i Solaris, godne chwili jest również "Piknik na skraju drogi" Braci Strugackich A tym co chcą się czegoś dowiedzieć na temat nauk ekonomi albo szerokiej historii lub polityki polecam Google.

Aktualnie czytam "Samotność długodystansowca", jeszcze nie polecę.

Jest to dość wkurzające, bo zacznę czytać i potem już do niej nie wracam.-.-
Masz problem z skupieniem się i opanowaniem a na to niema nic lepszego jak praktyka, czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
J.K. Rowling - Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Zaczęłam Ian McEwan - Marzyciel.
Miał ktoś z tym do czynienia?
 
Do góry