Jaką czytasz książkę?

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Skończyłam W pajęczej sieci Joy Fielding. Szybko się czyta, bo większość stanowią dialogi, ale książka sama w sobie średnia.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Ja jutro maksymalne pojutrze kończę Metro 2033 Glukhowsky'ego, i jak tylko kurier przywiezie to zabieram się za Lśnienie, a następnie Cmętarz zwieżąt Kinga.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
"Blondynka u szamana. Magiczna wyprawa do świata Indian." Beaty Pawlikowskiej i "Świętoszek" Moliera.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Oddam męża w dobre ręce Jennifer Coburn
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Taniec ze Smokami cz.II - George R. R. Martin - V część sagi Pieśń lodu i Ognia.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
A ja właśnie zaczęłam I część - Gra o tron :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Roderick Gordon, Brian Williams - Tunele. Spirala
 
B

bone1906

Guest
Teraz czytam drugi tom Gry o tron - "Starcie królów", na razie powoli mi idzie bo nie mam czasu, ale czytam i oglądam równocześnie drugi sezon serialu :) Naprzemiennie czytam też sporo o czołgach z II WŚ, potrzebne do pracy magisterskiej :)
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Z racji tego, że ostatnio dużo czasu spędziłam w pociągu, a Grę o Tron mam w pdf (dlatego tak wolno mi idzie) z nudów zaczęłam czytać Księżniczkę z lodu Camilli Läckberg. Po trylogii Larssona próbowałam czytać inne szwedzkie kryminały/thrillery, ale jakoś żaden mnie nie wciągnął na tyle, żeby skończyć. A Księżniczkę..., przeczytałam w niecałe 2 dni (z czego większość w pociągu właśnie). Bardzo dobrze napisana, nie nudzi, może nie trzyma aż tak bardzo w napięciu i mniej więcej można się domyślać zakończenia, ale i tak z chęcią sięgnę po następne książki tej autorki.
 

Arisovo

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
1
Aktualnie to "Rok 1984" Orwella czyli co by było, gdyby.. ukazane w najwyższej klasie i zacząłem wcześniej Księgę Krwi C. Barker'a pierwsze opowiadanie w ciężkim stylu, za co ma plusa:)
Ps:kupiłem ośmioksiąg Pieśni Lodu i Ognia za 170zł. Opłacało się?
 

czytelnik40

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Książka „Przewodnik z Tybetu”



Tytułowy przewodnik z Tybetu to Polak, który odnajduje w Tybecie nowy sens życia. Uciśniony przez Chiny Tybet i walka jego mieszkańców o swoją ojczyznę i wolność nadaje nowy cel jego egzystencji. Książka ma charakter sensacyjno przygodowy i jest skierowana do młodego czytelnika. Przy książce tej można się zrelaksować i rozerwać, śledząc losy głównego bohatera i innych postaci. Główny bohater o imieniu Marek po przejściu szkoły buddyjskiej filozofii i sztuk walki staje się prawdziwym Jamesem Bondem ściganym przez służby specjalne Chińskiej Republiki Ludowej a przy tym spotyka go wiele przygód sensacyjnych ze strony mafii czy terrorystów. Marek dzięki swym umiejętnościom walki i wysportowaniu z łatwością pokonuje swoich przeciwników zmierzając do swojego celu jakim jest napisanie i wydanie książki o uciśnionym Tybecie. Przeszkody jakie się piętrzą przed naszym bohaterem wynikają z jego misji dla tybetu ale również z poznania swej miłości – pięknej Stelli. Książka nie ma zbyt mocno rozbudowanej treści fabuły dzięki czemu czyta się ją z łatwością i lekkością. Wiele wydarzeń w treści ma charakter zaskakujących. Jedno jest natomiast pewne główny bohater powieści wydaje się być postacią bez skazy i zawsze wychodzi obronną ręką ze spotykających go perypetii i utarczek z wszelkimi złymi, czarnymi charakterami. Przewodnik z Tybetu jakim jest Marek jest prawdziwym super bohaterem jakiego można przyrównać do James'a Bonda czy Bruce'a Lee. Bardzo dobra lektura dla rozrywki. http://tools.nexto.pl/converter?widthMax=177&heightMax=250&img=/upload/sklep/psychoskok/ebook/przewodnik_z_tybetu-ben_poll-psychoskok/public/przewodnik_z_tybetu-psychoskok-ebook-cov.jpg
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Próbuję po raz enty zabrać się za "Wiedźmina" Sapkowskiego. Lubię jego książki, ale ta mi jakoś nie leży. Chyba przez film. Żałuję, że najpierw nie wzięłam się za czytanie, a później za oglądanie.
 
Do góry