Jaka Część Ciała Najbardziej Podoba Się Chłopakom?

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ja slyszalem o nieco innym "trzecim oku"... Ale nie zbaczajmy z tematu :D Juz sie nie wtracam, kontynuujcie ;P
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ciekawe czy gdyby kobieta byla "zbudowana" tylko z tylka i osadzonych w nim oczu, to czy nadal bylaby atrakcyjna :D :p
 

datner

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2006
Posty
581
Punkty reakcji
2
Miasto
Antypody
Ju z nie poprawiajcie Pana Boga, bo co jak co ale TO akurat udało się znakomicie :D
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Ju z nie poprawiajcie Pana Boga, bo co jak co ale TO akurat udało się znakomicie

Chociaz TO mogloby czasami nieco mniej mowic... :D :p ;)

Zarcik :p W koncu Bog stworzyl kobiete na wlasne podobienstwo, a mezczyzne - bo ma poczucie humoru (to chyba bylo na odwrot, ale co mi tam... Moge sobie zapunktowac ;P )
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
jak sie spotka taki chodzacy cud natury to sie zazwyczaj patrzy na twarz w pierwszej kolejnosci...i ja patrze glownie w oczy i na usta! ...a potem po obczajeniu buzki juz co raz nizej wzrokiem sie schodzi...ehhe . i drugi moj punkt obserwacji to tyleczek! ...a potem juz ogolnie cala sylwetka ...z przodu i z profilu:D ,,,, enjoY
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Eeee wcale nie :p Przynajmniej na poczatku . Tylko ostatnie zdanie dotyczy kogos konkretnego :)

domyśliłam się :p

--------------
Kto pozna miłość raz ...
A potem straci ją ...
Inaczej patrzy na życie ...
Wie dobrze co to ból ...
Wie dobrze co to żal ..
I smutne noce łez ...

Tęsknię i sięgam po lustro wspomnień tych dni ...
W których było tak dobrze nam ...
Słucham serca i słyszę Cię w nim ...
 

naughtygirl2007

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
422
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z zaświatów!!!
Myślę, że chłopakom podoba się każda część ciała z osobna i wszystkie razem :) Ale mój chłopak zwraca u mnie uwagę na:
- uśmiech
- dłonie
- stopy
- włosy
- zapach
- ogólnie twarz
- figurę.

Co prawda zwraca się uwagę na wszystko, ale myślę, że na te częście najbardziej.


zgadazam sie w zupelnosci
 

piterekd

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom/WaWa
nogi (musi być mini lub taka do kolan). Nawet niedoskonała dziewczyna jak odsłoni nogi i założy kozaczki lub obcasik ma mnie :D Oczywiście inne części ciałą miło by było gdyby nie psuły ogólnego wizerunku. Poza tym liczy się też twarz, usta, spojrzenie... Tak więc w sumie to całokształt ;)
 
Do góry