Jaka Część Ciała Najbardziej Podoba Się Chłopakom?

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
@Śniący:
Akurat nie mogę się z tobą zgodzić, bardzo bym chciał, ale się nie da...
Skoro właśnie te części ciała się najbardziej podobają facetom, to dlaczego mają o tym nie mówić? Nie widze w tym nic chamskiego. Kobietom też się podobają tyłki facetów i jakoś nikt im z tej przyczyny nie robi wyrzutów. Co nie zmienia faktu, że jak napisałeś, większość to nastolatkowie tutaj...
Kobiety są piękne, ale jedne bardziej, inne mniej, a taki temat może da do zrozumienia tym "gorszym", że należałoby się za siebie wziąść, a nie czekać na swojego księcia z bajki, który będzie miał gdzieś jej wygląd. Kwestia gustu...
I logiczne jest, że jedne części ciała podobają się bardziej niż inne różnym facetom, mało któremu podoba się kręgosłup czy dziurki w nosie...


@dół:
Nie, chodzi mi tylko o te, które nie zajmują się sobą wogóle, a tylko się użalają nad sobą. I ten temat nie jest o tym co się bardziej liczy, czy charakter czy wygląd...
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Ej nie kłoćcie się :p

Ja wychodze z założenia, że każdy ma w sobie coś pięknego (czy to facet, czy dziewczyna)

h3lix "gorsze" kobiety mają wziąść się za siebie?? niby jak?? mają zrobić sobie operacje powiekszającą biust czy coś podobnego?? Druga osoba zaakceptuje nas takim jakim się jest i nie będzie patrzyła na tyłek czy piersi, jeśłi będzie naprawde kochać :]

No to tyle chciałam powiedzieć


Ale o gustach się nie dyskutuje podobno..
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Dokładnie

Niby jak się mają wziąść za siebie? Helix wskarz kobiete która ma kilkadziesiąt tysięcy na to żeby powiększyć sobie biust czy nie wiem oddesać tłuszcz czy poprawić nos. Jak to ujołeś "gorsze" dziewczyny nie mają możliwości by poprawić swój stan bytu. Nawet jakby wydawały prawie całe pieniądze na salony kosmetyczne i urode i tak nie mogą osiągnąć zbyt dobrego efektu bo poprostu natury nie da się udoskonalić.


Zresztą przytocze zdanie jedno które dość dobrze pasuje

"To co dla jednego jest złomem dla drugiego jest skarbem"

Noi patrzenie na wygląd deklasyfikuje dużą ilość dziewczyn w przedbiegach że tak to ujmę bo a to nie ma dobrze zrobionych paznokci a to za duże usta a to coś tam
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Irytuje mnie zdanie "Dziewczyny ćwiczcie!" Współczuję Ci, że tak płytko pojmujesz sport.
Sport to nie puste ćwiczenia służące odchudzaniu. Prawdziwy sport to sposób na życie, radość z uprawiania ukochanej dyscypliny i chęć dążenia do doskonałości w niej. Sport nadaje sens zyciu i czyni je bardziej głębokie, również uduchawia, uspokaja. Wyrzeźbione ciało to tylko efekt uboczny, który później pozwala osiągać jeszcze lepsze wyniki i jeszcze efektywniej cieszyć się z tego.
Nie zmusisz dziewczyn do ćwiczenia. Jedna czerpie przyjemność z biegania, inna ze śpiewu, inna z malowania, i dla tego żyją. To wzbogaca ich wnętrze. Sport służy utrzymaniu ZDROWEGO, a nie CHUDEGO ciała.
Całkowicie zgadzam się ze Śniącym. Już się bałam, że tacy faceci jak Ty już dawno wyginęli ;)

Co do mojego pierwszego postu, to napisałam go napodstawie wieeeeelu komplementów, jakie prawi mi mój chłopak. On ma Wam, dziewczynom, pomóc w dbaniu o siebie, a nie być wskazówką na życie, tak samo jak psoty innych chłopaków.
A Wy, chłopcy, czasem ograniczacie się do poziomu zwierzecia, które patrzy, z którą samicą będą mieć silniejsze dzieci.
Jeśli chodzi o te części ciała to powiem tak - DBAJCIE O WSZYSTKIE, jeśli chcecie spodobać się każdemu chłopakowi, ale i tak to niemożliwe ;) Bowiem każdy ma inny gust i każdemu każda część ciała podoba się w różnym stopniu.
 

Bodzian

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
WItam... hmmm część ciała, no jeśli z tej strony to każdy cal mnie się podoba:D jak jest ładny;).
A też jest tak że nie zawsze liczy się wygląd, tylko to co jest wewnątrz. Sposób bycia, poczucie humoru, inteligencja itd. itp. jeśli chodzi o coś stałego:D:D:D A jeśli chodzi o mniej stałego to nie ma to jak krągła pupa i piersi takie nie za malutkie i okrąglutkie co ma znaczenie wtedy:D Facet jest wzrokowcem jednak i lubi widzieć krągłości a nie deskę-no w sumie są różne gusta, jedni lubią pontony, a inni wieszaki... No a tak na marginesie a propo ciała kobiecego to polecam kobietkom które mają tam jakieś kompleksiki ala figura itd. aerobik czy siłownię. Chodzę na siłownię i widzę jakie są efekty kobietek które ćwiczą... tzn nie mówie o muskułach:D tylko o sprężystym ciele:). Pozdr


Jak to gdzieś słyszałem... Każda kobieta jest wyjątkowa, nawet ta na jedną noc...
 

efczik

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
A kto to wie;)
Wiecie co mnie tez wkurza jak chlopaki patrza tylko na wyglad wiele mialam takich sytuacji a zawsze chcialam zeby ktos zauwazyl jakie mam wnetrze a nie patrzyl i zachwalal jak wygladam malo jest takich wartosciowych chlopakow co zwracaja uwage na charakter a nie na wyglad a szkoda :( Bo mam dosc chlopakow ktorzy rozmawiaja ze mna gadaja bo jestem a ladna a nie np fajna ale coz tracy sa faceci i tego nie zmienimy :(
 

Bodzian

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Facet jest wzrokowcem, lubi patrzeć i odbiera świat głównie przez oczy. Lubi krągłości i piękno bo to widzi. Tak już jest stworzony i tak ma, nie można narzekać, bo kobiety mają też swoje zady i walety. Fakt faktem że kobieta która że tak powiem nie jest do końca atrakcyjna nie będzie miała przystojnego spoko faceta... A facet niekoniecznie przystojny może być z kobietą ładną. A to dlatego że kobieta właśńie ceni sobie bardziej wnętrze ponad wygląd... Fakt faktem że to jest bardziej wartościowe co mamy w środku od tego co na zewnątrz... Ale facet to zwierzak, urodził się wolny i poluje:D cały czas poluje, bo jak nie będzie polował to będzie się czuł niepotrzebny-tak jak od dawien dawna. Zmysł orientacji przestrzennej wyostrzony słuch i wzrok plus agresja<-- jak zwierzak:D:D:D i też dlatego musi zdobywać to co widzi:D lubi obserwować. Wszelkie zażalenie do Boga(wierzący) niewierzący niech sie pogodzą:D
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Facet jest wzrokowcem, lubi patrzeć i odbiera świat głównie przez oczy. Lubi krągłości i piękno bo to widzi. Tak już jest stworzony i tak ma, nie można narzekać, bo kobiety mają też swoje zady i walety. Fakt faktem że kobieta która że tak powiem nie jest do końca atrakcyjna nie będzie miała przystojnego spoko faceta... A facet niekoniecznie przystojny może być z kobietą ładną. A to dlatego że kobieta właśńie ceni sobie bardziej wnętrze ponad wygląd... Fakt faktem że to jest bardziej wartościowe co mamy w środku od tego co na zewnątrz... Ale facet to zwierzak, urodził się wolny i poluje:D cały czas poluje, bo jak nie będzie polował to będzie się czuł niepotrzebny-tak jak od dawien dawna. Zmysł orientacji przestrzennej wyostrzony słuch i wzrok plus agresja<-- jak zwierzak:D:D:D i też dlatego musi zdobywać to co widzi:D lubi obserwować. Wszelkie zażalenie do Boga(wierzący) niewierzący niech sie pogodzą:D


To co napisałeś ma się nijak do mnie xD

Fakt moze kiedyś też się tak zachowałem ale zostało to wybite przez moją byłą xD

Raz tak jakoś oczka mi powędrowały ona to zobaczyła i mnie strzeliła tak że myślałem że gwiazdy zobacze xD

Dlatego nie patrze tam gdzie nienależy i oceniam kobiety po charakterku :]
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
a ja myslałam ze faceci duża uwage przywiązują własnie do nóg... Nie wiem, ale zawsze jak tylko kiecke załoze to sie ślinią jak psy na widok kosci :D ale to tylko moje uwagi ;P no fakt, faceci nie psy na kosci nie polecą :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Śniący nie martw się, nie zamierzam wdawać się z sopelqiem w jakiekolwiek dysusje na Twój temat. Chłopak, który jest zajęty, w TEJ sferze dla mnie nie istnieje ;)




Nie wygineli. Ich po prostu nigdy nie było. To znaczy byli, tylko w wielkiej mniejszości

Niestety, towarzyszu pancerny, muszę się z Tobą zgodzić... Tzn. z tym ostatnim zdaniem.
 

pucha144

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pyskowice &lt;SILESIA&gt; CITY
Najlepiej ,żeby się uśmiechała, osobiście bardziej mi zależy na dziewczynie jeżeli "da się" z nią pogadać od wyglądau nie musi być super miss,ale piękny uśmiech blask w oku ładne włoski:p
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
U mnie to wygląda to tak:
- OCZY!!
- Figura (nie za chuda, nie za gruba)
- Wiadomo, że z twarzy nie musi być nie wiadomo jaka, ale nie może mieć jej też powykrzywianej :p

Ogólnie dla mnie ważny jest charakter. Oczywiście dziewczyna nie może być brzydka, ale księżniczek nie szukam. Jeśli dziewczyna jest fajna z charakteru i do tego ładna to jest to po prostu dodatkowy bonus i tyle ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Oczy, mogę się wpatrywać godzinami. A później patrze na całokształt :D
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Poza twarzą (bo na to pierwsze zwracam uwagę) to włosy (uwielbiam długie, zadbane, ciekawie zrobione) i tyłek. ;p
 
Do góry