Jak Zaskoczyć Dziewczynę

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Martynka ale skąd byś mogła wiedzieć, że to nie jego pomysł? Odrazu by Ci przyszło do głowy, że zaporzyczył go z forum od jakiegoś kolesia? :p Jest wiele sposobów na zaskoczenie swojej kobiety, ale uważam że nic tak nie zaskakuje jak usłyszenia poraz enty "kocham Cię" - takie proste słowa a tyle znaczą ; ]
 

Żywiec

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Augustów
Mam swoje pomysły tylko mi sie juz pokończyły :) Ja lubie zaskakiwać swoją ukochaną :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Martynka ale skąd byś mogła wiedzieć, że to nie jego pomysł? Odrazu by Ci przyszło do głowy, że zaporzyczył go z forum od jakiegoś kolesia?
chodziło mi o własną satysfakcję. taką, dl asibie. rozumiesz? tak samo jest z wierszami na urodziny. nie lubię używać wierszy z internetu i wolę sama coś napisać :p ;)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Ja biore wszystko z net'u, nie chciało by mi się pisać swoich własnych, ponieważ to co chce jej powiedzieć a dokładnie chciałem mówiłem twarzą w twarz :)
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Hmm,a może poprostu zaplanuj cały dzień dla was obojga...tylko pomysłowo i noc też można zaplanować ale tak nietypowo :sexy: dobra poddaję się i mi brak ideas...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja biore wszystko z net'u, nie chciało by mi się pisać swoich własnych, ponieważ to co chce jej powiedzieć a dokładnie chciałem mówiłem twarzą w twarz
niekiedy tak poetycko można wyraźić się tylko wierszem :)

i jak tam żywiec zaskakiwanie?
 

Żywiec

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Augustów
Z tym zaplanowaniem całego dnia to dobry pomysł :D Dawajcie wiecej pomysłów komu innemu sie przydadzą.
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
kup jej ogromny bukiet kwiatów :D
albo zapytaj o czym tak naprawdę marzy i spełnij jej marzenia :p (oczywiście te takie bardziej realne :p ) albo po prostu miej taki dzień i spełniaj każdą jej zachciankę i być dla niej bardzo miły :)
 

Żywiec

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Augustów
No ludzie dawac jakies pomysły :) Ja zarzuce coś od siebie :
-wieczor z czekoladą :D (jakieś zabawy erotyczne np. zlizywanie czekolady z ciała , albo jakies zgadywanki a na koniec pocałunek )
Stary i wypróbowany motyw moje słoneczko było zaskoczone. :)
 

ptym89

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podlasie
Naucz się grać na saksofonie, zacznij grać jej pod oknem hejnał mariacki, a jak wyjrzy to zaśpiewaj jej operowym głosem Ave Maria.
Zaskoczenie murowane :D
 

Żywiec

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Augustów
Dobre ale mało realne jest to że sie naucze grać na saxie a jeśli chciał bym śpiewać operowym głosem Ave Maria to by mnie musieli wykastrowac :] A ja swoje klejnoty wole mieć przy sobie :)... czekam na wiecej propozycji :p
 

ptym89

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podlasie
Jakby ci obcieli klejnoty to też by było niezłe zaskoczenie dla twojej dziewczyny

ups. zapomniałem ze miało być pozytywne zaskocznie
 

Dimik_Arax

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
...
Witam Wszystkiech :)
JA zaskoczyłem moją dziewczyne nagrywajac piosenke specjalnie dla niej .
Najpierw wymyslilem tekst poźniej zrobilem muzyke i wyslalem do niej i nic o tym jej nie mowilem słodka tajemnica.
poźniej jak to dostała nie moge uwieżyć , że coś takiego dla niej zrobiłem .

A teraz mam nowy problem , próbuje poderwać jedna dziewczyne ale czuje że miłość działa tylko w jedna strone .

Może pomożecie rozwiązać problem ??
Czekam na odpowiedzi :)
POZDRAWIAM
 
Do góry