jak z tym skączyć ? ; (

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Nie jej wina że lud jest tak nastawiony. Ja bym się przerzucił na coś subtelniejszego niż broń biała...

Masz broń a nie potrafisz jej użyć. To tak jak granie w Counter Strike'a nożem przeciw karabinom. Sprzątną Ci go w czasie gdy Ty będziesz rzeźbiła sobie serduszko w skórze.

Powtarzam ^


Przeanalizujmy pierwszy post linijka po linijce:
A więc.. mam 14 lat.
Wszystko zaczęło się od momentu kiedy wpadłam na pomysł .. by .. lekko się pociąć żyletką .. i nakleić na to plaster, żeby chłopak w którym się kocham .. zauważył .. że mi na prawdę na nim zależy i wgl.
Zawsze jak ułożyłam jakiś smutny filmik to się pytał co jest i wgl ..
Teraz wpadłam na pomysł z żyletką.. miałam tylko troszkę odrobinę .. ostatnio zrobiłam kolejną kreskę .. boli mnie to ogromnie.. w czasie gdy się krzywdzę myślę o nim .
Pomaga mi to, ale nie chce mieć potem oszpeconego ciała ..
Nie wiem jak przestać, czy warto przestać .. i wgl.. załamka.. ;/
Macie jakieś sposoby ?
Mam już 12 kresek .. co prawda takich lekkich, ale jednak.....

Więc od początku - większość osób do których się zwracasz (wyjąwszy Gooddessa, i jeszcze chyba kogoś, i think) uważa że pomysł był/jest/będzie głupi jak chooy

Kolejne dwie linijki utwierdzają mnie w przekonaniu, że dany chłopak wyrobił sobie już o Tobie zdanie. Jakie zdanie ? Domyśl się. Może ktoś Ci wyjaśni zanim tu odpiszesz.

następne 3 linijki postu brzmią nieco wiarygodnie, ale mnie to nie rusza. Dalej myślę że robisz to na pokaz. Osoba która się tnie na serio nie może przestać, natomiast Ty po poście który Cię chwali od razu przestałaś ciesząc japę.

Następnie następuje linijka która jest stłumionym głosem rozsądku, a to że Ci to pomaga - skoro tak Twierdzisz Gooddess to nie będę z Tobą polemizował. Ale pomagałoby myślę, gdyby jej cięcie miało cechy prawdziwego cięcia - tzn nałogu jako takiego. Palacz nie przestanie palić jak powiesz mu że każdy ma swój sposób na problemy i zacznie mieć z tego radochę.

No i meta - mam już 12 kresek. Po pierwsze - słabo. Po drugie - osoba z problemami które chce utopić na swój sposób nie liczy i nie chwali się tym. No i przecież podobno skończyłaś....


Dzisiaj jak kroiłem chleb, brat mnie popchnął i pojechałem sobie po palcu. Boli jak jasny :cenzura:. Nie kumam was.
 

cytrynowalala

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
141
Punkty reakcji
2
No właśnie widzę, widzę. ;D

Nie nie skoąńczyłam, ale staram się skończyć o
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
A więc.. mam 14 lat.
Wszystko zaczęło się od momentu kiedy wpadłam na pomysł .. by .. lekko się pociąć żyletką .. i nakleić na to plaster, żeby chłopak w którym się kocham .. zauważył .. że mi na prawdę na nim zależy i wgl.
Zawsze jak ułożyłam jakiś smutny filmik to się pytał co jest i wgl ..
Teraz wpadłam na pomysł z żyletką.. miałam tylko troszkę odrobinę .. ostatnio zrobiłam kolejną kreskę .. boli mnie to ogromnie.. w czasie gdy się krzywdzę myślę o nim .
Pomaga mi to, ale nie chce mieć potem oszpeconego ciała ..
Nie wiem jak przestać, czy warto przestać .. i wgl.. załamka.. ;/
Macie jakieś sposoby ?
Mam już 12 kresek .. co prawda takich lekkich, ale jednak.....
hahaha gimnazjaliści i ich problemy życiowe xD
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
@Vader
Fajnie że mój nick pogrubiasz xD
Czuje się lepciejszy:)

Temat,ktoś ma problem,trza mu pomóc jaki by nie był.Na pokaz czy nie,cięcie to cięcie.
Moje koleżanki tesh się cieły na pokaz,zawsze widziałem to przypadkiem,za każdym razem mnie to denerwowało.
Ale nie wyskakiwałem od razu że są idiotkami,bo co to zmieni.
Omówienie problemu w miarę normalny sposób też może nic nie dać ale trza próbować a nie iść na łatwizne.

@Cytrynowa Lala
To lepiej skończ:) To kupie Ci lizaka,ale bez gumy:p

@zbychu2
Dla każdego problem to co innego, ale on nadal jest problemem a takim postem nikomu nie pomożesz.

@Down
1-ok
2-nie opieraj się na samym doświadczeniu. To że 1 jest idiotą nie znaczy że wszyscy nimi są.
3-Spróbować można nie? to nic nie kosztuje.
4-Ktoś sie tnie i od razu jest zerem....
Trza takiego sprowadzić na dobrą drogę a nie widzieć w nim zero.
5-właśnie,trza im to uświadomić,ale w jakiś normalny sposób a nie gadać że nie są nic warci i jeszcze bardziej pogłębiać kryzys.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
tez bylem gimnazjalista do tego doswiadczalnym krolikiem na naszym roczniku duzo eksperymentowalo ale to tak na uboczu

po
1- jak sie tne to nie se zatne do smierci, bo skoro nie dostrzega daru zycia i zdrowia to co ja na to poradze? ile jest osob na swiecie co sa chorzy, niepelnosprawni i co? ich zycie jest o wiele trudniejsze, pelne wyrzeczen i bolu mimo to kochaja zycie i nie beda sie tnac jak nasza gimnazjalistka
2- z mojego dowiadczenia wiem ze z taka mlodzieza nie da sie powaznie porozmawiac to nie jest na rowni poziomie, nawet styl pisania wiele swiadczy o czyms dziwnym ale coz.
3- my tu nie pomozemy, jedynie to pomoc odwazyc sie powiedziec rodzicom prawde, dziwne ze nie zauwazyli tego, albo niech idzie do pedagoga szkolnego, wszyscy unikaja a tak naprawde jest osoba co moze pomoc w wielu sprawach, wiem bo ja bez pedagoga bym nie skonczyl szkoly gimnazjum i sredniej szkoly.
4- przestnacie jej dupee lizac bo ona nie potrzebuje rad tylko mocnego kopa w dupe zeby sie ogarnela, bo jesli ktos robi krzywde na sobie poprzez kogos to tak naprawde ile ta osoba jest warta? jak dla mnie zero, bo jesli ktos by takie cos robil przez ze mnie to bym nie dosc ze mail ja na sumienu to jeszcze bym nie byl tego pelni swiadomy.
5- rozne rzeczy chodza takim ludziom po glowie, trzeba tylko im uswiadomic ze zycie ma swoja najwyzsza wartosc i maja je szanowac, bo juz o tym wspominalem wczesniej

wez gimnazjalistko ogarnij sie i nie siedz tyle przed komputerem jesli to nie jest wymagane, idz sie pobawic, pobiegac, zaczerpnij swiezego powietrza, popros zeby ci kupili worek treningowy, to jak bedziesz zla, to bedziesz miec gdzie sie wyladywac a nie na cieciach.

jesli za ostro to sorry, ale dosadne przedstawienie slowa, najszybciej docieraja
 

pycia21

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lubuskie
Młoda daj sobie spokój z tą żyletką... naprawde nie ma sensu, nic tylko oszpecisz sobie ciało i tyle z tego będzie. znajdz jakis inny sposób zeby zwrócić na siebie uwage ;) na pewno cos wymyslisz ;)
 

masti1990

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Żagań
Znam osoby , które to robia cieły się kiedyś tak o teraz wpadły w nałóg i nie mogą z tego wyjść . To Jest zła strona tego wszystkiego (żyletka) znajdz inny sposób , na odreagowanie , musze Ci powiedzieć , żyletka służy do golenia zarostu nie cięcia skóry , jest wiele innych sposobów aby zostać zauważo-ną-nym . Odragowanie a pokazanie sie komuś. Można odreagowywać słuchając muzyke a zostać zauważonym znajdz ten mądry sposób ... Napewno jesteś mądra i poradzisz sobie , nie dawaj sie !!! Tymbardziej nie tnij!!
 

Sayid

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
dziewczyno, marnujesz czas tnąc się tą żyletką :p zamiast tego wyjdź na spacer i przewietrz się, pomyśl trochę nad sobą i nad swoim zachowaniem. Może dojdziesz wtedy do tego, że "żyletkowanie" się, nie jest dobre i w niczym Ci to nie pomoże
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Sądzę, że do niej nasze rady nie docierają. Na wywód Uzzo odpisała tylko: ":)". Nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Ale to już jej interes...
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
i nakleić na to plaster, żeby chłopak w którym się kocham .. zauważył .. że mi na prawdę na nim zależy i wgl.

Wesoły sweet świat, ozdobne żyletki, sweet chłopak który zauważyć jej nie może i plasterki z misiami i owieczkami lub bałwankami. Koniecznie z brokatem. Na głos rozsądku odpowiada ":)". Zaciesza się że od rana nie dotknęła żyletki.

Fake lub głupota. Prędzej to drugie, ale jeśli tak, to zaczynam wątpić w ludzkość...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Właśnie.

Póki sama tego nie zrozumie, to nic nie wskóramy i może jej nawet sam Papież tłumaczyć, ona to zignoruje.
Kiedyś jednak dojrzeje psychicznie. Wtedy zda sobie sprawę z tego, co robiła.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Właśnie.

Póki sama tego nie zrozumie, to nic nie wskóramy i może jej nawet sam Papież tłumaczyć, ona to zignoruje.
Kiedyś jednak dojrzeje psychicznie. Wtedy zda sobie sprawę z tego, co robiła.
wtedy niestety bedzie za pozno, pokaleczone cialo, i psycha, i to z tego z wlasnej winy nie zeby jakis wypadek czy cos

coz zycie
 
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
z daleka
Szczerze, moim zdaniem kaleczenie się aby zwrócić kogoś uwgę jest chore!!! :mruga: Skończ z
tym.Jeśli tak ci się podoba to zagadaj do niego,spędzaj z nim czas itp. A nie robisz z siebie
jakieś mostrum z dziarami.Tak sobie myślę,czy są takie głupie osoby na forum??? Cy to przypad-
kiem nie prowokacja???
 

Pin a'la Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BYDGOSZCZ
Krzywdzić się dla mężczyzny/chłopaka - chore... Nienormalne, nie wart tego - napewno!
Już nie robisz? To bardzo dobrze, nie wracaj do tego. To wciąga. Mam blizny na ramionach, przedramionach, nadgarstkach, udach...
Ludzie patrzą z pogardą i szyderczym uśmiechem. Wiem to był błąd - głupota. Już więcej tego nie zrobie. Ludzie nie powinni tak reagować. Bo to nie moda i nie szpan, to życie i problemy. Jedni piją, inni kradną, biją inni się szpecą.
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
xyz tu miałbyć post ale mnie zminusowaliście i zostałem zdemotywaowany do opublikowania go :p
Idę się pociąż, życie nie ma sensu w moim powyższym poście mam -2 punkty :(
 

Ah My Goddess

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
279
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pomorskie
@UP
Żeby to jeszcze było śmieszne to pół biedy ale to jest żałosne...
Jak chcesz nabijać posty albo być sławnym z powodu swego idiotyzmu to rób to tak żebym nie widział..pls.

@Cytrynowa LAla
Hehe to dobrze że nie tknełaś:) Jednak masz rozum i wiesz kiedy przestać:)
 
Do góry