Jak to rozumiec....?!

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
No to chcesz coś do dziewczyny kręcić, a nawet chwili czasu nie masz żeby się zatrzymać i porozmawiać?? :mruga:
Zamiast powiedzieć tylko 'Cześć" w przelocie, zapytaj jeszcze co słychać i takie tam...przy okazji dowiesz się co z tym tel., chyba 5 minutek Cię nie zbawi? <_<
Niee noo dobry jesteś :lol:
hmmm... nie smiej sie ze mnie... ale jak ja codziennie o 20 do domu wracam to ciezko jest znalezc wolna chwile, a pozatym sa jeszcze przyjaciele i dla nich tez musze miec chwile.... ale fakt faktem 5 minut mnie nie zbawi , damy rade

bonias to tak jak ja :) ciagle usmiech. Pozytywne wibracje :)
zawsze i wszedzie, chociazby swiat sie konczyl zawsze usmiech....=]
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hmmm... nie smiej sie ze mnie... ale jak ja codziennie o 20 do domu wracam to ciezko jest znalezc wolna chwile, a pozatym sa jeszcze przyjaciele i dla nich tez musze miec chwile.... ale fakt faktem 5 minut mnie nie zbawi , damy rade
Nie śmieje się z Ciebie tylko wiesz...tak się zastanawiem po co Ci dziewczyna skoro nie miałbyś dla niech chwili czasu... :niepewny:
Może mimo wszystko uda Ci się wyrwać i przy okazji jak ją spotkacz to gdzieś porwiesz na jakiś spacerek...
jakoś mi się nie chce wierzyć, że aż tak masz napięty harmonogram... ;)
No jasnę, że damy radę :]
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Harmonogram mam NIESTETY baaardzo napiety.... <_<
ale musze to przetrzymac jeszcze troche potem sie rozluzni(trener tez czlowiek da odpoczac =]) i wtedy bede mogl sobie isc na jakis spacerek czy browarek z "kims" a teraz chociaz sobie popisac chcialem.... BB) i zawrzec blizsza znajomosc x]
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No wiesz, a może ona faktycznie zmieniła nr...
Najlepiej jakbyś się jej zapytał osobiście to wszystko byłoby jasne...tzn. czy Cię olewała i nie odpisywała, czy może nie miała pojęcia że piszesz do Niej...
A tak a propo to w jakim stopniu ty ją znasz? Zawsze tak tylko na "cześć", czy jakoś bliżej?
 

sweetboy

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
od mamy XD
Mi też się zdaję, że ona cię OLEWA... Najlepiej podejść i sie spytać przy następnej okazji gdy ją będziesz widział.
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
''nie staraj sie zrozumieć wszystkiego bo wtedy , wszytsko stanie sie dla Ciebie nie zrozumiałe''
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Czy ten numer który masz napewno jest tym numerem?
Sprawdź to. Po chwili w której sie widzicie. Puść -> na jej koma i zobaczysz czy reaguje.
To raz. A dwa. Może ona nie chce z Tobą niczego więcej niż tylko koleżeństwa?
Każdy z nas czegoś chce. Ale jak to w życiu. Nie każdy dostaje,nie każdy zasługuje.
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
A tak a propo to w jakim stopniu ty ją znasz? Zawsze tak tylko na "cześć", czy jakoś bliżej?
hmmm.... Gralismy w tym samym klubie... Tylko ze ona w druzynie dziewczyn(chyba oczywiste) i czesto mielismy razem treningi, ale zrezygnowala z gry niestety...:/
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
a ja bym nie powiedziała, że ona Cię olewa.
najpierw sprawdź co z tym numerem, albo po prostu podejdź i zagadaj, a potem pomyślimy :D
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Noom to działaj, dziełaj, bo czas leci :D
I szybko pisz jak się sprawy mają ;)
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
ja mialem z kumpela podobna sytuacje, na gg i w szkole spox mozna se pogadac, czasem poesemesowalismy kilka h a czasem wogule nie odpisywala. zrezygnowalem juz z esów, gg albo real
 
Do góry