Jak to rozumiec....?!

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jest taka sprawa:
Znam pewna dziewczyne(to juz cos...) i jak ja widze, przechodze kolo niej mowie czesc czy cos tam zagadam to zawsze sie usmiechnie, cos tam odpowie( bo przewaznie widzimy se tylko przelotem... "czesc" i "czesc"), a jak do niej napisze, czy cos podobnego to mi nie odpisze....
I teraz nie wiem czy jest niesmiala, czy o co jej chodzi....
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
Jest taka sprawa:
Znam pewna dziewczyne(to juz cos...) i jak ja widze, przechodze kolo niej mowie czesc czy cos tam zagadam to zawsze sie usmiechnie, cos tam odpowie( bo przewaznie widzimy se tylko przelotem... "czesc" i "czesc"), a jak do niej napisze, czy cos podobnego to mi nie odpisze....
I teraz nie wiem czy jest niesmiala, czy o co jej chodzi....
a wie ,że to ty do niej piszesz ? i jak do niej piszesz ? komórka czy gg ?
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A może... A może nie ma kasy na komórce? Brałeś tą opcję pod uwagę? :)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
właśnie. może po prostu nie ma kasy.
bo to trochę bez sensu jeśli normalnie z Tobą pogada, a tak to nie odpisze.
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
taaak.... od pol roku nie am kasy.... bralem te opcje pod uwage i sprawdzilem....
gdyby nie sprawdzil wszystkich opcji to bym nie pisal bo to by bylo bez sensu...
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
taaak.... od pol roku nie am kasy.... bralem te opcje pod uwage i sprawdzilem....
gdyby nie sprawdzil wszystkich opcji to bym nie pisal bo to by bylo bez sensu...

a jesteś pewny, że ona dalej ma ten numer, który Ty masz do niej?
może zmieniła, a Ty masz stary albo coś.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A no chyba, że... :) A nie ma chłopaka? Bo może ma chłopaka, a Ciebie tylko traktuje jak kolegę? Za mało szczegółów napisałeś...
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Bardzo prawdopodobne jest to że zmieniła numer lub chce być z tobą w stosunkach czysto koleżeńskich.. chociaż w sumie na głupiego sms'a nie odpisać to trochę dziwne.
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Hmmm... zmiana numeru na to nie wpadlem.... dzieki sprawdze....
chlopaka nie ma na 99,9%
stosunki kolezenskie hmmm.... jak ktos na mnie tak patrzy to raczej nie chce miec stosunkow kolezenskich moze jakies inne...
no nie az tak czesto bo nie lubie byc "zlewany", ale zdaza sie raz na tydzien...
 

ehhohhahh

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
155
Punkty reakcji
0
dobra jest... ja to bym nie wytrzymała jak koleś by pisał i pisał i pisał i pisał pisał i pisał.... ODPISAŁA BYM !! YEA !!
Odpisala albo..zmienila numer.Moze zamiast sms-ow wybierzesz opcie podejsc i pogadac(zapytac)?A nie tylko czesc?
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
To tez jest mysl podejsc... Gdyby chodzila do tej szkoly co ja, to owszem, ale ja mam bardzo malo czasu, szkola( no to akurat bym olal) treningi, wyjazdy, mecze itp. Chcialbym troche zwolnic i znalezc czas ale narazie sie niezapowiada... <_<
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To tez jest mysl podejsc... Gdyby chodzila do tej szkoly co ja, to owszem, ale ja mam bardzo malo czasu, szkola( no to akurat bym olal) treningi, wyjazdy, mecze itp. Chcialbym troche zwolnic i znalezc czas ale narazie sie niezapowiada... <_<
No to chcesz coś do dziewczyny kręcić, a nawet chwili czasu nie masz żeby się zatrzymać i porozmawiać?? :mruga:
Zamiast powiedzieć tylko 'Cześć" w przelocie, zapytaj jeszcze co słychać i takie tam...przy okazji dowiesz się co z tym tel., chyba 5 minutek Cię nie zbawi? <_<
Niee noo dobry jesteś :lol:
 
Do góry