Jak to jest z tym IP

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
Czytaliście kedyś regulamin google? Zbierają IP każdego kto wejdzie a i tak mam elite proxy hahaha :p

zmienne IP nic nie daje, tak i tak mozna sie dowiedziec wszystkiego :p Zmienia sie tylko koncowka, reszta bez zmian. Bana dostaje się nie na np 217.98.20.195 tylko na 217.98.20.~ :D

Bardzo się stary mylisz w każdej kwestii. Policja może wejść bez nakazu ale tylko w ekstremalnych przypadkach i to grubo się z tego musi później tłumaczyć a jeśli chce nam przeszukać dom lub coś w tym stylu to bez nakazu nie ma prawa szwędać się po posesji. Co do adresu IP to musi mieć nakaz ponieważ w tej sprawie zwraca się do firmy która świadczy nam usługi internetowe np. tp a ta nie ma prawa udostępniać naszych danych bez nakazu( ustawa o ochronie danych osobowych). A co do punktu 3 to jeśli już mamy komputer to co za problem ustalić kto z niego korzysta?

moga wejsc bez nakazu ale pozniej trzeba go pokazac :p

2) policja nie potrzebuje nakazu aby sprawdzić do kogo formalnie przypisany jest adres IP

A jak się nie da? :p

Mam takie pytanko. Powiedzmy że ktoś zna moje IP co musi zrobić żeby dowiedzieć się kto jest właścicielem tegoż IP. Np interesuje mnie jak to robi policja. No bo chyba to nie jest takie hop siup. Osoby które mają wiedzę na ten temat poproszę o opisanie mi tego procederu.

geoiptool.com

lub whois :D

Nie ja się nie boje ale chcę sobie zrobić na OGame.pl drugie konto ale to jest zabronione więc jeżeli by wykryli dwa takie same IP no to ban i kasacja konto tzn dwa konta na tym samym uniwersum. Ale nie licząc tego to w ogóle chce mieć inne IP

Bramką proxy najszybciej i najlepiej

Nie ma multialarmu i GO nie mają Ci jak udowodnić czy logowales sie na dwa konta z jednego IP :p

Mam do was pytanie czy jak się ma internet radiowy to można zmienić swoje IP ??

Co Ci da zmiana IP?
 
J

J.B

Guest
A jak się nie da?
Zawsze się da :D Bramka proxy może utrudnić namierzenie, ale nie uniemożliwić.

moga wejsc bez nakazu ale pozniej trzeba go pokazac

Przeczytaj mój post (ten 20). Szczególnie cytat z art. 220 par. 3 KpK ze zrozumieniem.

Tak się zastanawiam po co Wam ukrywanie IP? Czegoś się boicie?

Pozdro!
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Przeczytaj mój post (ten 20). Szczególnie cytat z art. 220 par. 3 KpK ze zrozumieniem.
Jast tam powiedziane ni mniej ni wiecjej jak tylko ze jesli NIE MA INNEGO WYBORU to moga wejs bez nakazu, ale jak ktos jest inteligentny to ich zaskarzy a wtedy dowody, ktore wynioasa moga sobie wsadzic, bo nie bedzie im tak latwo udowodnic ze koniecznie musieli kpw.
 

Marika:)

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mogielnica
Więc w końcu jak to jest???
Czy po każdym połączeniu neostrady zmienia się adres ip???
I dlaczego niektórzy mają ten adres zmienny a inni nie?
Od czego to zależy?
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Z tego co doczytałam w postach wyzej to zmiena ci sie koncowka Ip a cala reszta zostaje taka sama. Mozna uzywac roznych programow lub bramek zmienajacych Ip ale to tez ma jakies tam wady. To by bylo takie streszczenie :D
 

Marika:)

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mogielnica
Ja jestem święcie przekonana że to 5 :lol:
I będę się kłócić i płakać dopóki na swoim nie postawię :box: :hahaha: :D
 

mmadziaa91

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mazowsze
Słuchajcie odbiegnę trochę od tematu, ale mam pytanko... Czy jak ktoś ma ukryte IP na gg to znaczy, że ta osoba nie ma mnie na liście?? Bo mi się wydaje, że nie ma, ale wolałabym się upewnić...
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
mmadziaa91 owszem, w takim przypadku nie mozna rowniez przesylac plików... rozwiazanie problemu NAWET JEZELI TA OSOBA MA CIE NA LISCIE (ale dodała dopiero co i dalej widzisz jakbys nie byla na jego liscie) Niedostepny, Dostepny i juz masz :p

IMHO Co do tego zmiennego IP w Neo to mam pewne wątpliwości... mianowicie zmienne ip daje cos jezeli chcesz sobie w danej grze internetowej NABIC kase/punkty/cośtam/niepotrzebne skreslic... bo gry internetowe jak bitefight, gladiatus, vendetta itd. uwzględniają całe ip i gdy koncowka sie zmieni, server mysli ze to przypadkowa osoba... w OGame juz jest gorzej... nawet jeżeli uzasadnisz swoje pare wejsc innymi kontami ( uprzednio raportując GO bądź SGO iż masz grające rodzeństwo) to i tak uprzedzają żeby między wejściami poczekac pare - parenascie sekund a nawet minut..tyle jeżeli chodzi o gry...
 

mmadziaa91

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mazowsze
Vader dzięki wielkie :). Mam jeszcze tylko jedno pytanko. No bo wykasowałam pewną osobę z listy gg a pewnego razu wchodzę a on tu jest... I właśnie ma odkryte IP. Nie wpisywałam go na listę, więc nie powinien się pojawić. On też mnie wykasował z listy, bo to taka nieprzyjemna historia była, ale mniejsza o to. Jak to możliwe, że pojawił się w moich kontaktach?? Dziwne dosyć, bo i ja się w jego pojawiłam... Zna ktoś może jakieś logiczne wytłumaczenie??
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
może mialas go zaeksportowanego razem z listą na serwer i program z powrotem zimportował listę wraz z kumplem ktoremu to samo sie stalo ?
 

mmadziaa91

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mazowsze
No całkiem możliwe, że tak się stało, ale ja zapisywałam kontakty na serwerze po wykasowaniu go. A u niego bardzo możliwe, że tak się stało, ale mimo wszystko trochę dziwi mnie to, że w tym samym czasie to się stało.
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
mnie też zdziwiło ale to najprawdopodobniejsza wersja wydarzen jaka moglem sobie wyobrazic :p
 
Do góry