Jak Stosować Mete Ruską?

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
to ja chyba zaczne brać sterydy
jesli sie dalej nieda
a po zazyciu takiego steryda juz sie da
a w pod skórą mamy mięśnie a nie steryda
to ........ zrobiliśmy coś z niczego
"jestem bogiem"
ale moze mój muzg coś żle sobie tłumaczy

no i z Twojej wypowiedzi Pieto wynika ze nie ćwiczysz dla samopoczucia i dla celu tylko właśnie dla bycia "wielkim" żeby każdy się bał
nie obraż sie ale odrazu mi sie nasuwa myśl

zebyś wziął maczuge, naciągnął na siebie skóre z jakieś kozy i polatał po ulicy z okrzykami "uhuhuhu yyhyhyhyhy" przy okazji drapać się po klacie i głowie, wargi natomiast ułóż tak jakbyś całował odrazu pięć dzieczyn
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
to ja chyba zaczne brać sterydy
jesli sie dalej nieda
a po zazyciu takiego steryda juz sie da
a w pod skórą mamy mięśnie a nie steryda
to ........ zrobiliśmy coś z niczego
"jestem bogiem"
ale moze mój muzg coś żle sobie tłumaczy

no i z Twojej wypowiedzi Pieto wynika ze nie ćwiczysz dla samopoczucia i dla celu tylko właśnie dla bycia "wielkim" żeby każdy się bał
nie obraż sie ale odrazu mi sie nasuwa myśl

zebyś wziął maczuge, naciągnął na siebie skóre z jakieś kozy i polatał po ulicy z okrzykami "uhuhuhu yyhyhyhyhy" przy okazji drapać się po klacie i głowie, wargi natomiast ułóż tak jakbyś całował odrazu pięć dzieczyn
piszac, iz "a w pod skórą mamy mięśnie a nie steryda" juz widze, ze nie wiesz o co chodzi. sterydy, dajmy na to wlasnie mete, bo jestesmy w temacie "jak brac mete" powoduje zatrzymanie wody w miesniach, a wiec to nie twoj "steryd" sie tam lokuje tylko woda. i moze gdybys mial mózg a nie "muzg" to bys sobie wytlumaczyl :] :bag: :bag: :bag: cwicze po to, aby lepiej wygladac, byc silniejszym i udowodnic sobie, ze stac mnie na wiecej, jesli o o chodzi. i zrozum " to ........ zrobiliśmy coś z niczego" biorac starydy musisz cwiczyc intensywnie i po zakonczeniu na nich cyklu takze!!!!!!!!!! wiec nie mow ze zrobilismy cos z niczego, bo to glupie, a po drugie ja mowie o ludziach, ktorzy juz nie moga bez sterydow bo nic im to nie daje!!!!.nie obrazam sie.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ortografie pozostawie bez komentarza--robie błędy, wiem, ale sie staram

jeśli zamiast mięśni jest woda to lipa z takiego ćwiczenia
i jeśli już ćwiczenie nic nie daje, to znaczy że ciało więcej albo nie potrzebuje, albo już nie może więc dla mnie jest troche masochistyczne je męczyć na siłe,

cwicze po to, aby lepiej wygladac, byc silniejszym i udowodnic sobie, ze stac mnie na wiecej
no chyba naprawde trzeba ćwiczyć żeby zrozumieć, że branie sterydów się z tym nie kłuci
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
jeśli zamiast mięśni jest woda to lipa z takiego ćwiczenia
i jeśli już ćwiczenie nic nie daje, to znaczy że ciało więcej albo nie potrzebuje, albo już nie może więc dla mnie jest troche masochistyczne je męczyć na siłe,
no chyba naprawde trzeba ćwiczyć żeby zrozumieć, że branie sterydów się z tym nie kłuci
""no chyba naprawde trzeba ćwiczyć żeby zrozumieć, że branie sterydów się z tym nie kłóci"" --> dobra pogadaj z kims kto bierze sterydy to moze Ci cos powie. a cialo nigdy nie potrzebuje, tlyko ludzie chca je rozbudowywac. po drugie nawet po sterydach zostaja efekty jesli cwiczysz dalej.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
splinter dobrze mowisz.

Na silowni przez pare ladnych lat przelewasz pot , lzy i krew . Oddajesz wolne chwile diecie i regeneracji , to twoja pasja , zycie i co masz w zamian?
Rosnie malo , sila stoi , mimo ze robisz co mozesz zeby szlo dalej (mowie o ludziach ktorzy naprawde to robia a nei tylko o tym mowia) idzie jak po grudzie...

Decydujesz sie na strzykawke i odnotoujesz niesamowity wrecz przyrost sily i masy , (kulturystyka to dalej twoje zycie , nie stopujesz diety i regeneracji a nawet starasz sie wszystko "podkrecic")

Taki jest powod brania koksu ktory rozumiem .

Btw mogl bys dopytac sie o co chodzi z ta grupa krwi ? Prosze o pw z infem :)
 

Sprinter

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Fez informacji tych udzielil mi moj wujas lekarz ( ja tez ide na medycyne i dlatego sie do niego zwrocilem ) i poprostu osoby z okreslona grupa krwi sa skazane na to zeby byc szczuplymi albo inaczej nie byc wielkimi tak samo jak inni z inan grupa zawsze beda otyli poprostu sa to sprawy genetyczne jak dowiem sie jaka dokladnie to g krwi to dam Ci odp pozdrawiam :papa:

Sprinter, ja nie biore sterydow, tak zebysmy sie rozumieli. ja tylko tlumacze osoby, ktore biora. ja postrzegam branie sterydow inaczej niz Ty, dla Ciebie zazywanie ich to niemoc w dojsciu do celu, a dla mnie to pomoc w dojsciu do celu, gdy juz sie naturalnie nie da :p
Pieto ja wiem ze nie bierzesz domyslam sie ale poprostu sa dwie przyczyny brania niemoc i pomoc ale zazwyczaj zaczyna sie od tego pierwszego
 

Sprinter

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
a teraz zobacz niektorzy mysla tez ze laski jada na mase i wielkie miesnie ze swiat boi sie wielkich cwaniakow jednak nie zauwazaja ze powoli to wszystko zaczyna wygasac i staje sie zupelnie odwrotnie i to najbardziej mnie wkurza ze wiekszosc ludzi koksuje po to zeby sie wozic od chodnika do chodnika a tak na prawde dostali by ostry wpie..... od malego goscia ktory trenuje jakis dluzszy czas np tajski boks
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
jesli ten koles co pakuje bedzie wyzszy od niego o glowe i znacznie ciezszy to watpie, aby ten maly koles jak to napisales, aby sobie z nim poradzil, chociaz bedzie mial technike.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
HEhe splinter nie zawsze tak jest.
Kolega nic niegdy nie cwiczyl ale za to na silke biega pare latek i koksuje.
Wyskoczyl do niego niby nie pozorny gosc (jego tez znam) , cwiczy od 6 lat KB i to z sukcesami (silny ,szybki ,zwinny itp)
wyplacil mojemu koledze kopa z pol obrotu w glowe
i co ? tekiej gory miesa nawet nie ruszyl , nasz kick boxer do tej pory ma polamane rece ...
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
dokladnie Fez. i co z tego, ze cwiczy iles tam lat, jak bedzie niski i wazyl parenascie dobrych kilogramow od tego koksa mniej. tego ciezszego przeciez ciezej ruszyc. jak dla mnie, to moje twierdzenie.

dokladnie Fez. i co z tego, ze cwiczy iles tam lat, jak bedzie niski i wazyl parenascie dobrych kilogramow od tego koksa mniej. tego ciezszego przeciez ciezej ruszyc. jak dla mnie, to moje twierdzenie. chociaz jest taki koles ( fedor emelienko) tez niski, ale rozklada wszystkich, obojetnie czy duzy, maly, przypakowany, czy nie. co oni tam trenuja to nie wiem, nie znam sie na sztukach walki, ale jak dla meni to takie cos jak kick boxing z wrestling'iem.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Takich ludzi jest naprawde nie wielu . zeby powalic 100kg koksa (nie jakiegos mlotka co ma 17 lat) to trzeba byc naprawde bardzo bardzo dobrym ...
 

Sprinter

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
zgadzam sie z wami ale niektorzy to sa spuchli ja bylem swiadkiem juz nie raz jezdzac do sepolna do T+ jak koksiaz cwaniaczyl a dostal
 
Do góry