Jak Stosować Mete Ruską?

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
hej. no wiec moze najpierw o sobie. mam 173 wzrostu, 65kg, trenuje od 5 miesiecy, wczesniej bralem kreatyne olimpa no a teraz kupilem mety ruskiej. problem w tym, ze nie wiem ile tego brac. wiec moje pytania: ile brac i na ile? jak dlugi powinien byc cykl? ile powinna trwac przerwa od ukonczenia cyklu? czy po skonczeniu braniu mety, ale dalej cwiczeniu wszystko schodzi? czy te wszystkie skutki uboczne: impotencja, nie rosniecie, wypadanie wlosow, kruszenie sie zebow itd. to prawda? ile normalnie stoi 100tab. mety? dzieki za wszystkie odpowiedzi :) pzdr. licze na Was :papa:
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
17, wiem, ze malo, ale chce tylko podlapac masy, a potem to utrzymywac, wiec ciagle bede cwiczyc. to moje jeszcze jedno pytanku, co brac, aby utrzymywac wyniki po przestaniu stosowania mety? dzieki z gory ;)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
właśnie myślałem, że jesteś mniej więcej w takim wieku..

widziałeś skutki uboczne?
chyba powinieneś sobie odpuścić w takim wieku..

co do dawkowania to wystarczy uzyć googli:

''Większość źródeł podaje, że dawki stosowane w kulturystyce wynoszą od 15 mg do 50 mg na dobę, w zależności od stopnia zaawansowania i przede wszystkim wyjściowej masy ciała. Wyższe dawki niż 50 mg na dobę wydają się zupełnie bezsensowne i mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia niektórych organów wewnętrznych (np. wątroby, trzustki, nerek), a także inne niebezpieczne następstwa np. w postaci nadciśnienia, obrzęków, przeciążenia serca (przyrost wagi jest znacznie szybszy niż zmiany adaptacyjne krążenia, serce "nie nadąża" za szybkim wzrostem wagi ciała), łysienia, zmian zapalnych skóry, ginekomastii. To, że przytoczone dawki są 3 razy większe odzalecanych przez lekarzy nie oznacza wcale, że nie można sobie uszkodzić wątroby np. dawką 15 mg metandienonu jeżeli wcześniej chorowało sie na wirusowe zapalenie wątroby lub jest się szczególnie wrażliwy na ten lek. Przy wszelkich niepokojących objawach np. zmniejszeniu masy ciała zamiast powiększeniu, zażółceniu skóry, osłabieniu objawach podobnych jak w czasie przeziębienia nudnościach, wymiotach powinno się przerwać cykl i udać do lekarza. Przestrzegam przed przyjmowaniem sterydów z jednoczesnym, nawet okazjonalnym, alkoholu (piwo też zawiera alkohol).''


narazie może powinna wystarczyć odpowiednia dieta i np. właśnie kreatyna + jakieś białka itp, a nie odrazu na metanabol się łapiesz..
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
no dzieki za linka i za te cale info :eek:k: ale jak juz kupilem te 100tab. to chyba jak je jednorazowo wezme ( chodzi mi, ze chce je zurzyc i juz nigdy wiecej nie kupic) to chyba nic mie sie nie stanie jak raz, czy moze sie myle? no bo szkoda tych 50zl, a jednak to troche daje PS: biore kreatyne i bialko, ale to malo cos mi daje, no ale oki praktykuje dalej ;) jak bys mogl tlyko jeszcze na to wlasnie pytanie odpowiedziec to bym byl bardzo wdzieczny ;)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Tak wszystko spadnie z ciebie 2 tyg po braniu mety a krosty na mordzie, plecach , barkach , klacie zostaną , pewnie podczas spania i w trakcie dnia często bezie ci leciała krew z nosa będziesz bardzo nerwowy a wodaa któa ciebie nawodni spłynie z ciebie po cyklu i bedizesz sam an siebie przeklinał że niepotrzebnie brałes ale to twoja decyzja znając życie weźmiesz a potem bedizesz płakał więc jak wolisz ...
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Po 2 tygodniach nie spadnie, ale gdy tylko przestaniesz trenowac...
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
wiesz trenowac, to bede ;) jak juz cwicze 5 miechow to chce i dalej :] no, ale czytalem i tak troszke na temat tego i lepiej nie brac, chyba, ze nie bede brac nawet tych 15gram dziennie tlyko np 10 no i zoabczymy, jak jakies krosty zaczna mi sie sypac to wywale to. i tak wiecej nie kupie tego, chodzi mi tlyko o tego zurzycie :) dzieki :D
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Znajomi strzelili sobie jeden cykl, dalej nie biora, nic nie spadlo. Zadnych krost tez nie widzialem, ale i tak lepiej nie brac.
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
no jasne, ze nie. ja tlyko to kupilem wlasnie na jeden cykla, a potem chcialem to utrzymac cwiczac dalej i biorac bialko z kreatyna do tego jakas dietka. bo tak na dluzszy czas to sie boje pomyslec :eek: ale niektorzy to biora juz 5 cykli z tego jak czytalem, nic im nie ejst, ale w przyszlosci...... :bag: wiadomo co bedzie :D dzieki Sloniu
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
proponuje żebys ... rozpuscił 10 tabletek w około pólo łyżeczki wody. Mocno rozkrusz najpierw. A następnie walnij sobie całą zawartość roztworu w tętnice szyjna ... efekt natychmiastowy. :]
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Stary na samej mecie niemożna dobrego miecha zrobić po mecie ciebie nawodni a jak przestaniesz brać mete to ta woda zejdzie chyba wiem bo sam brałem jedyne co zostanie to z 80 % siły która przyjdzie
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
czemu zawsze akzdy mowi co innego... :bag: dobra zobacze jeszcze i pomysle, jak narazie dalej bede brac kreatyne i bialko
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Stary na samej mecie niemożna dobrego miecha zrobić po mecie ciebie nawodni a jak przestaniesz brać mete to ta woda zejdzie chyba wiem bo sam brałem jedyne co zostanie to z 80 % siły która przyjdzie
bzdura! :bag:

przecież na Mecie da sie zrobić czyste mięcho! Trzeba tylko umieć. dieta, antyestrogeny itp.
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
:lol: to jeszcze dobierzcie mu odpowiedni antyestrogen :p ... juz to widze jak zmierzycie domowymi sposobami zawartość hormonow w płynierdzeniowym :lol:

pieto to byl żart ... nie możesz dojść do tego własnymi siłami ?? musisz mete napiepszać ?? pomyśl o swoich genach. W przyszłości możesz chcieć ojxcem zostać? ... a metka może skomplikować mocno te sprawy ... :papa: pozdrAwiam
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
wiem Kszaczek, ze zart, ale jesli ktos by to czytajac na serio zalapal i by tak zrobil? :( no biore kreatyne i bilako, a mete tylko chcialem na jeden cykl, a potem starac sie to utrzymac. skutki tego znam uboczne.
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
pieto moze sprzedaj komus te piguly ;p szkoda zdrowia i pieniedzy ;] a tak bedziesz mial jedno i drugie ;)
 
Do góry