Jak sprawić facetowi przyjemność?

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
przyznam, że o pieszczeniu uszu słyszę pierwszy raz...no coż, młoda i niewinna jeszcze jestem :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Agniesia dlaczego odrazu seks analny nie wchodzi w grę?

niech twój partner podczas stosunku pieści cię chocby jednym palcem analnie - zobacz czy tak bardzo nie wchodzi w grę ;]
 

Sour_

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
NYC.
Nie rozumiem co takiego facetów w tym kręci.. nie przyjemniej jest w sposób ``tradycyjny``?
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Nie rozumiem co takiego facetów w tym kręci.. nie przyjemniej jest w sposób ``tradycyjny``?
Trudno tutaj przekomarzać się, która forma seksu jest tradycyjna biorąc pod uwagę, że anal znany był już w starożytności. Ja myślę, że większość facetów kręci sama ciekawość tego seksu. Jednemu się spodoba, a drugi po jednym razie spasuje.
 

Otulony_Mrokiem

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jersey
Trudno tutaj przekomarzać się, która forma seksu jest tradycyjna biorąc pod uwagę, że anal znany był już w starożytności. Ja myślę, że większość facetów kręci sama ciekawość tego seksu. Jednemu się spodoba, a drugi po jednym razie spasuje.
to raczej nie o to chodzi, ale o to, ze jest ciasniej i wieksze "tarczie" wtedy facet odczuwa wieksza przyjemnosc, no ale kobieta wiekszy bol, chociaz z tego co wiem to kobiety szybciej dochodza analnie nic tradycyjnie
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Ja jestem otwarta na wszelkie eksperymenty i chętnie probuje nowych rzeczy, ale są pewne granice. Np. taki anal czy seks grupowy budzą we mnie niesmak nie mówiąc już o pissingach itp ;p
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
sex analny....hm.... nie mowie nie może kiedyś , ale jak na razie to mnie trochę odpycha ,ciekawe czy facetom by się spodobało jak by się im wibrator w tylek wsadziło ?;> ;)
z doświadczenia wiem że niektórym facetom podoba się pieszczenie ucha (czyli lekkie podgryzanie, ssanie i lizanie) drapanie po pleckach ;D drapanie po brzuszku poniżej pępka
może więcej panów się wypowie co im się podoba ??
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
sex analny....hm.... nie mowie nie może kiedyś , ale jak na razie to mnie trochę odpycha ,ciekawe czy facetom by się spodobało jak by się im wibrator w tylek wsadziło ?;> ;)
z doświadczenia wiem że niektórym facetom podoba się pieszczenie ucha (czyli lekkie podgryzanie, ssanie i lizanie) drapanie po pleckach ;D drapanie po brzuszku poniżej pępka
może więcej panów się wypowie co im się podoba ??
Oj nawet nie wiesz jak różne pieszczoty ucha dają frajdę. No przynajmniej mnie ;)
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
czera wiem że jest ich dużo więcej wymieniłam tylko niektóre ;) , a zresztą tu powinni faceci się wypowiadać i napisać co im sprawia przyjemność więc może wymień więcej rzeczy które sprawiają wam przyjemność :)
 

uns

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
pieszczenie ucha ;) , drapanie pleckow ( czasami te plecy sa tak zdrapane ze szok :O ale jak sie bawic to na calego ) , tak jak ktos pisal rowniez drapanie czy mizianie okolic pepka i nizej, i wiele wiele wiecej :)
 

michal2067

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
elo.

Ja np lubię jak kobieta przede mną struga niedostępną ;p niezła bielizna Plus dobra gra wstępna i ostra jazda. to jest to czego potrzebuje facet :p
 
Do góry