Jak sie odpłacić chłopakowi?

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
W jaki sposób można 'dokuczyć' chłopakowi, którego się nie lubi i ma się dość? Który zranił moją przyjaciółkę, tzn. całował się z nią, a potem wysłał jej esa:"nie jesteś dziewczyną dla mnie..."
 

Lolitka .

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
121
Punkty reakcji
1
A po co mu chcesz dokuczać ? Nie zrobił tego tobie, więc jeżeli już to ona powinna o to zadbać.
Choć uważam, że dokuczanie, nic tu nie pomoże. :)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Tez go nienawidzę, razem chcemy coś mu zrobić.
To jest moja przyjaciółka.
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Poznaj go, uwiedz, doprowadz do sytuacji przedłozkowej, rozbierz, przywiaz go do łozka (jesli bedzie si eopierał powiedz ze tak lubisz i pozniej mu sie odwdzieczysz;)) nastepnie zaknebluj i wraz z kolezanka oblewajcie jego ciało wrzatkiem, ewentualnie porobcie troche zdjec, potem mały retusz w photoshopie jego wacka i porozdawajcie je kolezankom ze szkoły itp.

A tak na powaznie to takie "dokuczenie" jest troche dziecinne. To ze chłopak ja "wykorzystal" (bo tak pewni eto odbieracie) swiadczy bardziej o naiwnosci Twojej przyjaciołki niz jego winie, w koncu jest "tylko" samcem.
 

limak2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleko i blisko, wysoko i nisko...
Zemsta i dokuczanie, to są dziecinne sposoby.
Jedna rada: dajcie sobie spokój...
Może naprawde zdecydował że nic z tego by nie było a całując się nie myślał że przez to będzie już w (z góry ) zaplanowanym związku?
Trochę luzu życzę;)
 

vilanavila

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ile macie lat? Zresztą to nieważne...powinnyście się nauczyć, że dziewczyna w takich sytuacjach musi wyjść z klasą. To będzie najgorsza dla niego nauczka jak zobaczy, że po was to spłyneło. Zresztą czemu Ty?Twoim zdaniem jest teraz być przy przyjaciółce a nie odplacać sie JEJ chłopakowi. pzdr
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
Zgadzam się z Vilą. Szkoda czasu na jakieś uskutecznianie zemsty. Jeśli już chcesz koniecznie coś zrobić to go po prostu zignoruj.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Zawiść jest zła. Prowadzi do wydarzeń, których można później żałować. I będzie męczyć, a zemsta nic nie da. Najlepiej właśnie niech ta twoja przyjaciółka pokaże, że nie zrobiło to na niej wrażenia i już. Z resztą mogła się nie całować, siłą ją chyba nie zmusił?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Na siłę jej nie całował, odpuść tą zemstę. Lepiej że powiedział od razu a nie ciągnął - potem bardziej by bolało. Niech potraktuje ten pocałunek jako sport i da sobie siana.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Hmm ja bym wyslal mu smsa piszac, ze on Ci sie strasznie podoba i ze chcialabys sie z nim umowic. Na pewno sie zgodzi, wiec zaproponuj spotkanie poznym wieczorem w parku, czy w jakimis innym miejscu, gdzie trudno skryc sie przed mrozem. O stosownej godzinie napiszesz mu, ze sie spoznisz ze 20 minut i zeby czekal. Pozniej znow napiszesz, ze to troche Ci jeszcze zajmie i ze bedziesz za 30 minut. Mozesz jeszcze jednego smsa mu wyslac, tak, zeby w sumie naczekal sie tam na mrozie z godzinke az wreszcie spostrzeze, ze go nabralas ;) Moze to zbyt okrutne jednak ? Ewentualnie mozesz dodac, zeby mial na sobie czerwone stringi, bo Cie to kreci u chlopakow ;)
 

Dareios

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
194
Punkty reakcji
13
Wiek
43
Ludzie gorsze sobie krzywdy robią i nie szukają zemsty,bo tak naprawdę do czego ona doprowadza?W ten sposób tylko dajesz się poznać na co Cię stać... a to przecież nie jest wielka sprawa i myślę że nie warto... :)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Po pierwsze on nigdy nie był jej chłopakiem.
No tak, nie zmusił jej do całowania się z nim.
Ale jej tak na obiecywał i na robił nadziei!
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Zamiast się odpłacać lepiej zobrazuj (w koncu!) koleżance , że faceci tacy są i że nie można brać wszystkiego tak na poważnie - w sensie większość nas tak postępuje i twoja koleżanka była po prostu głupia , że tak ją facet zmanipulował.

Proponuje wpierw pójść po rozum do głowy , następnie zabierać się za "związki".
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Przeczytaj sobie moją sygnaturę- "mszczą się słabi". Jeśli zrobisz to, udowodnisz, że należysz do grona żałosnych ludzi, którzy nie mają klasy ani honoru. Rozumiem, że to Twoja przyjaciółka, ale nie postępuj jak dziecko. Wystarczy, że on zachował się jak świnia, po co masz udowadniać mu, że jesteście takie jak on? Pomyśl logicznie. Nie zniżaj się do jego poziomu.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Olać, dać sobie spokój, nie zwracać na niego uwagi, nic tak nie wkurza, niektorych jak brak reakcji. Niech myśli, ze był kimś bez znaczenia ;) Po co sobie takim glowe jeszcze zawracać.
 
L

Liloli

Guest
Kiedyś chłopaka spotka to samo, ktoś mu taki numer wytnie, więc najlepiej to olać.
Chyba że chcesz koniecznie, to:
1. Zaproś go
2. Udaj ze ci sie podoba i zacznij go calowac
3. ROzbierz go
4. Jak bedzie nagi niech wpadnie twoja kuzynka i zacznie pstrykac mu fotki. Potem zabierzcie mu ubrania i w nogi. Bedzie upokorzony ;d
 

darusia96

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
84
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Wielkopolskie
też kiedys próbowałam zemsty, nie wyszło. Na byłym chłopaku, chciałam pokazać mu że bez niego też jestem szczęsliwa. Zachęciłam innego chłopaka żeby ze mną łaził po mieście albo przed oknem tamtego żeby udał ze sie całujemy. Nie zwracał na to uwagi. Klapa była. Wysyłałam mu różne smsy takie miłosne, a potem pisałam że sory to nie do ciebie. Ale nie radzę próbować. ;)
 
W

wroneczki4

Guest
Liloli takie coś to chyba tylko naprawdę chora osoba może zrobić. Przecież to pokazuje tylko głupotę danej osoby. W dodatku jeśli o całowanie jest taki wielki problem, to zapewne one nie mają więcej niż 15 lat.

Confusion co zrobić? Dać sobie spokój, bo to zwykły pacan zapewne. Zresztą to był tylko pocałunek, więc w czym problem?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Kiedyś chłopaka spotka to samo, ktoś mu taki numer wytnie, więc najlepiej to olać.
Chyba że chcesz koniecznie, to:
1. Zaproś go
2. Udaj ze ci sie podoba i zacznij go calowac
3. ROzbierz go
4. Jak bedzie nagi niech wpadnie twoja kuzynka i zacznie pstrykac mu fotki. Potem zabierzcie mu ubrania i w nogi. Bedzie upokorzony ;d
Twoja wypowiedź świadczy ewidentnie o braku mózgu, koleżanko.

Mares92, piękne powtórzenie moich słów {choć właściwie, nie do końca moich, gdyż ja tylko przytoczyłam}, ale wysil się i wymyśl coś własnego.
 
Do góry