Jak sie odpłacić chłopakowi?

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
A to może mafię nasłać od razu? xD
Miałyśmy właśnie taki pomysł ;p

h3lix mam nadzieję żartował, bo takie coś nie ma sensu. Zresztą było pisane kilka razy więc chyba nie trzeba tłumaczyć. A wasz pomysł też był kiepski. Odpuśćcie i tyle.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
haha, przelizał się, typiara sie mu nie spodobała i juz, robicie z igły widły.
Straszne problemy 13-latek ; )
 
N

Nieprzenikniona

Guest
No tak, USSJ, czepiam się. Wiesz, Confusion, generalnie uważam, że takie odpłacanie się jest... niewłaściwe. Powinnyście go olać, bo szkoda chłopaka, żeby się denerwował przez Wasze gierki. Nie wiem skąd Ci się wzięło takie myślenie. Wydałaś mi się wrażliwą i kochaną dziewczyną {pisałaś w temacie o samookaleczaniu kiedyś i stąd te wnioski}, ale Ty jednak jesteś jeszcze dziecinna. Bez urazy, tak uważam. Nie musisz się ze mną zgadzać. Przemyśl sobie to, co tutaj przeczytałaś i postaraj się to wprowadzić w życie. Tyle ode mnie. Pozdrawiam, trzymaj się w te mroźne dni.
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Pojawia się jedno pytanie: Skąd wasze wnioski? Nie mieliście 12 lat? Większość obserwuje tutaj wszystko z perspektywy tego co już było, z perpektywy osoby dojrzalszej. Ale za nim skomentujecie przypomnijcie sobie jak wam było w tym wieku wszystko łatwo wytłumaczyć. To wiek, gdzie emocje biorą góre nad zdrowym rozsądkiem - dziewczyny same z czasem zrozumieją, że gierki, jakieś zemsty nie są im potrzebne.

PS. Z pewnością chłopaka bardziej wkurzyłoby to, że Twoja koleżanka całkowicie przestała się nim interesować, a uśmiech nie znika jej z ust - niż próby odegrania się na nim :)

Pozdrawiam,
Piotr
 
M

malina.

Guest
Sory, ale nie mamy po 13 lat tylko 16 jak już.
Jak nie wiesz to nie pisz.
No i po co się obruszać? Czasami 16 lat, niczym nie różni się od 13. A Ty jakąś głupią zemstą, na nieswoim chłopaku, przekonujesz mnie o tym jeszcze bardziej.


Pomysł idiotyczny, jeśli chcesz zachować resztki godności, daj sobie spokój.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
To raczej ona chce się zemścić- nie ja.
Ja mam jej pomóc w jaki sposób to zrobić
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Przeczytaj sobie moją sygnaturę- "mszczą się słabi". Jeśli zrobisz to, udowodnisz, że należysz do grona żałosnych ludzi, którzy nie mają klasy ani honoru. Rozumiem, że to Twoja przyjaciółka, ale nie postępuj jak dziecko. Wystarczy, że on zachował się jak świnia, po co masz udowadniać mu, że jesteście takie jak on? Pomyśl logicznie. Nie zniżaj się do jego poziomu.


Dokładnie, pokażcie swoją godność. Nie możecie ukazać mu tego, że zabolało to Twoją koleżankę, wtedy i on będzie zbity z tropu. A prędzej czy później dostanie za to karę. Życie takie po prostu jest.
 
Do góry