Jak schudnąć bez ćwiczeń

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
jaka29 napisał:
Tutaj na tej stronie jest nawet fajny tekst dotyczący aktywności fizycznej i to ile się traci kalorii przy poszczególnych aktywnościach :) wydaje mi się, że przy każdej diecie przy każdym odchudzaniu tuch jest bardzo, bardzo ważny.\http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/wysilekFizyczny.html
Bardzo fajnie wszystko zostało przedstawione. Na pewno się przyda nawet tym co nie są na diecie żeby kontrolować swoje ciało, kg i kalorie.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
jaka29 napisał:
Tutaj na tej stronie jest nawet fajny tekst dotyczący aktywności fizycznej i to ile się traci kalorii przy poszczególnych aktywnościach :) wydaje mi się, że przy każdej diecie przy każdym odchudzaniu tuch jest bardzo, bardzo ważny.\http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/wysilekFizyczny.html
Bardzo fajnie wszystko zostało przedstawione. Na pewno się przyda nawet tym co nie są na diecie żeby kontrolować swoje ciało, kg i kalorie.


OOO a tego to nie widziałam. Udoskonalają swoją stronę jak tylko się da. Ale to dobrze im więcej informacji związanych z odchudzaniem tym lepiej.
A swoją drogą, ciekawe ile kalorii się traci przy pracy siedzącej przed komputerem. Pewnie mini ilości:/
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
I bez ćwiczeń można schudnąć, jestem na to żywym przykładem;) 15 kg mniej, po 4 miesiącach diety, ale diety profesjonalnej, ułożonej przez prawdziwego dietetyka, i to bez żadnych głodówek, trzeba po prostu jeść z głową i mądrze w odpowiednich proporcjach węglowodany, białko i tłuszcze, wyregulować metabolizm. Poza tym piję dużo wody i detoksykuję organizm wyciągiem z alg morskich, myślę że to też wpływa na szybkość chudnięcia i sprawia, ze mam więcej energii do życia, wiec nawet czasem jak mam ochotę to skaczę na skakance lub biegam:) Ale chudnę tak samo teraz z tym ruchem na świeżym powietrzu jak i wtedy, gdy tylko stosowałam samą dietę :) Powodzenia:)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Schudnąć i to bez ćwiczeń? Owszem to jest możliwe - jadać regularnie,najmniej 5 x dziennie w małych ilościach. Odrzucić słodycze, kluchy, kluski, kluseczki, sosy, tuczące zupy,natomiast jadać dużo owoców,warzyw pić soki 100% owoców. A do tego dziennie wypijać co najmniej 2,5 litra wody mineralnej niegazowanej. Zawsze można minimalnie się poruszać, kręcąc obciążonym (ryż, kasza) hula-hop. To nie zaszkodzi, a pomoże.
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Ja kiedys pilem tak duzo wody, ze az przedawkowalem. Uwazajcie, ludzie!
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
katjak napisał:
Schudnąć i to bez ćwiczeń? Owszem to jest możliwe - jadać regularnie,najmniej 5 x dziennie w małych ilościach. Odrzucić słodycze, kluchy, kluski, kluseczki, sosy, tuczące zupy,natomiast jadać dużo owoców,warzyw pić soki 100% owoców. A do tego dziennie wypijać co najmniej 2,5 litra wody mineralnej niegazowanej. Zawsze można minimalnie się poruszać, kręcąc obciążonym (ryż, kasza) hula-hop. To nie zaszkodzi, a pomoże.
To prawda, posiłki w mniejszych porcjach, ale mnie wystarczają 4, słodycze trzeba odrzucić, owoce w moim przypadku 300 g dziennie, ale soków owocowych też nie piłam, bo są dosładzane cukrem (chyba że świeżo wyciśnięte. (Woda mineralna owszem, około 2,5 l dziennie. I jeszcze jedno, żeby schudnąć trzeba mieć bardzo silną wolę, ale jest to naprawdę możliwe:)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Może to się komuś przyda, z cyklu: znalezione na stronie DC ;) Dekalog szczupłej osoby:

1. Wypijaj codziennie co najmniej 2, 5 l płynów, z czego połowę powinna stanowić woda. Brak wody w organizmie daje objawy zwiększonego łaknienia

2. Jedz 4 - 5 posiłków z przerwami między nimi 3-4 godziny. Zgodnie z zaleceniami w każdym posiłku powinny być warzywa

3. Jedz trzy razy w tygodniu tłuste ryby morskie- tłuszcze z rodziny omega-3 nie odkładają się w komórkach tłuszczowych,

4. Potrawy gotuj, również na parze, piecz, ewentualnie grilluj. Zrezygnuj ze smażenia, a na pewno na smalcu!

5. Do sałatek i surówek używaj tylko oleju lnianego, rzepakowego lub oliwy z oliwek (tłoczonej na zimno) i jedz raz w tygodniu kilka orzechów włoskich.

6. Uprawiaj sport przez 45 minut co najmniej trzy razy w tygodniu, albo codziennie przez około 30 minut.

7. Sól zastąp ziołami. Zatrzymuje ona wodę w organizmie, powodując zwiększenie wagi.

8. Jedz powoli i świadomie.

9. Wybieraj makaron, pieczywo, ryż i kasze pełnoziarniste. Zapewnią one odpowiednią porcję błonnika, witamin i składników mineralnych sprzyjających szczupłej sylwetce.

10. Z produktów mięsnych i nabiału wybieraj te o najmniejszej zawartości tłuszczu, aby obniżyć kaloryczność diety.


a co do przedawkowania wody to obiło mi się o uszy coś nt. doświadczenia, że po wypiciu w krótkim czasie 4 litrów samej wody można umrzeć bo wypłukuje się wszystko z organizmu jeżeli do wody nie będziemy nic dodawać alni nic jeść podczas picia...
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z powyższym praktycznie w 90%;) Tylko te tłuste ryby jakoś do mnie nie przemawiają ;) A od siebie, tak jak wspomniałam powyżej, dołożyłabym też oczyszczanie organizmu, bo niestety organizm pełen toksyn wolniej pracuje:( Pozdrawiam:)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
koozka napisał:
Może to się komuś przyda, z cyklu: znalezione na stronie DC ;) Dekalog szczupłej osoby:

1. Wypijaj codziennie co najmniej 2, 5 l płynów, z czego połowę powinna stanowić woda. Brak wody w organizmie daje objawy zwiększonego łaknienia

2. Jedz 4 - 5 posiłków z przerwami między nimi 3-4 godziny. Zgodnie z zaleceniami w każdym posiłku powinny być warzywa

3. Jedz trzy razy w tygodniu tłuste ryby morskie- tłuszcze z rodziny omega-3 nie odkładają się w komórkach tłuszczowych,

4. Potrawy gotuj, również na parze, piecz, ewentualnie grilluj. Zrezygnuj ze smażenia, a na pewno na smalcu!

5. Do sałatek i surówek używaj tylko oleju lnianego, rzepakowego lub oliwy z oliwek (tłoczonej na zimno) i jedz raz w tygodniu kilka orzechów włoskich.

6. Uprawiaj sport przez 45 minut co najmniej trzy razy w tygodniu, albo codziennie przez około 30 minut.

7. Sól zastąp ziołami. Zatrzymuje ona wodę w organizmie, powodując zwiększenie wagi.

8. Jedz powoli i świadomie.

9. Wybieraj makaron, pieczywo, ryż i kasze pełnoziarniste. Zapewnią one odpowiednią porcję błonnika, witamin i składników mineralnych sprzyjających szczupłej sylwetce.

10. Z produktów mięsnych i nabiału wybieraj te o najmniejszej zawartości tłuszczu, aby obniżyć kaloryczność diety.


a co do przedawkowania wody to obiło mi się o uszy coś nt. doświadczenia, że po wypiciu w krótkim czasie 4 litrów samej wody można umrzeć bo wypłukuje się wszystko z organizmu jeżeli do wody nie będziemy nic dodawać alni nic jeść podczas picia...
Zgadzam się w 100 %, Stosowałam tą dietę i przestrzegałam tych punktów i zgubiłam sporo kilogramów.
 

simple_hope

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
38
Punkty reakcji
1
Lazurowa78- w jaki sposób się detoksykujesz? Wyciąg z alg? W jakiej to jest postaci?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
majkusia na stronie DC są też fajne przepisy, na których na bank nie przytyjemy :) Układane były przez dietetyków, więc na pewno nie zagrożą naszemu odchudzaniu. Sama z nich często korzystam.
 

marko800

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jasne, że się da bez ćwiczeń - głodząc się^^ Nie wiem tylko, czy pasuje Ci całe życie odmawiać sobie słodyczy albo alkoholu, w dodatku głodówka sprawi, że zwolni Ci się przemiana materii... Brrr... I jeszcze mało jędrna skóra - to nie jest estetyczne... Ćwiczenia wydają się byc nieodzowne tym bardziej, że działają nie tylko na sylwetkę, ale też na twoje zdrowie! jak nie chcesz się zaharowywać, dobrze jest ustalić sobie indywidualny plan ćwiczeń u jakiegoś personalnego trenera. W internecie jest tego mnóstwo, ja polecam Ci http://zrzucwage.com.pl/ Mam nadzieję, że Ci się uda :D
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Samba gdzie są?? Chyba za dużo pracuję , bo nie mogę znaleźć. A szukam jakiś nowych inspiracji na obiadki. A jak będa zdrowe i mało kaloryczne to będę jeszcze bardziej zadowolona
 
M

mmamba88

Guest
Ja nie mogłam schudnąć :(, niestety diety i ćwiczenia nic nie pomagały, oponka mi nie chciała zejść. Zdecydowałam się na SlimLipo czyli lipolizę laserową w Elite w Warszawie, bezboleśnie pozbyłam się nadmiernego tłuszczu, a mój brzuch wygląda świetnie!
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim musisz zacząć od ogarnięcia pór jedzenia. Jednym zdaniem- Musisz zacząć regularnie jeść co 3 góra 4 godziny. Posiłki możesz przygotowywać sobie w domu i zabierać na uczelnię w pojemnikach na żywność i przede wszystkim zjeść śniadanie nie później niż 2 godziny po wstaniu z łużka.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
majkusia napisał:
Samba gdzie są?? Chyba za dużo pracuję , bo nie mogę znaleźć. A szukam jakiś nowych inspiracji na obiadki. A jak będa zdrowe i mało kaloryczne to będę jeszcze bardziej zadowolona
majkusia z jednej strony masz stopnie diety, z drugiej ,Cambridge na talerzu, i tak właśnie masz przepisy na każdy dzień tygodnia. http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-3.html
 

simple_hope

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
38
Punkty reakcji
1
simple_hope napisał:
Lazurowa78- w jaki sposób się detoksykujesz? Wyciąg z alg? W jakiej to jest postaci?
Wyciąg z alg jest w postaci tabletek. Produkt można dostać pod nazwą chlorella firmy Meridian. Jest ten produkt dość długo juz na rynku, bo chyba z 10 lat i ma swoich fanów. Nawet nie wiem czy istnieja jakies zamienniki.
 
Do góry