Jak schudnąć bez ćwiczeń

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Pamiętajcie, aby do butelki wody dodać łyżeczke curku/soli/oranżadki, wtedy organizm zamiast bezsensownie pompować wodę będzie ją kierować do żołądka.
 
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kilka refleksji. Ostatnio amerykańscy naukowcy odkryli, że nawet nocne jedzenie nie powoduje tycia - wszystko zależy od indywidualnego procesu przemiany materii i do tego należy dostosować dietę. Jeśli chodzi o środki (tabletki) wspomagające odchudzanie, to też trzeba ostrożnie- sama stosowałam Lineę, na której przytyłam!!! Mimo, że jadłam tak, jak przed zażywaniem i ćwiczyłam 5 razy w tygodniu! Ja staram się trzymać zróżnicowaną dietę, unikam makaronów, białego chcleba i słodyczy. Jak mam wilczy głód na słdokie to sięgam po: http://www.muslimix.pl/gotowe_mieszanki/26.html lub coś innego z działki natural food. I kawę zastąpiłam zieloną herbatą- u mnie lepiej pobudza metabolizm
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wątek stworzony dla tych bardziej leniwych ;) Jednak uważam, że jakikolwiek ruch jest wskazany. Jeżeli nie przepada się za treningami na siłowni, czy poceniu na zajęciach fitness, to zawsze można spacerować, jeździć rowerem, czy na rolkach. Ważne, żeby sprawiało radość, wtedy łatwiej jest się przemóc.
 
S

Styli_zbanowany

Guest
ja własnie nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki odchudzające. No i oczywiście dużo ruchu.
 
Z

Zaneta19

Guest
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
 
A

alicja32

Guest
Skoro jesteś uczennicą to dobrym rozwiązaniem może być dla Ciebie krótki, bo jedynie 7-minutowy trening. Sama jestem na studiach i wiem jak mało czasu w ciągu dnia zostaje na ćwiczenie. A uważam,że ćwiczenia są o wiele lepsze od diet. Wydaje się niemożliwe,że po tak krótkim treningu będą jakieś efekty, ale przekonałam się o tym na własnej skórze. Dodatkowo dzięki temu programowi treningowemu można zarobić, polecając go innym osobom. Więcej szczegółów można poznać tutaj http://fitness.7minp...om/?id=ladynia1
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Oj moim zdaniem bez ćwiczeń nie da rady, bo to już nie jest kwestia tego, że bez nich nie można schudnąć, bo ja bez jakiegoś większego wysiłku na Cambridge schudłem 15kg, ale bez ćwiczeń organizm ogólnie choruje, trzeba jakoś wyaładować codzienny stres, a jak nie ćwiczysz to wszystko idzie Ci w organizm, juz nie mówiąć o tym jak funkcjonuja narządy ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja na Cambridge nie ćwiczyłam, bo nie mogłam. W sumie to właśnie z przeciwwskazań do ruchu, zrodził się pomysł na dietę. Ale po jej zakończeniu pierwsze co, to zaczęłam się ruszać. Prawda jest taka, że jak chudniesz i nie ćwiczysz, to ciało staje się wiotkie. Dlatego warto połączyć to w miarę możliwości i jednak się trochę poruszać. Ot, choćby dla zdrowia. Zresztą to samo mi mówił konsultant diety.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Napewno ruch ma duże znaczenie nawet właśnie dla samej sprężystości ciała.
Właśnie doczytałam że konsultant prsed przystąpieniem do diety sprawdza "Kartę Zdrowia" osoby chcącej się odchudzać. Na tej podstawie decyduje czy wogóle jest możliwe przystąpienie do diety.
Do maja trwają jeszcze zgłoszenia do ich konkursu. Bierzecie udział?
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
W zasadzie mam zła wiadomość,ponieważ nie da się schudnąć bez ćwiczeń,to efekt nierealny do osiągnięcia i taka jest prawda. Sama dietą spadniemy kilka kg,ale dla podtrzymania i przyspieszenia efektu,zalecany jest systematyczny wysiłek fizyczny.
 
G

glanas

Guest
Osaico_pl napisał:
W zasadzie mam zła wiadomość,ponieważ nie da się schudnąć bez ćwiczeń,to efekt nierealny do osiągnięcia i taka jest prawda. Sama dietą spadniemy kilka kg,ale dla podtrzymania i przyspieszenia efektu,zalecany jest systematyczny wysiłek fizyczny.
Odradzam próby odchudzania bez ćwiczeń. Zestaw, który dał w moim przypadku sukces był taki - ćwiczenia, rozsądna dieta i wspomagasz w postaci tabletek Foreverslim. Najśmieszniejsze jest to, że bez wspomagacza nie potrafiłam stracić ani jednego kilograma - nie wiem skąd to się bierze. Na szczęście wróciłam do normalnej wagi i liczę, że moja stara waga już nigdy nie powróci!
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Ja na Cambridge nie ćwiczyłam, bo nie mogłam. W sumie to właśnie z przeciwwskazań do ruchu, zrodził się pomysł na dietę. Ale po jej zakończeniu pierwsze co, to zaczęłam się ruszać. Prawda jest taka, że jak chudniesz i nie ćwiczysz, to ciało staje się wiotkie. Dlatego warto połączyć to w miarę możliwości i jednak się trochę poruszać. Ot, choćby dla zdrowia. Zresztą to samo mi mówił konsultant diety.
Też byłam na DC, schudłam sporo bez ćwiczeń. Stwierdziłam że najpierw schudnę a potem wyrzeźbię. Po diecie robiłam A6W i miałam piękny brzuszek :p
 
G

glanas

Guest
majkusia napisał:
Ja na Cambridge nie ćwiczyłam, bo nie mogłam. W sumie to właśnie z przeciwwskazań do ruchu, zrodził się pomysł na dietę. Ale po jej zakończeniu pierwsze co, to zaczęłam się ruszać. Prawda jest taka, że jak chudniesz i nie ćwiczysz, to ciało staje się wiotkie. Dlatego warto połączyć to w miarę możliwości i jednak się trochę poruszać. Ot, choćby dla zdrowia. Zresztą to samo mi mówił konsultant diety.
Też byłam na DC, schudłam sporo bez ćwiczeń. Stwierdziłam że najpierw schudnę a potem wyrzeźbię. Po diecie robiłam A6W i miałam piękny brzuszek :p
Logicze - żeby było co rzeźbić, najpierw trzeba zrzucić z siebie ten tłuszcz. Jeśli tego nie zrobicie, to nigdy nie będziecie wyglądały normalnie. W skrajnych przypadkach, przy bardzo dużym chudnięciu, jedynym rozwiązaniem okazuje się być niestety operacja plastyczna...
 

kokardunia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja bym polecała na taka diete duzo warzyw z miesem na parze, razowy chleb. I jak najmniej tłuszczu i weglowodanów.
 

herloda

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja się nie raz zastanawiałam czy to jest możliwe bez ćwiczeń. No i jest jak się okazało, ale oczywiście do pewnego stopnia. Chodziałam na kriolipolize. Znalazłam najpierw informacje na jednej ze stron: http://www.przelomwodchudzaniu.pl/2,zabieg.html. Udałam się na 2-3 zabiegi i były efekty. Po kilku zabiegach czułam się już lżejsza, ale potem musiałam zacząć ćwiczyć. Niestety jest to jednak bardzo ważny warunek procesu chudnięcia.
 
0

03092010

Guest
herloda napisał:
Udałam się na 2-3 zabiegi i były efekty. Po kilku zabiegach czułam się już lżejsza, ale potem musiałam zacząć ćwiczyć. Niestety jest to jednak bardzo ważny warunek procesu chudnięcia.
Jeszcze nieraz zycie cie zaskoczy.
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Bez ćwiczeń jest możliwe, ale efekty nie będą z penością długotrwałe. Już nie raz się o tym przekonałam...
 
Do góry